KK Partizan

у овој сезони од странаца је најконстантнији био џејмс нанели. у кошаркашкој пензији, био је да кажемо колко толко просечан што је довољно да буде изнад пантера који је с обзиром на уложено и очекивано највеће разочарење и срамота.

знао је то човић и циганерија. постали см одржава НЕСТАЛИХ СНИМАКА'' ... како са рампе када је у птиању био тадашњи министар сада и приликом инцидента када играч који не игра практично код цигана напада нашу ''најсветлијушш тачку у сезони...
одлазак у полицију, испитивање нанелија поводом обрачуна је рутина коју спроводи полиција. управо је то рачунао човић и његови сарадници. после дугосатног испитивања у полицији он је изостављен из тима јер ниеј психички спреман за утакмицу.

невероватно је у шта се претворисмо.

сви прљави начини су дозвољени за тог преваранта.

ипак жељкове грешке и фијаско током читаве сезоне не превагнуо. против човића мораш да имаш бољи тим боље спреман тим у свим детаљима што ови тутубани то нису.
нити умеју...
 
Kaminski navodno vec otputovao, deluje kao definitivno zbogom. Uprkos dobrim stvarima koje ima, definitivno nije za ovo, sa tim tristan-stavom u vezi nase kosarke.

Nadam se da cemo nauciti iz ove sezone makar to da ne omasimo karakter i stav pojacanja, posto smo ove omasili otprilike svakog igraca po tom pitanju. :mrgreen: Nije da su PJ i Kaminski nekvalitetni igraci, ali, videli smo.
 
Gde se to tacno videlo?
Po ocitom odbijanju da prihvata ono sto mu se govori, a nije bas da mu se govorilo nesto lose.
Nisam puno obracao paznju na medijske clanke tipa "Kaminski odbio da gleda Zelimira", ali i ovaj brzi raskid govori u prilog tome.
Steta, jer centar sa takvim ofanzivnim repertoarom i pregledom igre bas moze da napravi razliku, ali on je kao i Tristan suvise mekan za ovo sto se trazi ovde, i ocito zeli da bude tako.
 
Све најбоље Френку, дао је све од себе, свиђао ми се као играч и волео сам да остане.
i meni se sviđao, ali rumeni nije znao da ga pravilno iskoristi, kao uostalom i druge igrače...svi ti igrači bi sa drugim trenerom sigurno ušli u top 8, a možda i dalje...aba bi bila rutinsko odrađivanje...ali obradovića kao i mesinu je pregazilo vreme i zato imaju katastrofalne reztultate, a opstaju na kontu nekih prošlih vremena
 
i meni se sviđao, ali rumeni nije znao da ga pravilno iskoristi, kao uostalom i druge igrače...svi ti igrači bi sa drugim trenerom sigurno ušli u top 8, a možda i dalje...aba bi bila rutinsko odrađivanje...ali obradovića kao i mesinu je pregazilo vreme i zato imaju katastrofalne reztultate, a opstaju na kontu nekih prošlih vremena
Pa ušo je prošle sezone u top 8 , zvanično šesti u Evropi , na loptu od F4, ispao od ubedljivo najjače i najskuplje ekipe.. pobedio tu ekipu dva puta u 5 utakmica.. .. i uzeo Aba ligu..odličan rezultat i sezona..
znači prošle godine ga nije pregazilo vreme a ove jeste.. zanimljivo.. za 12 meseci ga pregazilo vreme, tj za godinu dana se košarka toliko promenila da je Obradović od dobrog trenera postao trener koga je pregazilo vreme
mnogo se rete brt
 
Ma to ga je us.ralo prosle sezone. Vucic pogur'o.

Ono sto je zanimljivo u vezi Zelimira je to sto je on trener koji je postigao sve u karijeri i to vise puta, i sad on ima potpuno drugaciju percepciju stvari od vecine navijaca koji su "gladni". Njega bole djoka i sto je izgubio sve ono prve sezone, jer je znao da moze do uspeha druge. A sad je hteo korak dalje i profulao je jer je tim promasen pre svega karakterno, ali potpisao covek novi ugovor i popravljace greske. Za to vreme, prosecni navijac ce da iznosi svoje strucne ocene. :mrgreen:

Ne zaboravimo da se u ovog panterskom djubretu od liga i drzave crkva i drzava bave takvim stvarima da mu s.ebu transfer (?!). Ocito su panteri zapamtili sta su doziveli prosle sezone, jer za njih je gubitak titule u ABA smak sveta jer oni smatraju da su pretplaceni na sve to u svom brlogu (sto bi pesnicki rekao Matija Beckovic, on je za to da se Zvezda proglasi sampionom zauvek), tako da je Covic digao svoju bolestinu na jos visi i rafiniraniji nivo ukljucujuci i policiju od prosle sezone, pa sad ovo sa pretnjama i Nanelijem. Ne mogu da se otmem utisku da mi igramo KLS samo da bi oni imali jos prilika da se izivljavaju.

A tu dolazimo do Ostoje. Meni je za naredni period pod upitnikom sta ce Zelimir da radi sa timom, kao i kako ce se Ostoja ponasati. Jer ovo zasad nista ne obecava - tim nije sklopljen zbog upliva visih struktura, nego se islo na plan B; tim je usao u plej-of ABA potpuno nezasticen; tim tek treba da se svinji u KLS gde ce biti jos vise panterskih svinjarija.
 
Časovi ljubavi :hahaha:

Screenshot_23.png
 
Pa ušo je prošle sezone u top 8 , zvanično šesti u Evropi , na loptu od F4, ispao od ubedljivo najjače i najskuplje ekipe.. pobedio tu ekipu dva puta u 5 utakmica.. .. i uzeo Aba ligu..odličan rezultat i sezona..
znači prošle godine ga nije pregazilo vreme a ove jeste.. zanimljivo.. za 12 meseci ga pregazilo vreme, tj za godinu dana se košarka toliko promenila da je Obradović od dobrog trenera postao trener koga je pregazilo vreme
mnogo se rete brt
Nas je uj.ebalo to što smo se previše uzdali u to da će Mirotić doći. Zato je Lesor i otišao. I onda se desilo to što se desilo. JEdnostavno, nema ova ekipa srce, niti hrabrost. Izuzimam Nanelija, Ledeja, Aleksu i Smita. Ostalo samo jedna reč - SRAMOTA.
 
ne dolazim ja zbog Bajerna.. ja neću da dođem ni na jednu utakmicu Partizana dok je klub pod ovakvom okupacijom..
ok dođem i platim kartu.. gde idu moje pare?
1) u SNS sektašku blagajnu
2) za Vazuru, Vučelu i ostale lopine tj njima dirketno u džepove
3) za one na jugu da im pojačam prihode od poslova sa narkoticima
4) za Antića i ostale panjeve?

gde ide moj novac?
Stavio si ti burazeru sve ovde na papir sto ne valja.Moje pitanje kako onda godinama ovde pises kako smo mi sve ovo sto si napisao,a sad pises i za svoje.Pa mi samo nije jasno kako nas vredjas za te stvari otprilike iste a sad napisa za svoje
 
Smit Ledej Ponjitka Kaboklo Panter
Jaramaz Avramović Trifunović Koprivica Anđušić
Drezgić Dimitrijević

sutra protiv Mege

ok od stranaca otpali PJ Doužer, Kaminski i Naneli..
 
Poslednja izmena:
PJ je raspad, Kaminski otis'o, jedino je iznenadjenje Naneli. Mozda ima veze i sa onim incidentom, da ne navlacimo dalje probleme, mozda je pregoreo lik totalno. A nove probleme ce Covic svakako napraviti.

CEO EL je objavio da panterima EL nije garancija da ce igrati naredne sezone, i poprilicno mi je milo zbog toga. Kao i zbog ABA lige. Ne volim raspad kriterijuma u EL, ali panteri i ABA liga svakako ne zasluzuju sami po sebi da budu bilo kakav kriterijum.

 
Генерални директор Евролиге Паулијус Мотиејунас данас је открио да победник АБА лиге више нема загарантовано учешће у Евролиги!
“Бити шампион више не значи учешће у такмичењу. Више није ситуација - победиш и уђеш. Место у домаћим шампионатима више није важно. Свако има шансу, разговарамо са сваким. Коначну одлуку ко ће наредне сезоне играти Евролигу донеће гласањем клубови са сталном лиценцом.”
 
Partizan i Crvena zvezda će morati da dobiju specijalno pozivnicu Evrolige ukoliko žele da igraju elitno takmičenje sledeće sezone, a za to će morati da plate.
Do sada je učešće u najelitnijem evropskom takmičenju koštalo pola miliona evra, što već morali večiti da plate. Sada je ta cifra povećana za 250.000 evra prenosi „Mozzart sport“.
Mislim da ovo ne tangira ni nas previse, a pantere jos manje. Sta je to, cetvrtina sume koju im ionako svake godine uplacuje samo "grobarski KSS".
 

Davidovac: "Bili smo veći tim od Partizana"

"Iskreno, bili smo prilično bolji tim nego Partizan. Svakako da je teško pobediti na njihovom terenu, ali nekako smo išli spremni da završimo seriju u što kraćem roku. Dobro smo se spremili za svaku utakmicu i na kraju smo uspeli, što mi je posebno drago. U derbijima uvek odlučuju mali detalji, ali mislim da smo ovog puta bili veći tim nego Partizan. Iako oni imaju možda individualce, sigurno da timski nisu bili bolji od nas. Uveren sam da je upravo timski duh napravio ključnu razliku“, rekao je reprezentativac Srbije.

Nažalost, moram da se složim s njim...
 

Back
Top