Naučnici sa Stenforda prvi put otkrili: Muški i ženski mozak rade drugačije

Istina nije stvar nauke/uma, religije ili bilo čega drugog od ovoga sveta već je stvar stanja svesti same osobe. To znači, kada osoba dovoljno ekspandira svoju svest ostvari uslove da ima direktni kontakt sa samom suštinom života koja je sveprisutna, svemoćna i sveznanjuća i onda od nje počne dobijati intuitivno znanje i razumevanje.
U narednom koraku, ako osoba svesno radi na tome može se otvoriti prema dva aspekta te suštine a to su duhovna Svetlost i duhovni Zvuk koje čuje duhovnim sluhom i vidi Duhovnim Okom. Istovremeno, takva osoba, kao Duša, počne sveno putovati višim svetovima gde direktno vidi, i dobija znanje.
"Deka sa belom bradom" ostaje i dalje za ljude koji veruju u svoje kolparanje uma.
Tako je joga instruktor rekao mojoj dragoj, najpametnijoj, najlepsoj zenskinji na svetu, kad se prehladila, da vizualizuje kako je vec ozdravila. Evo je i dalje prehladjena. A sad ima i glavobolju.
 
Pa dobro, i te žene kada bi im došao Robert Redford u mlađim danima, poveo ih na večeru i eksluzivan restoran i pokazao stvarni interes, ne znam da li bi baš lako rekle Idem ja kod mog Miće, da mu budem verna večeras, odbij.
Znači Mića i njegovo ulaganje u vezu je nebitno. Samo lova, status i ono su bitni.
 
ne bi se slozio
nauka mozda kao disciplina jeste danas kontrolisanija nego ikad pre, ali ljudi koji se njome bave generalno su normalni kao svako razumno zivo bice sa pravim, a ne pseudo intelektom.
tebi je OPERHAJM normalan? Pravio je atomsku bombu a kao nije znao da je to bomba kojom ce se unistititi 200 000 zivota ?
Ili mozda Von Braun..........koji je naivno pravio V1, V2 koje ce deci donositi sladolede ? Gospodin Mesersmit , koji je konstruisao avione u cilju napretka avio-saobracaja a onda bezobrazni nemci nakacili mitraljeze i bombe na njih ?
Zamislimo koliko samo naucnika radi u americkoj vojnoj industriji, virologi, hemicari, biolozi, fizicari, programeri............a kao nemaju pojma da ce VIRUS KOJI SU NAPRAVILI UNISTAVATI SAMO SLOVENSKU RASU ?
Za mene su svi naucnici ludaci, mozda cak i monstrumi..........jer poseduju dovoljno inteligencije da shvataju sta i za koga rade i kakve ce biti posledice njihovog rada po covecanstvo. Kako mnogi naucnici, koji odlaze u ameriku, govore ........"tamo imam izvanredne uslove za rad, super opremljene laboratorije, finansiranje projekata, logistiku.........sve, da uspem u svom radu". ZVER..........koja ce ostvariti svoj san ......DA NAPRAVI VIRUS KOJI MOZE UNISTITI CELO COVECANSTVO..............i bice ponosan na svoje delo i ZAHVALJIVACE AMERIKANCIMA STO SU MU OMOGUCILI DA STVORI TAJ VIRUS.
Bravo i za naseg Teslu, Pupina................bez njih ne bismo imali HAARP kojim se prave cunami, zemljotresi, suse, poplave..................al, kazem, nisu ni oni krivi jer poseduju samo tehnicku inteligenciju dok su sa humanistickom inteligencijom i inteligencijom razuma, na dnu.
Recimo da sam na pragu stvaranja "vremenske masine" (hipoteticki) al mi ne pada na pamet da to i ostvarim jer mi je jasno ko ce i zasto da je upotrebi.
Dok se covecanstvo ne ocisti od zla, ne treba "hraniti" to zlo ..........inace, necemo postojati.
Atomske bombe, virusi, HAARP-ovi, cipovi, vestacka inteligencija........sva ta naucna otkrica raznih Tesli , Openhajmera, Drostena......, dovela su svet na rub propasti i istrebljenja ljudske civilizacije.
 
naravno..
kad sam napisao da ne postoji muškarac koji ne bi prevario svoju ženu ili devojku ako mu se ukaže zicer prilika dobio sam gomilu kritika..
kod žena je bitna emocija, kod muških ne.. :P
Ruku na srce to je istina, velika većina bi to učinila to s nekom atraktivnom djevojkom kad bi bili posve sigurni da se to neće otkriti.
 

Back
Top