Kada ste prvi put imali sex?

topmodelsica:
Vidim, ako nije zainteresovan za ono shto govorim nego nezavisno od onog shto kazem ima svoje ustaljene principe i nachine i izvore informacija, onda je meni lako da se prebacim u taj njegov fazon,da ga lazem i da ga mazem.On nikad ne zna da ga lazem i mazem,zato to nesmetano radim, navodim vodu na svoju vodenicu, sve dok ga ne shutnem, a i onda neki, kao na primer Aco iz Arilja, nisu ukapirali da sam ih sve vreme lagala i mazala.I ne samo on, nego mnogi drugi. :D Nije greh navoditi vodu na svoju vodenicu, zar ne?
Ako nije zainteresovan ni da te sasluša kako treba onda se postavlje pitanje šta uopšte radiš s njim?! :shock:
Naravno da nije greh navoditi vodu na svoju vodenicu, samo treba paziti da ne preteraš! ;)
 
Devilishgirl:
ja mislila da ozbiljno prichamo...
ako zelim sex, nemam potrebu za alkoholom.. iz koje si ti basne izashao:?

Ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne,
nisam tvoja sena,ni andjeo cuvar,
ni delic tvojih misli, niti deo tvoga sna,
uvek se krio, pored tebe bio,
nisi znala da postojim dok sam na te mislio,
okreni se vidi oko sebe.......................

SUNSHINE
 
topmodelsica:
Njega sam pokazivala drugaricama i sticala iskustvo.Uhila sam hladne glave, gledala sam kako reaguju na njega, kako on reaguje na drugog dechka, razne stvari.
Uh, pa što si se spuštala na njegov nivo?! Mislim viđala si se sa njim 8 meseci!
Prvo si napisala, da se samo muškarci spuštaju na niže nivoe, a sada iz priloženoga vidimo da i ti to radiš (neću da generalizujem, za sada).
 
topmodelsica:
Bez seksa se nishta ne rachuna.Moja ljubav je ostala na visini, na vecem nivou, a do njega se samo spustila radoznalost. :D
Ne računa se?! Hm, da li da te na ovo podsetim kada sa nekim do koga se spustila samo tvoja radoznalost, provedeš dosta vreemna po kafanama na ibarskoj magistrali (seks nije uključne), na primer?
Nemoj samo da zaboraviš da je radoznalost ubila mačku. Možda slično važi i za vrhunske modelsice? ;)
 

Back
Top