Kako zenska kuva

MrNapokon

Legenda
Poruka
59.441
Jel da da gledate kako zenska kuva, mesi, mesa i td i po tome ocenjujete kakva je u krevetu?
Navescu nekoliko primera:

Biste hranu kao urasle dlacice posle depilacije. Sve joj je nekako vrhovima noktiju i u svakoj tegli, pakovanju, obavezno izvlaci kao da je nasla dlaku. I onda nad kantom baci i protrlja prste pa nastavi.

Secka luk 3 sata. Kaze da kuva od malena a uzme crni luk, pruzi prste i nozem ih juri preko luka.

"mmm, divno mi je ispalo, bas je ukusno" hvalospev domacica. Sta god da spremi a da nije neka klasika koju svi znamo, bude buckiris. Svi mrke face a ona slasno svaki zalogaj mota u ustima uz "mm sto je ukusno".

Mesi testo?
 
Ne treba mi sugestija. Kad Ona sprema, bezi iz kuhinje. A uvek ispadne bljeee. Kakva je ta u krevetu? Na pr uzme da te zadovolji oralno, ti ono: e bebe, malo smao u... levo.. A ona: nastavi po svome sa istim izrazom lica kao u kuhinji.
 
recimo taj isti prof nije voleo jednu što je bila aljkava u kuhinji.. sve tako mrzi je da opere mrzi ovo ono... i kad je naleteo na jednu a ono uzme opere sve odmah sredi očisti skuva, opere itd... oduševio se.


međutim, to bi značilo da se sve dobre spremačice i kuvarice dobro jebu, a ne mislim da je tako. sex je ipak talenat, kao i ples.
 
recimo taj isti prof nije voleo jednu što je bila aljkava u kuhinji.. sve tako mrzi je da opere mrzi ovo ono... i kad je naleteo na jednu a ono uzme opere sve odmah sredi očisti skuva, opere itd... oduševio se.


međutim, to bi značilo da se sve dobre spremačice i kuvarice dobro jebu, a ne mislim da je tako. sex je ipak talenat, kao i ples.
Seks je i pristup i talenat i vestina kao i kuvanje. Pogotovu za zene. Za zenu je kuvane simbol-arhetip snalazenja u vezi i seksu.
 
Seks je i pristup i talenat i vestina kao i kuvanje. Pogotovu za zene. Za zenu je kuvane simbol-arhetip snalazenja u vezi i seksu.
pa mislim, ima tih žena koje sam plaćala jedno vreme da spremaju, kuvaju... pbaš nemam utisak da bi bile talentovane i za ovo.. potrebna je i neka doza ludila opuštanja svašta nešto da bi bila to što npr tebi treba u krevetu 😬
 

Back
Top