Dragan Milić

Нисам знала доста о њему , али чињеница да је позивао да се војници кијевске окпационе власти лече у Србији , довољно говори о њему .

тиме је све речено , ко је и за кога ради и какве интересе има
Pa covek je dobrocinitelj,njegova je i duznost da leci svakoga ko je ranjen pa i te ukrajince,a sigurno bi lecio i ruse.Imas nesto protiv dobrocinstva?

Kakvo crno provociranje...nick

Je li provociranje kad vi zovete Putina da aneksira Srbiju?

Gospodin Hil radi u zajedničkom interesu USA i Srbije i to je stvar za poštovanje.
Dokle je god Kosovo oteto i okupirano i to od strane pre svega Amerike, nema tog zajednickog interesa Srbije i Amerike.

Jel' ga vratio, jel' ga otpriznao?

Ovo je istorijski trenutak da se oformi jaka regionalna stranka,koja ce jednom za svagda izbaciti iz politickog zivota na jugu Srbije ove lesinare iz Beograda ,tu mislim i na vlast i na opoziciju.Zato je doktor Milic najbolji izbor.Ne znam da li ima veze sa USA ambasadorom,koji jeste opskuran lik,ali je jedina adresa za trazenje spasa od ove nesrece koja vodi ovu drzavu.Znaci ne nasedajte na provokacije UDBASA koji postavljaju slike doktora sa ambasadorom,sve i da je tako,to je jedini nacin i svaka mu cast!
Jeftina lokal - patriotska demagogija dok izgleda da ima ne malo nekretnina u tom "mrskom" Beogradu, i jos ima ociju da isteruje Beogradjane iz Nisa, u cije ime?

Na kraju odlicno je analizairao nisko zdravstvo i prilike i na tome mu svaka cast, ali neka se na tome i zadrzi, nije se kandidovao za republicke, vec za lokalne izbore.

Нисам знала доста о њему , али чињеница да је позивао да се војници кијевске окпационе власти лече у Србији , довољно говори о њему .
Što naravno nikada nije uradio već je nudio da se ranjeni ukrajinski civili leče u Nišu. Što sasvim lepo piše na onom linku koji se ovde deli kao šatro dokaz nečega.

Jeftina lokal - patriotska demagogija dok izgleda da ima ne malo nekretnina u tom "mrskom" Beogradu, i jos ima ociju da isteruje Beogradjane iz Nisa, u cije ime?

Na kraju odlicno je analizairao nisko zdravstvo i prilike i na tome mu svaka cast, ali neka se na tome i zadrzi, nije se kandidovao za republicke, vec za lokalne izbore.
Samo polako.Sto ne bi imao nekretnine po Beogradu?Jedan kardiohirurg treba da ima milione i nekretnine svuda po svetu.Niko ne isteruje beogradjane iz Nisa,vec politicke lesinare koje treba proterati,znam da je tesko,ali vredi pokusati.Mogu sad ovde da nabrajam razne odluke koje su sa vrha direktno uticale na nazadovanje Nisa i cele jugoistocne Srbije,ali nema potrebe.Takodje,ne zelim da slusam budjavu pricu o tome kako upravo u tom Boegradu odlucuju i sede razni ljudi iz provincije.Ne,ne sede.Na odlucujucim pozicijama u vlasti se nalaze ljudi koji nemaju veze sa Srbijom,a tek po neki beskicmenjak da potvrdi pravilo tipa ivica dacic

тиме је све речено , ко је и за кога ради и какве интересе има

Pa to nije nikada izjavio; to je samo laž.

Dokle je god Kosovo oteto i okupirano i to od strane pre svega Amerike, nema tog zajednickog interesa Srbije i Amerike.

Jel' ga vratio, jel' ga otpriznao?
Kosovo treba da pripada ljudima koji na Kosovu žive, a to da su ga okupirali ili oteli Japanci, Amerikanci ili Marsovci je priča potpuno bez dokaza.

Samo polako.Sto ne bi imao nekretnine po Beogradu?Jedan kardiohirurg treba da ima milione i nekretnine svuda po svetu.Niko ne isteruje beogradjane iz Nisa,vec politicke lesinare koje treba proterati,znam da je tesko,ali vredi pokusati.Mogu sad ovde da nabrajam razne odluke koje su sa vrha direktno uticale na nazadovanje Nisa i cele jugoistocne Srbije,ali nema potrebe.Takodje,ne zelim da slusam budjavu pricu o tome kako upravo u tom Boegradu odlucuju i sede razni ljudi iz provincije.Ne,ne sede.Na odlucujucim pozicijama u vlasti se nalaze ljudi koji nemaju veze sa Srbijom,a tek po neki beskicmenjak da potvrdi pravilo tipa ivica dacic
Pa sto se onda toliko "gadi" tog Beograda, tako ispade po njegovom pricanju? S kojim pravom isteruje ljude koji imaju potpuno isti politicki pa i veci uticaj u Nisu? Zbog cega? Da se pripojimo Bugarskoj ili sta je u pitanju, sta hoce tacno? Zna se da odluke one najvaznije idu iz Beograda ne znam sta se on zamislja?

Neka ucini koliko moze na lokalnom nivou, a nemoj da se mesa u drzavnu politiku jer za to nije ovlascen. Na kraju, ja sam glasala za beogradsku stranku i ne zelim da nikog iz Beograda tera iz Nisa.

I trece, odakle lekaru novac za toliko skupih nekretnina i u Nisu, a kamoli u Beogradu?

Pa sto se onda toliko "gadi" tog Beograda, tako ispade po njegovom pricanju? S kojim pravom isteruje ljude koji imaju potpuno isti politicki pa i veci uticaj u Nisu? Zbog cega? Da se pripojimo Bugarskoj ili sta je u pitanju, sta hoce tacno? Zna se da odluke one najvaznije idu iz Beograda ne znam sta se on zamislja?

Neka ucini koliko moze na lokalnom nivou, a nemoj da se mesa u drzavnu politiku jer za to nije ovlascen. Na kraju, ja sam glasala za beogradsku stranku i ne zelim da nikog iz Beograda tera iz Nisa.

I trece, odakle lekaru novac za toliko skupih nekretnina i u Nisu, a kamoli u Beogradu?

Za lekara njegovog ranga je sasvim normalno da ima vise nekretnina, ja ne znam koliko,a ti sigurno imas njegovu imovinsku kartu ili ti je to neko rekao?
Na lokalnom nivou ne mozes nista da ucinis ako ti se diriguje iz centrale tj mozes ali na kasicicu i koliko ti razni nepismenjakovici dozvole.
Trenutno niko nema veci politicki uticaj od njega.Ovi na vlasti ne bi smeli ni minut duze da vladaju znajuci na koji nacin dobijaju te glasove

E pa onda slusaj nas koji smo bili ovde kad si vec neupucen da ima dokaza, ne pravi se naivan ili neobavesten.
Za lekara njegovog ranga je sasvim normalno da ima vise nekretnina, ja ne znam koliko,a ti sigurno imas njegovu imovinsku kartu ili ti je to neko rekao?
Na lokalnom nivou ne mozes nista da ucinis ako ti se diriguje iz centrale tj mozes ali na kasicicu i koliko ti razni nepismenjakovici dozvole.
Trenutno niko nema veci politicki uticaj od njega.Ovi na vlasti ne bi smeli ni minut duze da vladaju znajuci na koji nacin dobijaju te glasove
Izvini, nije normalno. Normalno je za nekog ko uzima mito, ali za onog ko radi od plate nije normalno. Jedan stan i to sa kreditom, mozda, ali ne vise od toga.

Ne, ovo su lokalni izbori i nema sta on meni da namece zapad i tera drugacije misljenje iz grada.

Pa sinoc u onom intervjuu samo sto ne rece da u NATO treba da udjemo.
Ko to tera drugaccije misljenje?Pa ono je vec proterano davnih dana,ovi mogu samo da te oslobode.Mozda ti nameces to jednoumlje?Nemoj da te lazu sa ruskim strankama i ostalim izmisljenim pricama

Ko to tera drugaccije misljenje?Pa ono je vec proterano davnih dana,ovi mogu samo da te oslobode.Mozda ti nameces to jednoumlje?Nemoj da te lazu sa ruskim strankama i ostalim izmisljenim pricama
Ne, ja samo kazem da mi se ne dopada kao glasacu nekog drugog iz opozicije, da on tera bilo koga od njih, a ako cemo pravo, jos manje ima to pravo kad je sadasnja republicka vlast u pitanju, ipak su na lokalu dobili najvise kad se gledaju glasovi stranaka pojedinacno. Ne znam kako sebi daje tu slobodu iako kapiram sta je hteo da kaze, ali nije trebalo tim recnikom, niti ako cemo iskreno, sa tim ipak malim procentom glasova. I da je 75% glasova dobio, nije trebalo da tim tonom govori.

Poslednja izmena:
Ne, ja samo kazem da mi se ne dopada kao glasacu nekog drugog iz opozicije, da on tera bilo koga od njih, a ako cemo pravo, jos manje ima to pravo kad je sadasa republicka vlast u pitanju, ipak su na lokalu dobili najvise kad se gledaju glasovi stranaka pojedinacno. Ne znam kako sebi daje tu slobodu iako kapiram sta je hteo da kaze, ali nije trebalo tim recnikom.
To jeste,najbolje bi bilo da se predsednik proglasi dozivotnim vladarom pa da svi uzivamo u slobodi misljenja po tvom vidjenju.Oslobodjenje dolazi i ja te oslobadjam krivice jer si dovedena u zabludu.

To jeste,najbolje bi bilo da se predsednik proglasi dozivotnim vladarom pa da svi uzivamo u slobodi misljenja po tvom vidjenju.Oslobodjenje dolazi i ja te oslobadjam krivice jer si dovedena u zabludu.
Nemoj da karikiras moje reci niti da mi pripisujes ono sto nisam rekla, ali nije jedini Milic u opoziciji, niti je prvi opozicionar, niti prvi lekar, ni humanista, ni onaj koji zeli dobro Nisu ni prvi, ni jedini.

Mnogo je "zagrizao" za stih 25%, kao da ce u najmanju ruku da bude premijer pa prica o nekim opstim pitanjima. Ja nisam za zapad i nemoj da me tera u EU i da vodi globalnu politiku, to nije moj stav.

Back