КО је ....... Хаџи Драган Антић?

хе, хе,..занима тебе ово и те како,...:zper:



Није добар одговор на моје питање...

ЗАШТО је побегао......КО је њега прогањао,...да ли му је живот и од КОГА и
ЗБОГ чега био угрожен:?:

Pa vidis Bombonice, u ovoj drzavi nije tesko biti ubijen a da se nikada ne sazna ko te je ubio.
Kao sto vidis ima raznih budaletina. Pa cak i na forumu ima ljudi koji su povrsno sagledali njegov lik i delo, izvukli sta im se svidja i ocenili ga kako to njima odgovara.
Koliko sam ja shvatila njemu jednostavno nije odgovarala atmosfera koja je vladala. Milosevicu nije mogao da pomogne pa je otisao na malo duzi odmor. Koliko znam nije bezao, imao je pasos odleteo je sa Beogradskog aerodroma.

Мислиш дипломатски, Цобе их је све обезбедио на време.....само да му чувају МММ и отете парице.:evil: :evil: :evil:
 
Hadži Struja ili Banderaš, tako su ga zvali u "Politici".
Električar koji je, zahvaljujući bezgraničnom dodvoravanju familiji milošević, stigao do visokih pozicija.
Tip je klasična tvorevina režima devedesetih. Danas glumi odrpanog plejboja.

Mora da si 80 tih bio mali pa se ne secas Antica.....to su price od onih koji ga mrze. Njegova zabranjena dela 80 tih godina: "Slucaj Gojka Djoga" i "Bela knjiga".Mozda je zavrsavao pogresnu skolu ali je vec u svojim tridesetim bio urednik "Politike".Mislim da je zbog toga imao tezi put do uspeha......ali je rekla bih vec 80 tih znao sta hoce.Treba znati i dodvoriti se.
 
Мислиш дипломатски, Цобе их је све обезбедио на време.....само да му чувају МММ и отете парице.:evil: :evil: :evil:

Vidis izgleda da je stvarno svestran.Kako kazes, pa jel on mozda i policajac ili neka vrsta licnog obezbedjenja? Pa jel po tvom misljenju dobro sacuvao MMM i te parice?
 
Vidis izgleda da je stvarno svestran.Kako kazes, pa jel on mozda i policajac ili neka vrsta licnog obezbedjenja? Pa jel po tvom misljenju dobro sacuvao MMM i te parice?

Попио сам поенче због тебе, ко ли ме само пријави......:evil: :evil: :evil:

А на твоје питање је тешко одговорити, тј.........шта је писац хтео да каже......
Ајде мало одспавај па испочетка, можда буде плодоносније
 
Попио сам поенче због тебе, ко ли ме само пријави......:evil: :evil: :evil:

А на твоје питање је тешко одговорити, тј.........шта је писац хтео да каже......
Ајде мало одспавај па испочетка, можда буде плодоносније

Ne razumem kakvo poence?
Mislim da ce ostalima biti jasnije a ti reklo bi se nemas dovoljno argumenata da mi odgovoris.Jer posedujes samo par dezinformacija i nista drugo. Tvoj nik govori sve. Jeste 90 bilo uzasno ali sankcije....rat...normalno.Verovatno ces za koju godinu promeniti i sopstveni nik kad shvatis. NIKAD VISE 2000 te
 
Ne razumem kakvo poence?
Mislim da ce ostalima biti jasnije a ti reklo bi se nemas dovoljno argumenata da mi odgovoris.Jer posedujes samo par dezinformacija i nista drugo. Tvoj nik govori sve. Jeste 90 bilo uzasno ali sankcije....rat...normalno.Verovatno ces za koju godinu promeniti i sopstveni nik kad shvatis. NIKAD VISE 2000 te

Не нећу га мењати (ник), а у потпису све пише за оног ко хоће и уме да чита :rtfm:
 
Mora da si 80 tih bio mali pa se ne secas Antica.....to su price od onih koji ga mrze. Njegova zabranjena dela 80 tih godina: "Slucaj Gojka Djoga" i "Bela knjiga".Mozda je zavrsavao pogresnu skolu ali je vec u svojim tridesetim bio urednik "Politike".Mislim da je zbog toga imao tezi put do uspeha......ali je rekla bih vec 80 tih znao sta hoce.Treba znati i dodvoriti se.

Ne sporis da je bio elektricar i glavni i odg. urednik "Politike"? Lepo:D

Da nisi neki njegov zastupnik? Ili on lično?:think::lol:

Učlanjen-a 13.10. pa sve udri po ovoj temi:lol:
 
Не мислим ја ништа, пошто о њему и не знам ништа!
Он је врло чудан и загонетан, па бих да макар нешто сазнам.
(Знаш да сам осетљива када неко лаже о мом убијеном председнику)

.
Niti je čudan niti je zagonetan.
Klisnuo je iz zemlje jer zna šta je sve radio i za koga je radio. A objasnio sam ti za koga je radio:D
I nemoj vise to o ubijenom predsedniku, to čak ni ruski experti nisu utvrdili.
Sloba je umro.:sad2:
 
logicno razmisljajuci---svojevremeno 1 covek politike...velika moc u tom vremenu usmerena na mediski marketing vladajuce partije i kreiranje javnog mnenja a istovremeno kompromitovanje opozicije...zbog kompromitovanja opozicionih lidera sigurno je imao uvida preko DB u tajne zivota opozicionara...u prilog ovoj tvrdnji je i ne otvaranje tajnih dosijea iako je DOS to obecao pre 5 oktobra....pitanje je samo sta to bivse vodje DOS-a kriju....i ko to sve zna i ucenjuje ih po potrebi...sta se krije od naroda ???? a ako se nista ne krije sto se dosijea ne otvore....ako vec bratija nije unistila dosijea...A MOZDA JE NEKO PAMETAN TO KOPIRAO I UMNOZIO ??? zamisli koji je to sad kapital....

Твој коментар већ има неког смисла, за разлику од многих који
површно прилазе овој теми:bye:


Poznajem ga, imala sam prilike vise puta da sedim u jednoj kafanici. Kazem vam ljudi vrlo interesantan lik, patriota je i vrlo je svestran.Ja sam stvorila utisak da zna zasto zivi.Zna da iskoristi trenutak a da pritom ostane castan.

И ја сам створила такав утисак:zcepanje:


....

Pa vidis Bombonice, u ovoj drzavi nije tesko biti ubijen a da se nikada ne sazna ko te je ubio.
Kao sto vidis ima raznih budaletina. Pa cak i na forumu ima ljudi koji su povrsno sagledali njegov lik i delo, izvukli sta im se svidja i ocenili ga kako to njima odgovara.
Koliko sam ja shvatila njemu jednostavno nije odgovarala atmosfera koja je vladala. Milosevicu nije mogao da pomogne pa je otisao na malo duzi odmor. Koliko znam nije bezao, imao je pasos odleteo je sa Beogradskog aerodroma.

Ако му је био такав пријатељ каквим се приказује,
како то да оде сам на тај "одмор". Што не убеди и пријатеља да и он
крене или..........
Ако је Милошевић ОДЛУЧИО да нигде не бежи (као што јесте)
па што не оста поред њега "да му се нађе",....:roll:


Niti je čudan niti je zagonetan.
Klisnuo je iz zemlje jer zna šta je sve radio i za koga je radio. A objasnio sam ti za koga je radio:D
I nemoj vise to o ubijenom predsedniku, to čak ni ruski experti nisu utvrdili.
Sloba je umro.:sad2:


Неће бити да је тако,...ОН је убијен, то зна и птица на грани, само ти
и слични теби говоре супротно.
(Шта мислиш како НИКО не поставља питање КО је
те кобне ноћи био
чувар и лично одговоран за ћелију у којој је био Слоба:?:
Нигде нисам ништа слично прочитала,...а ЗНА се да су камере биле
24 часа присутне....
Па, ако је умро мирно, у сну како неки тврде, зашто и тај снимак
не прикажу. Зна се да на снимку постоји датум, и ВРЕМЕ и било
би онда све ЈАСНО!!!)


.
 
Ако му је био такав пријатељ каквим се приказује,
како то да оде сам на тај "одмор". Што не убеди и пријатеља да и он
крене или..........
Ако је Милошевић ОДЛУЧИО да нигде не бежи (као што јесте)
па што не оста поред њега "да му се нађе",....

Prvo ne mogu da budu dva ISUSA. Drugo po meni je glupo i sto je Sloba ostao ali postujem njegov stav, da je pobegao istorija bi imala drugi tok.....a Antic da je ostao istorija se ne bi menjala, on narodu nije znacajan lik. Sto bi znacilo da bi ispao budala. Kako ljudi gledaju na Milanovica sto su ga lincovali ispred rts 5.10. Ja licno ga zalim i deluje mi jadno i priglupo. Zato mi i jeste Antic faca a ne Milanovic, Milutinovic i drugi......
 
Prvo ne mogu da budu dva ISUSA. Drugo po meni je glupo i sto je Sloba ostao ali postujem njegov stav, da je pobegao istorija bi imala drugi tok.....a Antic da je ostao istorija se ne bi menjala, on narodu nije znacajan lik. Sto bi znacilo da bi ispao budala. Kako ljudi gledaju na Milanovica sto su ga lincovali ispred rts 5.10. Ja licno ga zalim i deluje mi jadno i priglupo. Zato mi i jeste Antic faca a ne Milanovic, Milutinovic i drugi......

Он је фаца зато што је побегао и оставио пријатеља у невољи,...:roll:
(Милановић и Милутиновић се нешто нису ни хвалили да су
били Слобини пријатељи, као што то чини Хаџи Д. Антић!)

.
 
Он је фаца зато што је побегао и оставио пријатеља у невољи,...:roll:
(Милановић и Милутиновић се нешто нису ни хвалили да су
били Слобини пријатељи, као што то чини Хаџи Д. Антић!)

.

Поменула си реч која има огромну тежину - пријатељство.

Али она сасвим губи значење, као рецимо и реч - част, или, образ.

Изгубљене су негде у овом лудилу бешчашћа и материјализације свега и свачега.

Ето и Славица Ђ-Дејановић, вајна председница, беше му пријатељ до последњег даха.Колико се сећам, последња је изашла из његове куће када су га хапсили.Кажу плакала је као киша:roll:

А Дачић, по надимку "мали Слоба" изјављује пре неки дан :
Lider socijalista Ivica Dačić izjavio da je u ovom trenutku Demokratska stranka, kao članica Socijalističke internacionale, "ideološki najbliža" SPS-u.

И да, први посао у својству министра у.п., био му је да ухапси Караџића.
 
Поменула си реч која има огромну тежину - пријатељство.

Али она сасвим губи значење, као рецимо и реч - част, или, образ.

Изгубљене су негде у овом лудилу бешчашћа и материјализације свега и свачега.

Ето и Славица Ђ-Дејановић, вајна председница, беше му пријатељ до последњег даха.Колико се сећам, последња је изашла из његове куће када су га хапсили.Кажу плакала је као киша:roll:

А Дачић, по надимку "мали Слоба" изјављује пре неки дан :
Lider socijalista Ivica Dačić izjavio da je u ovom trenutku Demokratska stranka, kao članica Socijalističke internacionale, "ideološki najbliža" SPS-u.

И да, први посао у својству министра у.п., био му је да ухапси Караџића.



О Славици ми немој молим те:worth:

Да можеш да ме сада чујеш, да ти је имитирам како је грактала
на Тргу, на једном протесту..
"Драгииии наш председниче...."
Било је то 2001.године. Тај крештави глас који се обраћао
председнику је
говорио све. Она је дебелокожац којој ништа није свето,
сем бисера и пара наравно!

Из његове куће није изашла последња,...
она је тада ГЛУМИЛА пријатеља заједно са Браниславом Ивковићем.

А, Дачић......
ОН је посебна прича,..није за ову тему!

.
 
Pa sto da objasne. Bilo je potrebno da umre da ne bi srpskog predsednika osudili za zlocine. Srbiji je bilo najbolje da umre kao sto je najbolje da se Mladic baci sa Beogradjanke :D

...а теби би било најбоље да ставиш фластер на уста и да се удараш
чекићем по прстима, да више нешто овако не пишеш....:roll:

.
 
Prvo ne mogu da budu dva ISUSA. Drugo po meni je glupo i sto je Sloba ostao ali postujem njegov stav, da je pobegao istorija bi imala drugi tok.....a Antic da je ostao istorija se ne bi menjala, on narodu nije znacajan lik. Sto bi znacilo da bi ispao budala. Kako ljudi gledaju na Milanovica sto su ga lincovali ispred rts 5.10. Ja licno ga zalim i deluje mi jadno i priglupo. Zato mi i jeste Antic faca a ne Milanovic, Milutinovic i drugi......


То му је страшно погрешна процена, која га је на крају коштала живота.

Он је фаца зато што је побегао и оставио пријатеља у невољи,...:roll:
(Милановић и Милутиновић се нешто нису ни хвалили да су
били Слобини пријатељи, као што то чини Хаџи Д. Антић!)


У том лудилу "револуционарном", баш и није најпаметније остатити, на ветрометини. Боље је склонити се и сачекати да прође олуја, а пријатељ је пунолетан и сам сноси консеквенце своје одлуке да остане. Стварно се чудим Слоби да је поверовао потписима Ђинђића, Коштунице и Чеде, да га неће испоручити страној држави.
Слоба је сигурно имао канале и могао да оде 4. 5. октобра на сигурно, а зашто то није урадио, то је већ прича за себе и за то му није одговоран Хаџи.
 
У том лудилу "револуционарном", баш и није најпаметније остатити, на ветрометини. Боље је склонити се и сачекати да прође олуја, а пријатељ је пунолетан и сам сноси консеквенце своје одлуке да остане. Стварно се чудим Слоби да је поверовао потписима Ђинђића, Коштунице и Чеде, да га неће испоручити страној држави.
Слоба је сигурно имао канале и могао да оде 4. 5. октобра на сигурно,
а зашто то није урадио, то је већ прича за себе и за то му није одговоран Хаџи.

..најстрашније је што је он поверовао онима који су га наговорили
да поверује тим издајницима, пучистима.
Бранислав Ивковић и Славица Ђукић Дејановић су били преговарачи,
а Милутиновић је био наводно тај који ће гарантовати својим потписом,
био је тада председник Србије.

Моје мишљење је , на жалост, да је Слоба олако веровао својим
друговима:(
Он је највише изгубио због издајника око њега.
А, један је био и овај Антић, без обзира колико мислиш да
нема његове одговорности у свему томе..,
па он сада прича тако уверљиво, да је једино Слоба у њега имао
поверење. Први пут чујем да је њега слао у Рамбује да контролише
Милана Милутуновића
:roll::roll::roll:

.
 
Он је фаца зато што је побегао и оставио пријатеља у невољи,...:roll:
(Милановић и Милутиновић се нешто нису ни хвалили да су
били Слобини пријатељи, као што то чини Хаџи Д. Антић!)

.

Nemoj da mi izvrces reci. Ne vidim kako je to mogao da mu pomogne? Naravno da se niko ne hvali, kad su ga svi izdali. Ostali i izdali ga.Ne znam zasto toliko potenciras na toj pomoci. Zasto mu ti nisi pomogla?! Pa nije Antic svemoguc.
 

Back
Top