Kada ste prvi put imali sex?

Topice,OSAM meseci da idi da li je on pravi za nju?
Jel ono kao, da proceni,bez gledanja, da li njegova kita odgovara njenom vaginalnom otvoru?
Kao da ce da radi ne znam sta sa njim,pa je pravila procenu 8 meseci.
Alal vera,kad joj se nijednom nije uzyebalo za tih 8 meseci.
 
zeretrix:
Vas prvi put, s kim, kako, gde.....sve ljudi!

Imao sam 32 godine. Na jednoj livadi kad se koza naguzila i mirno pasla travu a nije me cula da se sunjam. Bilo je totalno dobro. Sve je pocelo tako sto sam stao kraj puta da pisham i cuo nju sa fenomenalnim glasom . Beeee beeeeee... mene je to tad jako napalilo. Sta mogu bio sam mlad.
 
PLESsitnihDEMONA:
Kao da ce da radi ne znam sta sa njim,pa je pravila procenu 8 meseci.
Alal vera,kad joj se nijednom nije uzyebalo za tih 8 meseci.
jaooo strashno, mosh misliti..
choveche, desi se, ebe im se i sve to, ali njoj se ne sloze kockice u glavi tako brzo, takva situacija, kasnije pochinju sa onanijom po parkovima, ebe ih strast ..pozuda.. i kad je prvi put prespavala kod dechka, desi se to.. ili tako neshto..
 
Jao kako ste jadni ....i kako odmah branite muski rod ." jadan on.Ko zna sta je ona radila tih 8 meseci .." Ona nista nije radila tih 8 meseci tj. nije bila sa drugima ,a to zasto i kako se pripremala sve to vreme to nije tvoja briga ! Nekom prvi put bude samo sex na 1vece sa prolaznom osobom a nekom to bude u nekoj normalnoj vezi ! Vama je mnogo bolje da izgubite nevinost sa devojkom na 1 vece i to jos po mogucstvu starijom iskusnijom .Znas kod nekih devojaka je to drugacije a i druge su generacije bile tada,(ovo je sve nesto hibridno )!!Ne mogu da se porede sa ovim devojcicama koje se je*u vec sa 11,12 godina.pa daj bre ,na sta ce one izgledati za par godina i ko ce ih uopste hteti..dobrim su putem krenule! Devojka treba da bude zrela fizicki za tako nesto ,ovo danas je opsti haos.......
Ali " zivi i pusti druge da zive !"
 
jawa:
Jao kako ste jadni ....i kako odmah branite muski rod ." jadan on.Ko zna sta je ona radila tih 8 meseci .." Ona nista nije radila tih 8 meseci tj. nije bila sa drugima ,a to zasto i kako se pripremala sve to vreme to nije tvoja briga ! Nekom prvi put bude samo sex na 1vece sa prolaznom osobom a nekom to bude u nekoj normalnoj vezi ! Vama je mnogo bolje da izgubite nevinost sa devojkom na 1 vece i to jos po mogucstvu starijom iskusnijom .Znas kod nekih devojaka je to drugacije a i druge su generacije bile tada,(ovo je sve nesto hibridno )!!Ne mogu da se porede sa ovim devojcicama koje se je*u vec sa 11,12 godina.pa daj bre ,na sta ce one izgledati za par godina i ko ce ih uopste hteti..dobrim su putem krenule! Devojka treba da bude zrela fizicki za tako nesto ,ovo danas je opsti haos.......
Ali " zivi i pusti druge da zive !"



A zene sve biraju klince neiskusne i bez kesha????;););)
 

Back
Top