Kolika je verovatnoća da će doći do nuklearnog rata? 0

Ако си Srbin који мрзи цео свет, још си у животу губитник, онда је логично да желиш смак света и да неко изазове трећи светски рат.
Још ако си матор, па знаш да ћеш умрети за 10ак година, па зашто да не будеш себичан и да пожелиш да цео свет оде са тобом.

Што је најгоре ти велики Srbi су шатро верници и православци, а желе тај сатанистички крај човечанства.

Хришћани су највећи сотонисти који постоје, јер да би дошао тај кога чекају, 2/3 човечанства треба да се побијуе.
И они се томе још и радују?! вотафак*? Сви хришћани заправо обожавају ВРАГА тј САТАРНА.
али то њима не смета...очигледно...

Ja nisam stavio nulu već moderator, ali dovoljna je samo jedna kapisla da pokrene lančanu nuklearnu reakciju, a ja se nadam i mislim da ozbiljne države vode i ozbiljni ljudi.

0 је масонски знак, знаћи мод је масон!

Isto tako mislim.

да би дошло до нуклеарног рата прво треба да се задовољи услов да нуклеарно оружје уопште и постоји...
а то овде није случај!
НУКЛЕАРНО ОРУЖЈЕ НЕ ПОСТОЈИ!

https://forum.krstarica.com/threads/nuklearno-oruzje-ne-postoji.956313/

Malo po malo pa Dragan J. Včićević najavi gde i kada počinje Treći svetski rat. Ali koja je zaista verovatnoća da dođe do nuklearnog rata kada bi druga strana odgovorila istom metom? Ja bih rekao veoma mala gotovo nikakva ali ipak nije skroz nula procenata. Vaše mišljenje?

не никаква већ НЕМОГУЋА, НУКЛЕАРНО ОРУЖЈЕ НЕ ПОСТОЈИ!
све је завера жида да плаше и прете човечанству!
Занимљиво је и да ЖИДИ и КРСТЈАНИ чекају ОПШТИ ПОКОЉ ЖИВОГ СВЕТА
да им се тај њихов укаже на небу?! вотафак?!
па после тај њихов вољени није САТАНА лично?!

УМЕСТО ДА БОГ КАЖЕ ДОЋИ ЋУ
КАД СЕ СВИ ЛЕПО ИЗМИРИТЕ И ЗАВОЛИТЕ

не он каже
ДОЋИ ЋУ КАД СЕ СВИ ПОБИЈЕТЕ!
иди бегај брацо!


и после нисте сотонисти ви хришћани!?!
хахахаха! па служите ЗЛУ и СМРТИ!
а убеђени сте да сте на страни добра?!
које само крв и смрт хоће?!

а најзанимљивије је да барем ТРИ редовна посетиоца форума религија
који се представљају као хришћани заправо су чисти сотонисти
који обожавају МЕСЕЦ и САТУРНА и знају истину и знају да је
хришћанство култ смрти и зла, и залуђују већ годинама!
можете их препознати по претњама и по томе како се лако вређају...
 
Na putinovom mestu odavno bih bio odlucniji.
Pogledajte kako izrael ravna gazu.
*Imate 48 sati da ispraznite taj i taj grad, stize nuklearka.
I svake nedelje stize u drugi grad, najavicemo 48 sati ranije gde stize*
Много се позивате на нуклеарке
Не дај Боже да крену да их употребљавају
Било ко од оних који их имају
 
Čim amerika nestane sve će se vratiti na svoje mesto.

IMG-3519938382bdbb05e913b77ffacdf10d-V.jpg
 
Malo po malo pa Dragan J. Včićević najavi gde i kada počinje Treći svetski rat. Ali koja je zaista verovatnoća da dođe do nuklearnog rata kada bi druga strana odgovorila istom metom? Ja bih rekao veoma mala gotovo nikakva ali ipak nije skroz nula procenata. Vaše mišljenje?
Постоји могућност, мада, ценим да постоји имало памети међу светским вођама...
 
Malo po malo pa Dragan J. Včićević najavi gde i kada počinje Treći svetski rat. Ali koja je zaista verovatnoća da dođe do nuklearnog rata kada bi druga strana odgovorila istom metom? Ja bih rekao veoma mala gotovo nikakva ali ipak nije skroz nula procenata. Vaše mišljenje?
Ma, daj, ko se još z**bava sa takvim glupostima? Pa Dragan J. Včićević je verovatno isto toliko pouzdan kao horoskop koji dobiješ uz pakovanje žvakaće gume. Treći svetski rat? Ajde, bre, pre će se desiti da zakažeš sastanak sa vanzemaljcima nego što će se to dogoditi. Ko ima vremena da se brine o takvim stvarima kad ima toliko boljih stvari da radi, kao što su gledanje painta kako se suši, recimo.
 

Back
Top