KK Partizan

kad platim sezonsku za Evroligu ja dobijem nešto za taj novac.. dobijam da uživam u dobroj košarci..
u fudbalu šta dobijem?
Ето лепо ти кажем ја, ствар је у главама људи, лузерском менталитету. Зато бих све вас нелојалне клyбу за који наводно навијају, све вас себичне, саможиве, елиминисао са највећих догађаја простим актом дозвољавања уласка само онима са сезонским улазницама. Па плати арену пријатељу и уживај. Док се тако нешто не деси навијачка свест неће бити већа од кликера, а на снази ће остати једна од најсрамотнијих култура праћења мечева на планети. Урадио бих то због будућих генерација. За вас је касно.

Ето лепо ти кажем ја, ствар је у главама људи, лузерском менталитету. Зато бих све вас нелојалне клyбу за који наводно навијају, све вас себичне, саможиве, елиминисао са највећих догађаја простим актом дозвољавања уласка само онима са сезонским улазницама. Па плати арену пријатељу и уживај. Док се тако нешто не деси навијачка свест неће бити већа од кликера, а на снази ће остати једна од најсрамотнијих култура праћења мечева на планети. Урадио бих то због будућих генерација. За вас је касно.
pa da.. onda bi vas bilo 50 na stadionu plus oni iza gola lojalni pre svega dilovanju pa tek onda klubu.. tipa Janjičari..malo lojalni Zvezdi pa malo lojalni Partizanu.. daj ne sviraj krcu smešan si..ko da smo retardi pa ne znamo šta se dešava trenutno u Partizanu..nastavi da finansiraš SNS sektu niko ti ne brani al nemoj meni da pametuješ i da mi ***** š da ne volim Partizan

pa da.. onda bi vas bilo 50 na tribini plus oni iza gola lojalni pre svega dilovanju pa tek onda klubu.. tipa Janjičari..malo lojalni Zvezdi pa malo lojalni Partizanu.. daj ne sviraj krcu smešan si..ko da smo retardi pa ne znamo šta se dešava trenutno u Partizanu..nasatavi da finansiraš SNS sektu niko ti ne brani
А све то ти не смета кад гледаш Евролигу, Манчестер, ПСЖ ? Јел могуће да си толико ограничен да то и даље користиш као изговор у ко зна којем посту по реду ? Сам себе укопаваш. Невероватно сужена свест.

Онда немој да долазиш уопште ако је тако а не да бираш мечеве. Буди доследан сам себи.

.
Мало подсећање...

Jz8zYeY.jpeg

.

А све то ти не смета кад гледаш Евролигу, Манчестер ? Јел могуће да си толико ограничен да то и даље користиш као изговор у ко зна којем посту по реду ? Сам себе укопаваш. Невероватно сужена свест.
ne gledam Mančester!!!! ne zanima me jbni FK !!!!!

ne gledam Mančester!!!! ne zanima me jbni FK !!!!!

А све оно што си рекао за ФК не смета ти у КК ? Буди доследан сам себи и ето немој ни на кошарку да идеш....али не....прогута он све за мало гламура. Ајде бежи бре....

А све оно што си рекао за ФК не смета ти у КК ? Буди доследан сам себи и ето немој ни на кошарку да идеш....али не....прогута он све за мало гламура. Ајде бежи бре....
KK I FK su trenutno dva univerzuma..
u FK je raspad dok u KK u koliko toliko važe neka pravila
u FK u je trener Albert Nađ a u KK u Želimir Obradović!!!
KK je jedanaesti u Evropi a FK ne postoji ni na mapi

Браво на запажању навијачу резултата коме сметају неке ствари све док га неко не купи резултатом (читај Жељком, Евролигом...).

Браво на запажању навијачу резултата коме сметају неке ствари све док га неко не купи резултатом (читај Жељком, Евролигом...).
navijač kvaliteta a ne rezultata..
nastavi da blejiš na JNA i podržavaš okupatore kojima je cilj da nas ugase skroz.. Vazuru, Vučelu, Nađa i ostale

navijač kvaliteta a ne rezultata..
nastavi da blejiš na JNA i podržavaš okupatore kojima je cilj da nas ugase skroz.. Vazuru, Vučelu, Nađa i ostale
Где си био навијачу квалитета кад нису ту били окупатори пре 10-15 година? Јел си и тад навијао за квалитет или си имао изговор у оним тадашњим окупаторима ?
Ја причам о вишедеценијском лузерском менталитету навијача, а ти се ухватио само овог периода као пијан плота. Ауу колико си ограничен, јбт. Зато и јеси навијач квалитета

Где си био навијачу квалитета кад нису ту били окупатори пре 10-15 година? Јел си и тад навијао за квалитет или си имао изговор у оним тадашњим окупаторима ?
Ја причам о вишедеценијском лузерском менталитету навијача, а ти се ухватио само овог периода као пијан плота. Ауу колико си ограничен, јбт. Зато и јеси навијач квалитета
pa bio sam tad na stadionu.. kad su igrali Leonardo, Đurđević i ekipa
aj odjbi brt ..tema je KK ..

То је најглупљи изговор икад. А где иду твоје паре кад гледаш Евролигу или Манчестер ? Јел тада магично постају чисте ? А буде некад и бесплатан улаз па опет.....

Срамотан менталитет, срамотан. Само навијач на Екс-ЈУ Балкану је у стању да осмисли толико широк дијапазон изговора за недолазак на стадион. У свему је проблем само у њему није. Мислим, причам безвезе, трља баба лан....овде ће увек да буде исто, проблем је у главама људи не у квалитету фудбала, кошарке
druže, valjda za svoje pare hoću nešto i da dobijem...jel razmišljaš o tome?
a ne kupim sezonsku i idem na tekme da gledam kako mi svaka šuša tambura klub...jel to normalno? valjda imam prava na reklamaciju i da tražim određen kvalitet za svoje pare? tebi to nije normalno?

Jednostavno se ne snalalizamo u ovakvom mulju i to je to..Prošle godine je bila druga priča zbog Lesrora i Exuma koji su kidali i Panter koji je bio svaku preko 20.. Zvezda bez sudija krac što se vidi u Evroligi.. ovde mogu šta oće.. i sinoć samo bacanja šutirali.. ne znam da l su opet imali 40 al tu je to.. oko 100 za ove 3..
Obradović me razočarao zato što je izostavio Nanelija.. dok nas oni pljuju i jbu on smiruje tenzije.. tu je Dule maher za Želimira..
Panter opet krac.. videlo se u prvoj četvrtini da gubimo pošto lik opet dao dva poena za 10 min..
Anđušić jedini odigrao da valja, znači i ovu smo igrali s jednim igračem..
šta je tu je, sezona za zaborav..još da otaljamo tu KLS Čovketovu ligu i onda u neki žešći remont.. vratiti Vanju, dovesti Monekea i Mekentajera.. trio iz Baskonije umesto nekih koji ne zaslužuju Partizanov dres..neću da ih imenujem
uz Partizan i kada je najteže..
ботино остојина докле ћеш да говориш неистину ?
све што си ти говрио испало је чиста ГЛУПОСТ и ЛАЖ.
последња ЛАЖ је била како ти ''познавалац'' прилика у кк партизан, најављујеш тобож преко ''проверених'' типуса да ћемо добити две утакмице на свом терену а да ћемо потом победити у ПЕТОЈ утакмици која пада на ПАНТЕРОВ рођендан и он ће тад тобож подићи пехар!

још једна у мору глупости и неистина. уместо те будалаштине десеила се реалност и ми смо срамно почеткани и метлом почишћени са 3-0 од тима који је благо речено крш и распадитис.

сада кмечиш о разним рзалозима, још две ботине овде остојине уз тебе , кмече и после јучерашње утакмице како је крива завера, ''нанели'' сличај и тај одвратни лопингер човић.

реалне чињенице сам ја говорио још од септрембра.

-у ЈУНУ остоја најваљује ФАЈНАЛ ФОР! са све циљем подизања и онако прескупих сезонских карата за 30 до 50 % ! као сом на дурдубак сива мождана маса наивних 20 000 се упеца на ту дебилност вучићевог лопингера и пиуна. пре тога им је ОСТОЈА ИУВКО ЛОВУ ДА СЕ ПОКРИЈЕ МИНУС И ПЛАТИ ПОРЕЗ , новац који је покраден у пратизану. а шта им је дао за узврат ? кабокла јарета ? каминског понитку дозера...

-у Октобру сам рекао овај тим је крш и ниеј ни просечан да кажемо реално. те му је квалитет да не спада никако у првих 10 а камоли осам екипа евро лиге ! ТАКО ЈЕ И БИЛО. Ти си се остојин боте на то смејао и подржавао вућићевог лопова по директиви.

-тада сам рекао да ни у аба лиги немамо шансе да освојимо трофеј јер и распадитис човићев са теодосићем пензосом недовићем гедраитисом (крштена тројка од играча) са полуписменим играчима боломбојем , кангом, митровићем, и неписменим дебилима лазићем лазаревским је бољи тим ако не по квалитету (а јесте и у томе донекле за длаку ето) а оно бар по пожртвованости у дербију, јер то имају за разлику од ових млохавих мајмуна.

-ви ботови остојини сте овде замлаћивали масу како се у октобру новембру децембру екипа тек уиграва и поново ћемо досегнути славу и дане из поршле сезоне после јануара. од тога ништа. уследиле су шамарчине кући од бајерна распалог, виртуса па потом и брука од лимпијакоса јер смо пре почетка четврте четвртине имали плус 13 поена! сви озбиљни су се тада исчуђавали (тони кукоч) како еј могуће да један тим са таквим трененром себи дозволи да испусти последњу четвртину и плус 13 ??? тада се иде на контакт и на сигурне поене , лагано рутински до краја. али није то нама први пут, сетим осе пете у плеј о фу против реала и плус 16 на поечтку псоледње четвртине...
сетимо се басконије и плус три на 7 секунди до краја када пуштам ода претрче цео терен и штуну тројку и одведу у продужетак који су добили..а тренер ? ебени руменоглу са девет титула јел ...ко мамлаз на клупи уемсто да каже фаул дебилчине фаул! то искуство смовидели у све три утакмцие фајнал фора са циганијом. али код њих. када је стерофулос рутинирао и јуче 6 поена предности па и три... теодосић је фаулирао на 15 секунди до краја не допустивши шут за три, нормална ствар...

али нам овде стално прдите како је и остоја бољи него претходне сезоне... јер он је нешто донео ? шта је донео ? умањио дуг порески преко пара крелаца из народа ? купио пантера ? па то је те к задуживање...ништа он не би могао без мига вође његовог страначког шефа чији је заменик...

сад ћеш рећи како не читаш дуже постове као и увек јер наравно не моеш и немаш чиме покрити све всоје неистине.

иста ботина као ти су и она двојица жељкових и остојиних ботогуза кипер и лекизан...

ето вам ваших остоја и обрадовића и кабокла јарета пантера шупла који јенду одигра па пет уткмица просипа муда за бубреге...

јадна мајко оних 20 000 који купише прескупе карте пданувши на бајку о обрадовићу и остојин трик. пензија за руменоглуа а ви ботогузи пркеините да кмечите и више измишљате њесра разна јер је очито да све што сте причали је обична глупост.

циганија се испишала по нама. 3-0 што ниакда до сада није учињено у фајнал фору аба лиге.

срамота!

ви немате образа па да заћутите већ ћете наставити глуептати овде. али сте се показали. ваши закључци и речи су обичне будалаштине . све што сам ја рекао у септембру се обистинило јер је ебена реалност.

од сада па убудуће ви ''стручњаци'' жељкови и остојини сте обична глупостк оја ће се прескакати у трокораку...

druže, valjda za svoje pare hoću nešto i da dobijem...jel razmišljaš o tome?
a ne kupim sezonsku i idem na tekme da gledam kako mi svaka šuša tambura klub...jel to normalno? valjda imam prava na reklamaciju i da tražim određen kvalitet za svoje pare? tebi to nije normalno?
са осотјиним ботом не вреди.

што би реко народ- пусти будалу...

ne dolazim ja zbog Bajerna.. ja neću da dođem ni na jednu utakmicu Partizana dok je klub pod ovakvom okupacijom..
ok dođem i platim kartu.. gde idu moje pare?
1) u SNS sektašku blagajnu
2) za Vazuru, Vučelu i ostale lopine tj njima dirketno u džepove
3) za one na jugu da im pojačam prihode od poslova sa narkoticima
4) za Antića i ostale panjeve?

gde ide moj novac?
кога боле више кур шта ти овде причаш ?

него што се тиче још једне лажи у мору које си изрекао- шта било са оним обећањем да пантер диже пехар у петој утакмици фајнал фора на рођендан ?

Боже мили...

KK je jedanaesti u Evropi a FK ne postoji ni na mapi
универзум смо видели у лету од меге преко игокее задра сплита до цедевите студентског бајерна , виртуса после ноге у шупчину!

и на крају пред 20 000 наивчина, метлање од распадитиса човићевог...

да бога отишли и за траг вам се не знало, остоја жељко и његови ботогузи овде...

срећан одлазак у пензију руменоглу! ако имаш и мало образа...

Posle utakmice broj tri, u kojoj je Crvena zvezda slavila u krcatoj Areni Partizanovim navijačima, brojni bivši košarkaši su se oglasili i rekli svoje mišljenje posle ove finalne serije.

Jedan od njih je i Ratko Varda kojem se nisu dopale partije kapitena Partizana Kevina Pantera, koji je za sve tri utakmice finalne serije ABA lige ubacio ukupno 25 poena.

"Kevin kapiten! Pa gde si Kevineeee cele godine? Gde si koji... Slobodno ću ovo da napišem, pa nek se ljuti na mene ko god ghoće. Najgori igrač u istoriji Partizana (ako govorimo o učinku i o tome koliko je plaćen)", istakao je Varda.

Nije se tu zaustavio bivši košarkaš Partizana, već je nastavio sa kritikama koje je uputio i još nekolicini igrača crno-belog tima.

"Neko bi rekao "vau", pa ovo je sjajno, vodeći stranci odigrali savršenu utakmicu! Utakmicu? Eeee ovo nije utakmica, ovo je ukupan broj poena za tri utakmice koji su ostvarili ljudi koji ne znaju šta znači derbi. Prosek: Panter - 8,3, Ledej 6,3, Kaminski 2,6, Doužer 7,6, Kaboklo 6,6", poručio je Ratko Varda.

Back