Kada ste prvi put imali sex?

sinnke:
Imao sam 32 godine. Na jednoj livadi kad se koza naguzila i mirno pasla travu a nije me cula da se sunjam. Bilo je totalno dobro. Sve je pocelo tako sto sam stao kraj puta da pisham i cuo nju sa fenomenalnim glasom . Beeee beeeeee... mene je to tad jako napalilo. Sta mogu bio sam mlad.
Koliko vidim da ti nije te rusije ti bi josh uvek hebo koze.A tako kupish butilku i imash ribu.
 
Devilishgirl:
kakve 'stvari'? to je chista glupost..ili je sex tj kreten je jer se nije ebala s njim, a ebe drugog..
To da je kreten, to stoji, izuzev ako nije yebao neku drugu u medjuvremenu.Mozda nije kreten, mozda je seljak, smotan, isfeminiziran, ali sigurno je da mu neshto fali kad zamishlja da treba da cheka 8 meseci da se kresnu.Mozda je samo prosechan, mozda tako prosechni chekaju.Mozda ne moze da prosudi na vreme situaciju, mozda ne moze da oceni shta ona hoce od njega, takvi su dechaci prosechne inteligencije, nije to nishta strashno.Ne kazem ja za takve da su kreteni, nego da su idioti,ako pochnu da mi se kache.
 
topmodelsica:
Zene bezecuju sve redom, od svog nivoa pa navishe na vece nivoe.Samo nece nikad bezecovati na primer dobra riba nekog seljaka koji je ispod njenog nivoa.To samo mushkarci mogu da urade, da se bace na nizi nivo.
Dobro, to znači da je ono što sam rekao tačno, zar ne?
A nivo se određuje prema ... količini para u banci, kolima, nekretninama, zlatu, ...?
Eto, još jedan primer da su muškarci uvek loši, mislim kada se spuštaju sa svog nivoa ...
 
Nivo se odredjuje prema tome da li se pred njim osecash kao da si gola do koze, u smislu, ne mozesh da isfolirash,onda je on na tvom nivou.Ako se u njegovom prisustvu osecash da mozesh da radish sa njim shta god hocesh, da ga lazesh i da ga mazesh, onda je on na manjem nivou od tebe.
 
topmodelsica:
Nivo se odredjuje prema tome da li se pred njim osecash kao da si gola do koze, u smislu, ne mozesh da isfolirash,onda je on na tvom nivou.Ako se u njegovom prisustvu osecash da mozesh da radish sa njim shta god hocesh, da ga lazesh i da ga mazesh, onda je on na manjem nivou od tebe.
Hm, prešli smo na intelektualni nivo. Dobro. Kako ćeš da utvrdiš da li možeš da radiš s njim šta hoćeš, lažeš ga i mažeš ga zato što nije tvoj nivo ili zato što te pušta da to radiš?
 
bojan p:
Hm, prešli smo na intelektualni nivo. Dobro. Kako ćeš da utvrdiš da li možeš da radiš s njim šta hoćeš, lažeš ga i mažeš ga zato što nije tvoj nivo ili zato što te pušta da to radiš?
Vidim, ako nije zainteresovan za ono shto govorim nego nezavisno od onog shto kazem ima svoje ustaljene principe i nachine i izvore informacija, onda je meni lako da se prebacim u taj njegov fazon,da ga lazem i da ga mazem.On nikad ne zna da ga lazem i mazem,zato to nesmetano radim, navodim vodu na svoju vodenicu, sve dok ga ne shutnem, a i onda neki, kao na primer Aco iz Arilja, nisu ukapirali da sam ih sve vreme lagala i mazala.I ne samo on, nego mnogi drugi. :D Nije greh navoditi vodu na svoju vodenicu, zar ne?
 

Back
Top