Rough sex

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.620
Видо ово слику са натписом

Жена опалила мужа у главу са 18 инча дилдом. завршили обоје у пандурацији због туче

main-qimg-72e2ed28c856ecb1e7391c1d46eaaf81.jpg


па ми паде на памет да питам,
Волите ли раф сехс?
 
pa oni su se malo zaneli, ali sam čin me podstakao da pitam
од туђе несреће и туче међусобом (будалаштине) ти си нашао тему да отвараш спрдајући се тој несрећи и глупостима која је завршила наношењем тешких телесних повреда...


то говори о теби.

културни људи не би о свачему распредали. будалаштине нијесу за коментарисање .
 
од туђе несреће и туче међусобом (будалаштине) ти си нашао тему да отвараш спрдајући се тој несрећи и глупостима која је завршила наношењем тешких телесних повреда...


то говори о теби.

културни људи не би о свачему распредали. будалаштине нијесу за коментарисање .
Културни људи не би уопште залазили у овај форум, тако да...
 
Културни људи не би уопште залазили у овај форум, тако да...
Секс а поготово љубав није ништа некултурно. Нарвано док је у границама нормалности. Или ти тврдиш да јесте ?

Културни људи се неће подругивати разним поремећајима у друштву и нарочито оваквом насиљу између двоје несрећника супружника где су очити трагови физичког насиља...

Говори о теби.
 
Poslednja izmena:
од туђе несреће и туче међусобом (будалаштине) ти си нашао тему да отвараш спрдајући се тој несрећи и глупостима која је завршила наношењем тешких телесних повреда...


то говори о теби.

културни људи не би о свачему распредали. будалаштине нијесу за коментарисање .
nikad mi nece biti jasno sta ti trazis na forumu ljis kad si konzervativac koji voli misionar.
i to je sasvim ok
ali ti to ne daje prava da vredjas i napadas one koji od seksa vole i zele vise od onog sta ti smatras da je seks kao sto ni drugi ne mogu tebe da ismevaju sto volis samo obicne stvari u seksu.

zato te sad upozoravam.
ili prestani da pises na ljisu ili vodi racuna jer je tolareancija nula.
necu dozvoliti da rasterujes ljude svojim vredjanjima i pricanjima kako su poremecaji ono sta ti ne smatras normalnim.
 
толико да ти дама одвали главу као овом несретнику па да завршите у полицији ради насиља и тешких телесних повреда?


нијесу они за џаба завршили у полицији са овим тешким телесним повредама кад се морала и полиција умјешати зар не...

ово нема везе са правим смислом речи , раф сеџ или грубљи секс... ово је физичко насиље. и то ужасно насиље, те је пример очито неадекватан.
 
толико да ти дама одвали главу као овом несретнику па да завршите у полицији ради насиља и тешких телесних повреда?


нијесу они за џаба завршили у полицији са овим тешким телесним повредама кад се морала и полиција умјешати зар не...

ово нема везе са правим смислом речи , раф сеџ или грубљи секс... ово је физичко насиље. и то ужасно насиље, те је пример очито неадекватан.
ovo sta je on napisao nije rough sex nego je porodicno nasilje..
ali tema je o rough seksu

samo je izabrao los primer.

vidis da mozemo i da se slozimo kad pises kako treba :D
 

Back
Top