КО је ....... Хаџи Драган Антић?

..најстрашније је што је он поверовао онима који су га наговорили
да поверује тим издајницима, пучистима.
Бранислав Ивковић и Славица Ђукић Дејановић су били преговарачи,
а Милутиновић је био наводно тај који ће гарантовати својим потписом,
био је тада председник Србије.

Моје мишљење је , на жалост, да је Слоба олако веровао својим
друговима:(
Он је највише изгубио због издајника око њега.
А, један је био и овај Антић, без обзира колико мислиш да
нема његове одговорности у свему томе..,
па он сада прича тако уверљиво, да је једино Слоба у њега имао
поверење. Први пут чујем да је њега слао у Рамбује да контролише
Милана Милутуновића
:roll::roll::roll:

Обрни окрени, опет долазимо на то да је Слоба имао погрешну процену, било да је у питању избор
сарадника, или доношење неких судбинских одлука, попут ове да остане овима на милост и немилост.
И мене пријатељи, могу саветовати да учиним ово или оно, али на крају ћу сести промислити и дефинитивну
одлуку донети САМА и САМА сносити консеквенце.

Једна ствар ми је врло занимљива, зашто мислиш да се данас, када није популарно и профитабилно,
неко позива на пријатељство са Милошевићем? У чему је фора, или ти видиш ту неку позадину...?
 
Обрни окрени, опет долазимо на то да је Слоба имао погрешну процену, било да је у питању избор
сарадника, или доношење неких судбинских одлука, попут ове да остане овима на милост и немилост.
И мене пријатељи, могу саветовати да учиним ово или оно, али на крају ћу сести промислити и дефинитивну
одлуку донети САМА и САМА сносити консеквенце.

Једна ствар ми је врло занимљива, зашто мислиш да се данас, када није популарно и профитабилно,
неко позива на пријатељство са Милошевићем? У чему је фора, или ти видиш ту неку позадину...?


Ja ne mislim da to ima neku pozadinu. Mislim da je H.D.A. BOEM pre svega. Sta covek da radi zvali su ga u emisiju, da odbije? Zasto bi, ne deluje kao neka kukavica? Pitaju ga o Slobi jer i sami znaju da su bili prijatelji. Da li je trebao da laze? Ili da bude diplomata i da ne prica o njemu? Kao sto vidite ne krije ni da je dobar Jocicev prijatelj. Da ne mislite mozda da i od toga ima neke koristi? Ili mozda mislite da preti nekome samom pojavom u medije?
Ja mislim da bi se on i ranije pojavljivao ali niko nije smeo da ga zove. Ja ga poznajem godinama i uvek ima istu pricu nije menjao svoje stavove. Nadam se da cu ga uskoro videti i referisati mu forum. U svakom slucaju trazicu da me zaposli kod njega npr. odnosi s javnoscu. Pa kazite jer sam zasluzila to?:telefon::D
 
Poslednja izmena:
Nemoj da mi izvrces reci. Ne vidim kako je to mogao da mu pomogne? Naravno da se niko ne hvali, kad su ga svi izdali. Ostali i izdali ga.Ne znam zasto toliko potenciras na toj pomoci. Zasto mu ti nisi pomogla?! Pa nije Antic svemoguc.

Откуд знаш да нисам. Можда и више него Хаџи Д.Антић,
онолико колико сам могла и нисам била сама, на жалост,
многи су затајили, намерно или случајно...сада је СВЕЈЕДНО,
Милошевић је отеран у смрт, насилно!

Обрни окрени, опет долазимо на то да је Слоба имао погрешну процену, било да је у питању избор
сарадника, или доношење неких судбинских одлука, попут ове да остане овима на милост и немилост.
И мене пријатељи, могу саветовати да учиним ово или оно, али на крају ћу сести промислити и дефинитивну
одлуку донети САМА и САМА сносити консеквенце.

Једна ствар ми је врло занимљива, зашто мислиш да се данас, када није популарно и профитабилно,
неко позива на пријатељство са Милошевићем? У чему је фора, или ти видиш ту неку позадину...?

Ма ни мени то није дефинитивно јасно. Нешто ми говори да се то
не дешава нимало случајно. Нарочито ми није јасан тај потез,
да доведе криминалца да станује у Слобиној кући, па са тим га и
мртвог компромитује и понижава.


Ja ne mislim da to ima neku pozadinu. Mislim da je H.D.A. BOEM pre svega. Sta covek da radi zvali su ga u emisiju, da odbije? Zasto bi, ne deluje kao neka kukavica? Pitaju ga o Slobi jer i sami znaju da su bili prijatelji. Da li je trebao da laze? Ili da bude diplomata i da ne prica o njemu? Kao sto vidite ne krije ni da je dobar Jocicev prijatelj. Da ne mislite mozda da i od toga ima neke koristi? Ili mozda mislite da preti nekome samom pojavom u medije?
Ja mislim da bi se on i ranije pojavljivao ali niko nije smeo da ga zove. Ja ga poznajem godinama i uvek ima istu pricu nije menjao svoje stavove. Nadam se da cu ga uskoro videti i referisati forum. U svakom slucaju trazicu da me zaposli kod njega npr. odnosi s javnoscu. Pa kazite jer sam zasluzila to?:telefon::D

...нешто би морало бити тачно од тога што си навела,
али ШТА, покушавам да одгонетнем:think:

.
 
Ма ни мени то није дефинитивно јасно. Нешто ми говори да се то
не дешава нимало случајно. Нарочито ми није јасан тај потез,
да доведе криминалца да станује у Слобиној кући, па са тим га и
мртвог компромитује и понижава
.





Ne nego je trebalo da nikoga ne primi pa da ZUTI pokradu stvari i otmu kucu!!!!!!!!!
 
[SIZE=+1]Bio je elektricar u "Elektrodistribuciji", pa honorarni saradnik beogradske rubrike ovog dnevnog lista. Nosio je burek Vibu, popravljao osvetljenje, menjao sijalice. Cutao i slusao. Koristio je usi na pravi nacin. Posle je, kazu, bio stipendista americke Vlade, godinu dana je proveo u Americi.[/SIZE]

[SIZE=+1]U sluzbenoj biografiji Dragana Antica, zvanog Struja, pise da ga je stipendirala americka Vlada. Elektricar, strucnjak za niski napon, pa u Ameriku! Oni koji ga bolje znaju, tvrde da je godinu dana klosario drumovima SAD-a.[/SIZE]


[SIZE=+1]Kada je dosao Milosevic na vlast, Struja dobija od svoje sluzbe zadatak da "bude u blizini predsednikove cerke Marije". I bi tako.[/SIZE]

[SIZE=+1][/SIZE][SIZE=+1]Polupismeni covek u kuci "Politika" pocinje da se penje; bio je glavni urednik dnevne "Politike", glavni urednik Radio TV-Politike, direktor kuce "Politika", a danas je prvi covek Novinsko-izdavacke i Radio-TV kuce "Politika".[/SIZE]
[SIZE=+1]U njihovim krugovima Struja slovi kao Njen covek.[/SIZE]
[SIZE=+1]Iza njega stoji Ona; i to je sasvim dovoljno da radi sta hoce....[/SIZE]
 
Hadži Dragan Antić
Direktor i v. d. glavni urednik "Politike"

Kad i gde je rođen:
12. aprila 1953. u Beogradu.
Obrazovanje: Srednja elektroprivredna škola.
Osobeni znaci: Leptir-mašna i kosa uvezana u repić.
Kako je postao Hadži: Posle putovanja u Jerusalim i posete Hristovom grobu, na uskrs 1989, o čemu poseduje sertifikat jerusalimske patrijaršije (može se kupiti za jedan dolar).
Kako je ušao u "Politiku": Kao radnik Elektrodistribucije, pisao je dnevna saopštenja o isključenjima struje u Beogradu i okolini, što mu je donelo nadimak "Struja" (Vlada Bulatović Vib, tada urednik gradske rubrike, imao je običaj da kaže da je Antića "skinuo sa bandere").
Karijera: Honorarni saradnik i tehnički sekretar deska do 1980, kada je primljen u stalni radni odnos u svojstvu novinara-saradnika. U oktobru 1991. imenovan za zamenika glavnog urednika. Od aprila 1993. direktor, a od avgusta i v.d. glavni i odgovorni urednik lista "Politika". Jedno vreme bio i direktor TV "Politika".
Kako je napredovao: Skokovito. Kao štićenik Aleksandra Prlje, nekadašnjeg glavnog urednika "Politike", a danas diplomate u Švedskoj, Antić najpre biva zapažen kao "sposoban", a zatim i unapređivan. Kada se Marija Milošević, ćerka predsednika Srbije, zaposlila kao novinar u "Politici", bio joj je od velike pomoći, čime je, kažu, stekao trajnu naklonost ženskog dela porodice Milošević. Glavni potez odigrao je tokom pokušaja Radomana Boćovića da list stavi pod direktnu kontrolu države: "ispravno držanje" za vreme protesta zaposlenih dovodi ga na čelo novine.
Politički stav: Promenljiv, u skladu sa prilikama. Koliko se zna, nije član nijedne stranke i tvrdi da nema političkih ambicija. Sedamdesetih i osamdesetih godina pratio je za potrebe novine rad Srpske pravoslavne crkve, posećivao Hilandar i pomagao na bogosluženjima; bio je blizak i pojedinim opozicionim krugovima. Autor je dve zabranjivane knjige ("Slučaj Gojka Đoga" i "Bela knjiga - dokumenti"). Od avgusta 1994. intenzivno se zalaže za mir i u svom listu bespoštedno kritikuje "beskrupuloznu politiku sa Pala".
Kako vidi sebe kao direktora: "Ovo je posao, biznis, nema tu milosti. Tu nema ljubavi, tako samo devojčice mogu da rezonuju... Jednostavno, oni koji gube, biće dovedeni na nulu. To jeste surovo, ja sam surov čovek."
Kako vidi svoj život: "To je američki san. Ostvarite vi to ako možete."
Njegovi neprijatelji: Živorad Minović, direktor Kompanije "Politika" i Kosta Dimitrijević, novinar u penziji, koji je o Antiću napisao pogrdan pamflet.
Njegovi saveznici: Ženski deo porodice Millošević. Zatim, Aleksandar Tijanić, šef "BK TV" i Živorad Mihajlović - Muštikla, direktor "Stankom korporacije", sa kojima je praktično nerazdvojan, i Ljubomir Mihajlović iz "Komercijalne banke".
Njegova najveća pobeda: Prisustvo na platformi ispred VIP salona na beogradskom aerodromu prilikom ispraćaja predsednika Miloševića u Dejton 31. oktobra 1995.
Njegova budućnost: Kao čovek bez formalnog obrazovanja i ozbiljnih političkih korena najverovatnije neće moći da još dugo zadrži sadašnji položaj. Ukoliko Minovićev poraz doživi kao svoju pobedu i bude se ponašao u tom stilu, rizikuje da ostane bez ičega.
 
.....

Ne nego je trebalo da nikoga ne primi pa da ZUTI pokradu stvari i otmu kucu!!!!!!!!!

Их, ал` ти одговор:roll:
Па што мени не понуди, да чувем ту кућу,
чувала бих је сигурно боље ......него тај
криминалац:lol: (да не пишем због чега)


*************************************************************
[SIZE=+1]Bio je elektricar u "Elektrodistribuciji", pa honorarni saradnik beogradske rubrike ovog dnevnog lista. Nosio je burek Vibu, popravljao osvetljenje, menjao sijalice. Cutao i slusao. Koristio je usi na pravi nacin. Posle je, kazu, bio stipendista americke Vlade, godinu dana je proveo u Americi.[/SIZE]

[SIZE=+1]U sluzbenoj biografiji Dragana Antica, zvanog Struja, pise da ga je stipendirala americka Vlada. Elektricar, strucnjak za niski napon, pa u Ameriku! Oni koji ga bolje znaju, tvrde da je godinu dana klosario drumovima SAD-a.[/SIZE]


[SIZE=+1]Kada je dosao Milosevic na vlast, Struja dobija od svoje sluzbe zadatak da "bude u blizini predsednikove cerke Marije". I bi tako.[/SIZE]

[SIZE=+1][/SIZE][SIZE=+1]Polupismeni covek u kuci "Politika" pocinje da se penje; bio je glavni urednik dnevne "Politike", glavni urednik Radio TV-Politike, direktor kuce "Politika", a danas je prvi covek Novinsko-izdavacke i Radio-TV kuce "Politika".[/SIZE]
[SIZE=+1]U njihovim krugovima Struja slovi kao Njen covek.[/SIZE]
[SIZE=+1]Iza njega stoji Ona; i to je sasvim dovoljno da radi sta hoce....[/SIZE]

Hadži Dragan Antić
Direktor i v. d. glavni urednik "Politike"

Kad i gde je rođen:
12. aprila 1953. u Beogradu.
Obrazovanje: Srednja elektroprivredna škola.
Osobeni znaci: Leptir-mašna i kosa uvezana u repić.
Kako je postao Hadži: Posle putovanja u Jerusalim i posete Hristovom grobu, na uskrs 1989, o čemu poseduje sertifikat jerusalimske patrijaršije (može se kupiti za jedan dolar).
Kako je ušao u "Politiku": Kao radnik Elektrodistribucije, pisao je dnevna saopštenja o isključenjima struje u Beogradu i okolini, što mu je donelo nadimak "Struja" (Vlada Bulatović Vib, tada urednik gradske rubrike, imao je običaj da kaže da je Antića "skinuo sa bandere").
Karijera: Honorarni saradnik i tehnički sekretar deska do 1980, kada je primljen u stalni radni odnos u svojstvu novinara-saradnika. U oktobru 1991. imenovan za zamenika glavnog urednika. Od aprila 1993. direktor, a od avgusta i v.d. glavni i odgovorni urednik lista "Politika". Jedno vreme bio i direktor TV "Politika".
Kako je napredovao: Skokovito. Kao štićenik Aleksandra Prlje, nekadašnjeg glavnog urednika "Politike", a danas diplomate u Švedskoj, Antić najpre biva zapažen kao "sposoban", a zatim i unapređivan. Kada se Marija Milošević, ćerka predsednika Srbije, zaposlila kao novinar u "Politici", bio joj je od velike pomoći, čime je, kažu, stekao trajnu naklonost ženskog dela porodice Milošević. Glavni potez odigrao je tokom pokušaja Radomana Boćovića da list stavi pod direktnu kontrolu države: "ispravno držanje" za vreme protesta zaposlenih dovodi ga na čelo novine.
Politički stav: Promenljiv, u skladu sa prilikama. Koliko se zna, nije član nijedne stranke i tvrdi da nema političkih ambicija. Sedamdesetih i osamdesetih godina pratio je za potrebe novine rad Srpske pravoslavne crkve, posećivao Hilandar i pomagao na bogosluženjima; bio je blizak i pojedinim opozicionim krugovima. Autor je dve zabranjivane knjige ("Slučaj Gojka Đoga" i "Bela knjiga - dokumenti"). Od avgusta 1994. intenzivno se zalaže za mir i u svom listu bespoštedno kritikuje "beskrupuloznu politiku sa Pala".
Kako vidi sebe kao direktora: "Ovo je posao, biznis, nema tu milosti. Tu nema ljubavi, tako samo devojčice mogu da rezonuju... Jednostavno, oni koji gube, biće dovedeni na nulu. To jeste surovo, ja sam surov čovek."
Kako vidi svoj život: "To je američki san. Ostvarite vi to ako možete."
Njegovi neprijatelji: Živorad Minović, direktor Kompanije "Politika" i Kosta Dimitrijević, novinar u penziji, koji je o Antiću napisao pogrdan pamflet.
Njegovi saveznici: Ženski deo porodice Millošević. Zatim, Aleksandar Tijanić, šef "BK TV" i Živorad Mihajlović - Muštikla, direktor "Stankom korporacije", sa kojima je praktično nerazdvojan, i Ljubomir Mihajlović iz "Komercijalne banke".
Njegova najveća pobeda: Prisustvo na platformi ispred VIP salona na beogradskom aerodromu prilikom ispraćaja predsednika Miloševića u Dejton 31. oktobra 1995.
Njegova budućnost: Kao čovek bez formalnog obrazovanja i ozbiljnih političkih korena najverovatnije neće moći da još dugo zadrži sadašnji položaj. Ukoliko Minovićev poraz doživi kao svoju pobedu i bude se ponašao u tom stilu, rizikuje da ostane bez ičega.

*********************************************************


Хвала на овим информацијама, само си требао да напишеш,
да су поприлично бајате:zper: (требао си цитирати који датум прати
ове текстове)
.
 
Антић је лудак и патолошки лажов. Као прво он је са Милошевићима био добар до 5.10 а онда су се завадили, разлог не знам, и чак је бежао у Русију након те свађе а лагао да има проблема са кичмом и да иде због лечења. Сада се прича да је у неким аранжманима са човеком који држи Станком и ради као инвеститор тих Станкомових објеката.
 
On je u priči sa jocom amsterdamom, znaš to je onaj krimos što živi u slobinoj kući, a hadži struja ubira kiriju i šalje miri.

e11.gif


.
 
Антић је лудак и патолошки лажов. Као прво он је са Милошевићима био добар до 5.10 а онда су се завадили, разлог не знам, и чак је бежао у Русију након те свађе а лагао да има проблема са кичмом и да иде због лечења. Сада се прича да је у неким аранжманима са човеком који држи Станком и ради као инвеститор тих Станкомових објеката.

Али откуда се онда он појави, баш он да заступа породицу
Милошевић:?: (У овој емисији на Кошави је рекао да узима Мирину
пензију,...па ово,..оно,...испаде да он једини контактира са породицом)

А, овамо имамо ситуацију, да од породице...ТАЈАЦ,
ниаккве информације немамо да знамо да ли он то лаже или не:think:

.
 
Ма ни мени то није дефинитивно јасно. Нешто ми говори да се то
не дешава нимало случајно. Нарочито ми није јасан тај потез,
да доведе криминалца да станује у Слобиној кући, па са тим га и
мртвог компромитује и понижава.

Пред ким?

Они који га мрзе, мрзели би га да у његовој кући живи и патријарх Павле, а пријатељи и поштоваоци не
дају на тај податак ни 5 пара.
Сматрам да је кућа најсигурнија када је издата управо тако неком, а сигурно је било проблема наћи клијента
за ту кућу. Није то гарсоњера па да је издаш очас посла.
 
Али откуда се онда он појави, баш он да заступа породицу
Милошевић:?: (У овој емисији на Кошави је рекао да узима Мирину
пензију,...па ово,..оно,...испаде да он једини контактира са породицом)

А, овамо имамо ситуацију, да од породице...ТАЈАЦ,
ниаккве информације немамо да знамо да ли он то лаже или не:think:

.

Pa bio je na sudjenju joci amstgerdamu zar ti to ništa ne govori?
Valjda nije platio kiriju za poslednji mesec, pa mira digla frku:think:
 
Али откуда се онда он појави, баш он да заступа породицу
Милошевић:?: (У овој емисији на Кошави је рекао да узима Мирину
пензију,...па ово,..оно,...испаде да он једини контактира са породицом)

А, овамо имамо ситуацију, да од породице...ТАЈАЦ,
ниаккве информације немамо да знамо да ли он то лаже или не:think:

.

Емисију нисам гледала па не знам шта је тачно рекао. Пензију можда и узима али то је у овој причи најмање важно и да је истина а ја њему ништа не бих веровала. Вероватно ту нема ничега осим жеље за публицитетом и потајне намере да се врати на велика врата сада када се оснива још пар социјалистичких странака. То што се он први појавио да себи даје на значају и износи неке своје верзије догађаја не значи да ће бити последњи, кренуће сигурно још неки олош његовим стопама ... а ако се испостави да лаже и да њима то на неки начин шкоди вероватно може снајка да се огласи да разјасни.
 
Пред ким?

Они који га мрзе, мрзели би га да у његовој кући живи и патријарх Павле, а пријатељи и поштоваоци не
дају на тај податак ни 5 пара.
Сматрам да је кућа најсигурнија када је издата управо тако неком, а сигурно је било проблема наћи клијента
за ту кућу.
Није то гарсоњера па да је издаш очас посла.

Не размишљам тако као ти.
Мени је страшно то сазнање ко сада живи у
тој кући,...ко је чува (да кажем тако).
Да ли је са овим тај Хаџи Д. Антић хтео индиректно да нам поручи,
да је и Слоба имао такве пријатеље (пошто овај Антић говори да му је тај
Јоца пријатељ,..а да му је и Милошевић био пријатељ,
па мислим...:roll:)
Тај човек је криминалац, биографија му је....вау,
а то ми никако не иде уз Слобу. (онолико колико знам и
верујем)

Убеђена сам да је са овим Антић извео неку игрицу,..видећемо
какву!

И даље мислим да он није добар човек!!!

.
 
Емисију нисам гледала па не знам шта је тачно рекао. Пензију можда и узима али то је у овој причи најмање важно и да је истина а ја њему ништа не бих веровала. Вероватно ту нема ничега осим жеље за публицитетом и потајне намере да се врати на велика врата сада када се оснива још пар социјалистичких странака. То што се он први појавио да себи даје на значају и износи неке своје верзије догађаја не значи да ће бити последњи, кренуће сигурно још неки олош његовим стопама ... а ако се испостави да лаже и да њима то на неки начин шкоди вероватно може снајка да се огласи да разјасни.

Не могу да ти кажем да си у праву!
Ипак он штампа те Мирине књиге,..а скоро је изашла и нека о Слоби.
Спомиње и те књиге "Писма Слоби".
Ја имам такве две књиге, једну,... писма која је примао из Србије,
а друга ..писма која је примао из иностранства.
(те књиге су биле у продаји)
Знам, да се те књиге нису могле штампати да их Мира не аминује,
а колико сам чула он је штампао и трећу књигу тих писама и
сада најављује да ће изаћи нека Мирина књига у којој ће се
многи ПРЕПОЗНАТИ, а не би желели то!
Па, како то тумачиш:?:
Да ли још увек тврдиш, да су те његове "приче" само жеља за
публицитетом:?:

.
 
Не размишљам тако као ти.
Мени је страшно то сазнање ко сада живи у
тој кући,...ко је чува (да кажем тако).
Да ли је са овим тај Хаџи Д. Антић хтео индиректно да нам поручи,
да је и Слоба имао такве пријатеље (пошто овај Антић говори да му је тај
Јоца пријатељ,..а да му је и Милошевић био пријатељ,
па мислим...:roll:)
Тај човек је криминалац, биографија му је....вау,
а то ми никако не иде уз Слобу. (онолико колико знам и
верујем)

Убеђена сам да је са овим Антић извео неку игрицу,..видећемо
какву!

И даље мислим да он није добар човек!!!

Ма јок. Нема ту никаквих скривених намера и порука.

Рентирање је бизнис, а резиденцијални објекти се тешко издају.

Сасвим је могуће да нико од странаца (амбасадора и дипломата) није желео у ту кућу.

Куће тог типа се издају за 5.000 - 10.000 евра + трошкови, мало је клијената који то могу да плате.
 

Back
Top