Kolika je verovatnoća da će doći do nuklearnog rata? 0

Malo po malo pa Dragan J. Včićević najavi gde i kada počinje Treći svetski rat. Ali koja je zaista verovatnoća da dođe do nuklearnog rata kada bi druga strana odgovorila istom metom? Ja bih rekao veoma mala gotovo nikakva ali ipak nije skroz nula procenata. Vaše mišljenje?
sve može da bude sa poludelom elitom zapada i Rusije....
 
Мислим да до апокалиптичног нуклеарног рата какав нам показују у филмовима ипак неће доћи. Међутим ограничена упореба атомског оружија би се могла десити уколико би Путин оцијенио да је сатјеран у ћошак и да нема излаза. Да ли би му одговорили истом мјером или би то довело до ескалације рата конвенционалним средствима, велико је питање.
 
Мислим да до апокалиптичног нуклеарног рата какав нам показују у филмовима ипак неће доћи. Међутим ограничена упореба атомског оружија би се могла десити уколико би Путин оцијенио да је сатјеран у ћошак и да нема излаза. Да ли би му одговорили истом мјером или би то довело до ескалације рата конвенционалним средствима, велико је питање.
Ma radijacija leti svuda i odmah bi izazvala reakciju zapadnih nuklearnih sila. Ja se iskreno nadam da su Hirošima i Nagasaki predstavljale prve i poslednje upotrebe nuklearnog oružja. Inače odosmo svi u vetar što bi se reklo.

Zna ovo i Dragan J. Vučićević da su male šanse za tako nešto, ali ovakvim senzacionalnim tekstovima diže sebi preglede na internetu i tiraž. Jedino ga to i zanima, gledanost, bolja preglednost i što bolji tiraž. Mitrovića isto, samo bez tiraža.
 
Malo po malo pa Dragan J. Včićević najavi gde i kada počinje Treći svetski rat. Ali koja je zaista verovatnoća da dođe do nuklearnog rata kada bi druga strana odgovorila istom metom? Ja bih rekao veoma mala gotovo nikakva ali ipak nije skroz nula procenata. Vaše mišljenje?
Ако си Srbin који мрзи цео свет, још си у животу губитник, онда је логично да желиш смак света и да неко изазове трећи светски рат.
Још ако си матор, па знаш да ћеш умрети за 10ак година, па зашто да не будеш себичан и да пожелиш да цео свет оде са тобом.

Што је најгоре ти велики Srbi су шатро верници и православци, а желе тај сатанистички крај човечанства.
 
Ако си Srbin који мрзи цео свет, још си у животу губитник, онда је логично да желиш смак света и да неко изазове трећи светски рат.
Још ако си матор, па знаш да ћеш умрети за 10ак година, па зашто да не будеш себичан и да пожелиш да цео свет оде са тобом.

Што је најгоре ти велики Srbi су шатро верници и православци, а желе тај сатанистички крај човечанства.
u pravu si da je želja da se desi kraj sveta satanistička nego fanatični vernici očekuju kraj i drugi dolazak Isusa....njihovi motivi za čekanje kraja su eshatološki...oni ga očekuju i u trenutnoj situaciji vide mogućnost da se to desi....
 
Ако си Srbin који мрзи цео свет, још си у животу губитник, онда је логично да желиш смак света и да неко изазове трећи светски рат.
Још ако си матор, па знаш да ћеш умрети за 10ак година, па зашто да не будеш себичан и да пожелиш да цео свет оде са тобом.

Што је најгоре ти велики Srbi су шатро верници и православци, а желе тај сатанистички крај човечанства.
Mislim da si upravo opisao jednog ovde koji nonstop otvara talve teme o kraju čovečanstva. Neću da ga označavam alibpronaći će se on sam.
 
u pravu si da je želja da se desi kraj sveta satanistička nego fanatični vernici očekuju kraj i drugi dolazak Isusa....njihovi motivi za čekanje kraja su eshatološki...oni ga očekuju i u trenutnoj situaciji vide mogućnost da se to desi....
Да, али они уопште немају наратив ни умерених верника, а камоли фанатичних. У том случају су слуге сатане.
 
Ja nisam stavio nulu već moderator, ali dovoljna je samo jedna kapisla da pokrene lančanu nuklearnu reakciju, a ja se nadam i mislim da ozbiljne države vode i ozbiljni ljudi.
nije problem dal su ozbiljni nego dal su pripadnici nekih okultnih organizacija kojima nije u interesu dobrobit čovečanstva...zapad je svesno napravio puč u Ukrajini, uložio pare da Ukrajince preko kupljenih medija pretvori u antiRuse i nahuška na Rusiju...s druge strane rusko rukovodstvo je umesto da se bori sa njima na isti način jačanjem svoje meke moći u Ukrajini rešilo da stvar rešava ratom....otkud mi znamo da ovo sve nije dogovoreni rat da bi se iz haosa uveo red tj. novi svetski poredak?
 
nije problem dal su ozbiljni nego dal su pripadnici nekih okultnih organizacija kojima nije u interesu dobrobit čovečanstva...zapad je svesno napravio puč u Ukrajini, uložio pare da Ukrajince preko kupljenih medija pretvori u antiRuse i nahuška na Rusiju...s druge strane rusko rukovodstvo je umesto da se bori sa njima na isti način jačanjem svoje meke moći u Ukrajini rešilo da stvar rešava ratom....otkud mi znamo da ovo sve nije dogovoreni rat da bi se iz haosa uveo red tj. novi svetski poredak?
ja mislim da postoji velika mogućnost da dođe do dogovorenog ograničenog nuklearnog rata da bi stanovništvo planete ubedili da je neophodno napraviti globalnu svetsku državu čije bi postojanje otklonilo opasnost od budućeg međusobnog uništenja nuklearnim oružjem...to je sistem stvori problem, izazovi reakciju i ponudi rešenje na koje ljudi ne bi pristali da nije bilo problema... problem je nuklearni rat, reakcija je strah ljudi, ponuđeno rešenje je globalna svetska država....naravno ta svetska država bi se brzo transformisala u diktaturu u kojoj smo svi svo vreme nadgledani što moderna tehnologija omogućuje i u kome smo kontrolisani kroz social score sistem koji se trenutno isprobava u Kini...
 
Ma radijacija leti svuda i odmah bi izazvala reakciju zapadnih nuklearnih sila. Ja se iskreno nadam da su Hirošima i Nagasaki predstavljale prve i poslednje upotrebe nuklearnog oružja. Inače odosmo svi u vetar što bi se reklo.
Од Хирошиме и Нагасакија је званично извршено око 2000 нуклеарних детонација, а незванично 5-6 хиљада.Сва та радијација је отишла у атмосферу, земљиште и море.
 
Malo po malo pa Dragan J. Včićević najavi gde i kada počinje Treći svetski rat. Ali koja je zaista verovatnoća da dođe do nuklearnog rata kada bi druga strana odgovorila istom metom? Ja bih rekao veoma mala gotovo nikakva ali ipak nije skroz nula procenata. Vaše mišljenje?
verovatnoca logicka je 100%, samo nema prve i druge strane, mi ameri necemo u tom sranju da ucestvujemo, makron preti, pa neka on ucestvuje, njega ionako kara brizit koja je trandza, pa mogu i rusi

jos je ruzvelt provalio da udjes u rat kao duznik, a izadjes kao kreditor mnogim nacijama - znaci za dzumeriku rat je biznis,a ne da se ubijamo, i istrebljujemo u nukl. ratu, taman posla, to ce derpe makron obecao je.
 
Poslednja izmena:

Back
Top