Kada neko u vama izaziva negativna osecanja...

Zelela bih da analiziram ovu pojavu...

Da li vam se desilo da neko svojim ponasanjem, govorom, zakljucivanjem, rezonovanjem,
izazove u vama negativna osecanja, bes, strah, uznemirenost, nezadovoljstvo, razocarenje...

Da li je u pitanju samo los sklop dva coveka ili vise od toga...

Ja mislim da ipak nesto postoji lose u toj osobi koja u vama izaziva takva negativna osecanja.

A sta je to lose postavlja se pitanje...

da li je u pitanju samo nerazumevanje ili neko vece zlo...

Mozda neka manipulativna igra koju podsvesno prepoznamo...

Da, to je znak da nam ta osoba ne leži.
Čak ne mora biti ni loša osoba u pitanju, već jednostavno su razlike i frekvencije medju nama toliko različite da izazivaju potpuno nerazumevanje, kao da pričamo na dva različita jezika, i koliko god se trudili da objasnimo, rukama, nogama, mimikom, ne postoji razumevanje sa druge strane i to radja frustracije.
Ako se radi o osobi kratkog fitilja u njoj se razvija bes koji mi podsvesno osetimo i to nas plaši.

Zato se sličnosti privlače i stvaraju harmoniju jer se razumeju, misli teku bez prepreka, znamo da će naše reči, dela, misli naići na razumevanje i to nam stvara osećaj lagodnosti i prijatnosti, a na kraju nam je sa sličnim osobama komunikacija pravo uživanje.
 
juče me nekako tiho iznerviralo par ljudi, u jednom društvu
kažem TIHO jer više to osećam danas nego juče
kao energetski vampiri
DRUŠTVO zaista treba birati, ali ne mogu uvek da biram, kad mom mužu pašu površni likovi da se valjda puno ne zamara...:roll:

- - - - - - - - - -

i da dodam da me posebno iznervira jedan lik iz tog društva za kojeg se ZNA da je javno varao ženu
i sede tako i on me ne nervira dok se neko u šali ne dotakne generalno bilo čega na tu temu - on tad uvek ćuti-i bolje mu je, ali ja se uvek pitam da li je ona sad srećna i sama pomisao da nije me ispameti, ne znam zašto, a nismo ni posebno bliske - valjda zato što ne volim nepravdu
bolje bi bilo da je imala aferu, ja bih sve to lakše podnela:D
 
Zelela bih da analiziram ovu pojavu...

Da li vam se desilo da neko svojim ponasanjem, govorom, zakljucivanjem, rezonovanjem,
izazove u vama negativna osecanja, bes, strah, uznemirenost, nezadovoljstvo, razocarenje...

Da li je u pitanju samo los sklop dva coveka ili vise od toga...

Ja mislim da ipak nesto postoji lose u toj osobi koja u vama izaziva takva negativna osecanja.

A sta je to lose postavlja se pitanje...

da li je u pitanju samo nerazumevanje ili neko vece zlo...

Mozda neka manipulativna igra koju podsvesno prepoznamo...


..


Ovo zadnje, ne podnosim manipulatore, nasilnike

trgovci maglom, mediokriteti sa stavom,

zloupotreba dece i slabih, blatnjava gospoda

sitni prevaranti i lazovi i oni koje nerviram samo zato sto postojim.
 
Moje strpljenje stalno testiraju pojedinci iz televizora. Samo što omasovljuju, šire svoju smrtonosnu zarazu, pojavljuju se i u drugim aparatima za domaćinstvo, izviruju iz sudopere i kanalizacionih cevi. Šta ako jednog dana iskoče iz fioka, bočice losiona, utičnice, novčanika?

dok ne stignu na posao mislim da se može regulisati... ili npr u zgradu ili negde gde se problem već mora rešiti
 

Back
Top