Kako ste danas??

Neda

Aktivan član
Poruka
1.803
Nervozni? Besni? Veseli? Zaljubljeni? Ljuti? Bolesni? Vrišti vam se?
Milion odgovora, osećanja, jedna reč je dovoljna ili slika, a može i roman da se napiše.
Kako god vam u datom trenutku odgovara.

1701880415648.png
 
Nervozni? Besni? Veseli? Zaljubljeni? Ljuti? Bolesni? Vrišti vam se?
Milion odgovora, osećanja, jedna reč je dovoljna ili slika, a može i roman da se napiše.
Kako god vam u datom trenutku odgovara.

Pogledajte prilog 1459322
Половично. Пре подне завршавао неке администрсативне послове што је смор. сад је ок , причам са женом, договарамо неки излазак. Што је лепо.
 
Како сам нервозно почела и завршила радно време, сада сам супер...дошла кући, како другачије.
И са срећом прва темилица, фина ти је :pivce:
 
Nervozni? Besni? Veseli? Zaljubljeni? Ljuti? Bolesni? Vrišti vam se?
Milion odgovora, osećanja, jedna reč je dovoljna ili slika, a može i roman da se napiše.
Kako god vam u datom trenutku odgovara.

Pogledajte prilog 1459322


shta da ti kazhem ?

u nedelju ujutru me nazvala "inspekcija" da dolaze u ponedeljak na kontrolu

sad ako sam iskrena inache dolaze svake godine medjutim kod mene josh nikako nisu bili

znachi prvi put i dva dana traje na kraju dobijesh ocjenu


znachi bila sam jako napeta i nervozna i slabo sam spavala uz to kashljem i kishem

6 pacijenata su odabrali, posjetili ih , pregledali dokumentaciju i pitali ih kako su zadovoljni sa uslugama koje nudimo

na kraju se ovde uvukli gledali ugovore, obrachun

dan posle kontrolisali upravljanje kvalitetom i strukturni kvalitet

uglavnom su otishle uz osmeh i rekle da se ne brinem

imala sam naporan pochetak sedmice

sad sam slomljena uz to kashljem drogiram se aspirin complexom
 
Nista od navedenog, jes da me drugi put ove nedelje zeza neka temperatura ali rekla bih da je to normalno dok ne izbacim sve otrove iz sebe. Verujem tada ću biti puno bolje, mada nije toliko loše ni sad. Samo neka nije gore.
Starija ćerka šalje slike iz Madrida, ja uživam u njenom uživanju ❤️ Cupavici stigao poklon za rodjendan, oduševila se, samo ne znam čemu više, ogrlici ili Lindor čokoladnim bombona sa ukusom jagode. Bas sam srećna kad mogu tako po nekad dodatno da im razveselim dan 😍
 
shta da ti kazhem ?

u nedelju ujutru me nazvala "inspekcija" da dolaze u ponedeljak na kontrolu

sad ako sam iskrena inache dolaze svake godine medjutim kod mene josh nikako nisu bili

znachi prvi put i dva dana traje na kraju dobijesh ocjenu


znachi bila sam jako napeta i nervozna i slabo sam spavala uz to kashljem i kishem

6 pacijenata su odabrali, posjetili ih , pregledali dokumentaciju i pitali ih kako su zadovoljni sa uslugama koje nudimo

na kraju se ovde uvukli gledali ugovore, obrachun

dan posle kontrolisali upravljanje kvalitetom i strukturni kvalitet

uglavnom su otishle uz osmeh i rekle da se ne brinem

imala sam naporan pochetak sedmice

sad sam slomljena uz to kashljem drogiram se aspirin complexom
Prošla si vatreno krštenje čestitam, sad lečenje. :heart:
 
Nista od navedenog, jes da me drugi put ove nedelje zeza neka temperatura ali rekla bih da je to normalno dok ne izbacim sve otrove iz sebe. Verujem tada ću biti puno bolje, mada nije toliko loše ni sad. Samo neka nije gore.
Starija ćerka šalje slike iz Madrida, ja uživam u njenom uživanju ❤️ Cupavici stigao poklon za rodjendan, oduševila se, samo ne znam čemu više, ogrlici ili Lindor čokoladnim bombona sa ukusom jagode. Bas sam srećna kad mogu tako po nekad dodatno da im razveselim dan 😍
Samo strpljenja, nije lako proći kroz sve što si prošla. Zato bakice i služe, da oni budu srećni. :super:
 

Back
Top