Dragan Milić

Ovo je istorijski trenutak da se oformi jaka regionalna stranka,koja ce jednom za svagda izbaciti iz politickog zivota na jugu Srbije ove lesinare iz Beograda ,tu mislim i na vlast i na opoziciju.Zato je doktor Milic najbolji izbor.Ne znam da li ima veze sa USA ambasadorom,koji jeste opskuran lik,ali je jedina adresa za trazenje spasa od ove nesrece koja vodi ovu drzavu.Znaci ne nasedajte na provokacije UDBASA koji postavljaju slike doktora sa ambasadorom,sve i da je tako,to je jedini nacin i svaka mu cast!
https://www.juznevesti.com/Politika...a-SNS-pametne-odluke-opozicije-u-NIsu.sr.html

Pa ja sam vrlo jasno napisao "kako BI prošao..." što podrazumeva potencijal. Nikada i nigde nisam napisao da ga je bilo.

Znam da si mator al koncentriši se malo.
E moj deda, nije tebi čist um.

Ako nisi razumeo, nisam ni hteo da spekulišem, nije ga bilo i to je činjenica. Mogli su barem da pokušaju da malo legitimizuju tu otimačinu, ni to nisu hteli, toliko su bili bahati.

E moj deda, nije tebi čist um.

Ako nisi razumeo, nisam ni hteo da spekulišem, nije ga bilo i to je činjenica. Mogli su barem da pokušaju da malo legitimizuju tu otimačinu, ni to nisu hteli, toliko su bili bahati.
Kosovo treba da pripada ljudima koji žive na Kosovu. Ne vladi u Beogradu, ne vladi u Prištini ili Tirani. Kosovo je danas nažalost postalo samo jeftino političko oružje u rukama Prištine i Beograda, dok stanovnici Kosova ispaštaju.

Ti to sve ne kapiraš, nažalost.

Kosovo treba da pripada ljudima koji žive na Kosovu. Ne vladi u Beogradu, ne vladi u Prištini ili Tirani. Kosovo je danas nažalost postalo samo jeftino političko oružje u rukama Prištine i Beograda, dok stanovnici Kosova ispaštaju.

Jeftina demagogija, a šta je sa ljudima koji su sa Kosova izbegli? Eno Izraelci svojataju tu zemlju jer je pre 3000 godina bila njihova, žele da proteraju Palestince sa nje jer su "dođoši", ali u slučaju Kosova je samo ovaj trenutak bitan?

Треба да буде и мир у Свету па није.

Није Косово, већ Косово и Метохија

КиМ припада Америма. Још није та информација дошла до тебе. А све ово је њихово империјално замлаћивање са варварима

Треба да буде и мир у Свету па није.

Није Косово, већ Косово и Метохија

КиМ припада Америма. Још није та информација дошла до тебе. А све ово је њихово империјално замлаћивање са варварима
Teorije zavere su treći forum levo.

Upravo je obrnuto.

Све је обрнуто код вас ДругоСрбијанера - антиполитично

Зато је Крстарица и настала, као идеја негација (негације СПС-оваца и СРС-оваца у ери Жутих)

Кад оно не лежи враже Сизо, па СРС постаде СНС, а СНС прогутао СПС... :kafa: ... муке ли ваше...

И тако То јер, шизофренија је велика на Крстарици - мислим на Управу и сво то батргање цивилштине !!!

Све је обрнуто код вас ДругоСрбијанера - антиполитично

Зато је Крстарица и настала, као идеја негација (негације СПС-оваца и СРС-оваца у ери Жутих)

Кад оно не лежи враже Сизо, па СРС постаде СНС, а СНС прогутао СПС... :kafa: ... муке ли ваше...

И тако То јер, шизофренија је велика на Крстарици - мислим на Управу и сво то батргање цивилштине !!!
Ne valja ti Krstarica, ali ti opet visiš ovde svaki dan.

Kakav paradoks.

Kao i sve ostalo kod tebe.

1718599840536.png

Опозција потврдила победу у Медијани:Опозицији 16 мандата, напредњацима 11 мандатa

1718599883103.png

22:47 16.06.2024.

Након поновљених избора на два бирачка места у нишкој општини Медијана, опозиција ће у тој највећој нишкој општини има 16 одборника, а коалиција окупљена око Српске напредне странке 11 мандата.​

Према подацима коалиције „Бирамо Ниш“ на поновљеним изборима за одборнике Скупштине општине Медијана на бирачким местима број 14 и број 16 гласало је 1.417 бирача, а од тог броја њих 37,8 одсто гласало је за коалицију окупљену око Српске напредне странке, за коалицију „Уједињени – Нада за Ниш“ гласало је 36,2 одсто бирача, а за групу грађана „Др Драган Милић“ гласало је 22,2 одсто бирача.

За коалицију „Бирамо Ниш“ гласало је 2,4 одсто бирача изашлих на биралишта, а за Руску странку 0,4 одсто гласача.

Представници коалиције „Бирамо Ниш“, групе грађана „Др Дран Милић“ и покрета „Крени промени“ уочи избора позвали су грађане да гласају за коалицију „Уједињени – Нада за Ниш“ јер је та коалиција била најближа освајању још једног мандата у скупштини, а тиме и убедљивијој победи опозиције у Медијани.

1718680006738.png

Doktor Milić o potezu nove vlasti u niškoj opštini: U Medijani prvo racionalizacija, SNS da prizna da smo pobedili i u celom Nišu

Doktor Milić o potezu nove vlasti u niškoj opštini: U Medijani prvo racionalizacija, SNS da prizna da smo pobedili i u celom Nišu 1

Beta 17.06.2024. 20:11

Nosilac liste „Grupa građana Doktor Dragan Milić“ rekao je da će prvi potez nove vlasti u niškoj opštini Medijana biti racionalizacija i ukidanje radnih mesta koja su služila samo za zapošljevanje partijskih kadrova, a kada je reč o celom gradu, očekuje da Srpska napredna stranka (SNS) prizna poraz.

Milić je televiziji Nova S rekao da će novu vlast činiti četiri opozicione liste koje su zajedno osvojile više od 62 odsto glasova i da će oni prvo sprovesti racionalizaciju, smanjiti veliki broj funkcionerskih mesta, a novac od uštede usmeriti ka najugroženijoj populaciji.

Kao primer je naveo da u opštini Medijana postoje neke kancelarije sa sedam koordinatora, oni primaju paušal po 20 000 dinara mesečno, što je oko 1,7 miliona godišnje, pa će samo ukidanje tih mesta biti velika ušteda, a takvih kako je rekao „besmislenih“ radnih mesta ima još.

Kada je reč o vlasti u celom gradu Nišu, Milić je rekao da ne strahuje od poraza, jer je opozicija pobedila sa 3.332 glasa više.

„Ja čestitiam SNS-u na dobrom rezultatu u Medijani, osvojili su više od 37 posto, velika grupa građana je glasala za njih, a četiri opozicione liste imaju 62 posto i mi očekujemo da na isti način građani potvrde volju i na ponovljenom glasanju u gradu u narednih nekoliko nedelja. Na mestima 10 i 18 dokazano je falsifikovanje i teško kršenje procedure i na ta dva mesta izbori treba da se ponove, narod će reći svoje, kakvi god bili rezultati. Ako SNS ima većinu mi ćemo čestiti i očekujemo to i od njih“, rekao je Milić.

On je ponovio da veruje u „viteštvo“ vlasti koja je pobedila u svim gradovima, a u Nišu nije i to treba da prizna.

Istakao je i ne očekuje ponavljanje izbora u celom Nišu, jer kako kaže „nema vremena da se 37 puta organizuju izbori dok neko ne bude zadovoljan rezultatom“, odnosno da ako vlast poništava izbore i čeka da pobedi, onda izbore ne treba ni organizovati.

Verujem da sam obavesteniji i mnogo potkovaniji a nadasve najbitnije nepristrasan i nezavistan politicki analiticar. Tako da sa tog stanovista mogu da analiziram ko je

Dragan Milić??​

Svako ima prava da ocenjuje i javno i u sebi politicare na Srpskoj sceni pa tako imam prava i ja. Zato ja licno mislim i verujem da je doticni gosposdin jeste opozicija i nije u sluzbi SNS-a,ali verujem i mislim da je on kontrolisan od zapada koji se drzi na uzdi iz inostranstva preko najpoznatije tajne koja danas vise nije tajna organizacija. To je moje misljenje.

A zasto mislim da nije kao Nestorovic (koji je stvarno protiv zapada i protiv vlasti a na strani naroda)? Zato sto nije dozvolio opravdan protest Nislija zbog prekrajanja izborne volje Nisilija. Znaci mislim da je dobio naredjenje da spusta loptu da se ovo protegne i otegne i da vlast u Nisu preuzmu SNS jer zapad i dalje podrzava SNS jer SNS jos uvek ispunjava sve naredbe i planove zapada na balkanu.
sire gledano milic nije neobicna pojava.

1. tzv opozicija djitler i mala grupa, ne predstavljaju narod, i nikad nece dobiti vecinu

2. zapadni referenti su malobrojni ali dobro organizovani i sa neogranicenim sredstvima, nalaze ocvale deckice koji se vise nicemu ne nadaju u zivotu, i jos bi samo usenaseipodase, pa koliko (nas) kosta da kosta

3. vremenom sistem asimiluje te `nepravilnosti`, uz malo trgovine, tj za male pare

4. trebalo bi da milic izlozi imovinsku kartu, ne da ide u zabelu, nego da se vidi da nije bas narodski covek

Ne valja ti Krstarica, ali ti opet visiš ovde svaki dan.

Kakav paradoks.

Kao i sve ostalo kod tebe.
istina je da ne vallja, iz razloga sto ne prikazuje stanje u nas

ds i cro luduju bez mere, spamuju u stotinama prezvakanih tema, hiljadama glupih i netacnih postova, cesto psihopatskih, oni koji pisu o radu vlade se kaznjavaju

2. krsta je `slobodna`, dakle ne mozes ti da nekom kazes sto ovde pises. ko si bre ti? imas li i jedan post da je ispravan, tj tacan i da zans o cemu pises?

Back