Kada kažete neozbiljno je da će doći do nuklearnog rata onda mi navedite jedan razlog zašto bi se Rusija pokorila NATO-u?

Zato što se države osećaju ugroženo pored nasilnika i same traže ulazak u vojni savez da bi bile bezbednije. Vidiš šta se desi državi ako nije deo većeg vojnog saveza? Bukvalno zato.
A što se desilo to baš Ukrajini a ne Švedskoj i Finskoj koje isto nisu bile u NATO-u? Pojasni nam.
 
Logično je da država agresor ima gomilu izgovora i ljudi koji ih plasiraju. Nije logično što masa ljudi veruje u njihove gluposti.
МИслиш, као запад у Либији, Ираку, Србији и Републици Спрској, Сирији,
 
Čuj primakli se granicama, a Rusija i SAD se graniče već oko 150 godina. Da malo pogledaš atlas, globus ili tako nešto s vremena na vreme?
Не прави се блесав. Уосталом, видећемо понашање америке, кад Русија склопи војни савез са Венецуелном, и Кубом, па дотера тамо своје ракете. Да ли ће разматрати инвазију на те независне земље, чланице уједињених нација. То где су суседи, крајње је неважно. Бажно је да је БЉАТо пришао преблизу уских граница,пре свега у Европи. Руси су одговорили савезом притив Сирије и спречили разарање Сирије до краја, и нестанак те зеље.
 
Čuj primakli se granicama, a Rusija i SAD se graniče već oko 150 godina. Da malo pogledaš atlas, globus ili tako nešto s vremena na vreme?
Велики си демагог. НАТО постоји зато да амери не ратују са Русима, а на месту на које мислиш морали би сами у рат са Русима, али када би смели.

Жао ми је што не могу да те ставим на игнор, јер су ти коментари одвратни.
 
Citam da zapadne rakete ako bi Rusija i NATO pakt zaratili 90% ne bi stigle do Rusije vec bi eksplodirale ili u silosima ili malo nakon ispaljivanja istih jer su tim raketima davno kazu istekli resursi tj istekao im rok trajanja.

Skoro su NATO paktovci pokusali da ispale najnovije najmodernije rakete koje nose nuklearne glave i oba testa su se zavrsila neuspesno eksplodiranjem rakete odmah nakon ispaljivanja.

ROLEPQ.gif
 
Niko od Rusije ne traži da se pokori NATO. Upravo je ona ta koja traži da se drugi njoj pokoravaju.
Neki stalno brkaju ločnčiće.
Jel mi zivimo u isto drzavi ili se ti zajebavas?

Hajde ovako, na broj u poslednjih 40god koliko drzava je NATO napao a koliko Rusija, dobro neka bude od raspada SSSR-a.
 
Autorska
Na Zapadu bogataši već ulažu na veliko u nuklearna skloništa samo se pitam koliki im je procenat šanse da će uspeti na vreme da stignu do njih.
Navedite jedan razlog zašto bi Rusija oprostila sve ovo NATO-u pa tek onda zašto bi im se pokorila kada ima modernije oružje za masovno uništenje?
Bezbožnici koliko znamo smeju da udaraju samo na mnogo slabije od sebe pa su mislil da sa Ukrajinom toliko oslabe Rusiju da bi posle smeli.
Ali realnost Zapadu ne ide na ruku evo već godinama.
Dobro, ne mora Rusija oprostiti sve NATOu, kao sto ni NATO ne mora sve oprostiti Rusiji. Treba potencirati dijalog i saradnju, kako ne bi doslo do masovnog nuklearnog unistenja, jer ce onda citavo covecanstvo izginuti, ukljucujuci i sve forumase Krstarice
 
Autorska
Na Zapadu bogataši već ulažu na veliko u nuklearna skloništa samo se pitam koliki im je procenat šanse da će uspeti na vreme da stignu do njih.
Navedite jedan razlog zašto bi Rusija oprostila sve ovo NATO-u pa tek onda zašto bi im se pokorila kada ima modernije oružje za masovno uništenje?
Bezbožnici koliko znamo smeju da udaraju samo na mnogo slabije od sebe pa su mislil da sa Ukrajinom toliko oslabe Rusiju da bi posle smeli.
Ali realnost Zapadu ne ide na ruku evo već godinama.
Da drpaju zajedno
Ameri će Kosovo, Rusija će Ukrajinu
 
Citam da zapadne rakete ako bi Rusija i NATO pakt zaratili 90% ne bi stigle do Rusije vec bi eksplodirale ili u silosima ili malo nakon ispaljivanja istih jer su tim raketima davno kazu istekli resursi tj istekao im rok trajanja.

Skoro su NATO paktovci pokusali da ispale najnovije najmodernije rakete koje nose nuklearne glave i oba testa su se zavrsila neuspesno eksplodiranjem rakete odmah nakon ispaljivanja.

ROLEPQ.gif
Moram nevoljno da priznam da sam ja konstruisao ovu raketu.
Jebi.ga ne razumijem se u to nikako.
Oni kazu ma sigurno ces to dobro uraditi.
Izgleda da sam stavio previse olova i nije mogla da leti.Tepao sam joj olovcice moja.
 
Питање је да ли су Руси у сукобу са западом или је то Путин.
Ma dabome, a jel umeš da čitaš, recimo tekst na engleskom? Da stavimo ovde štogod od RAND korporacije, da se malo opismeniš, čisto toliko da više ne ne lupaš detinjarije.
 
greška , Varšavski pakt odavno ne postoji , koja je svrha postojanje otan, a
Ovde su mnogi pametniji od mene rekli da je NATO bio pred raspadom ,ali ponovo ih ujedinila ruska agresija na Ukrajinu.
Znaci taman su htjeli da se razdruze kad ih Rusija zdruzi.
Vjerujem im.Ipak su pametniji od mene.Mene su Rusi jos malog zaveli.
 
Ma dabome, a jel umeš da čitaš, recimo tekst na engleskom? Da stavimo ovde štogod od RAND korporacije, da se malo opismeniš, čisto toliko da više ne ne lupaš detinjarije.
Жао ми је, али Србија је изнад запада и изнад Путина. Не пролази више та ложана.
Русија нема демократске и слободне изборе, тако да ми не знамо колики проценат Руса не гледа на запад као на непријатеља.

Да бар имамо неке користи од Путина, па да кажемо, ко је%е руски народ нека кепец влада вечно, нека нађу двојника који ће живети 150 година, али као што видиш нема никакве користи.
Путин може да освоји Кијев, али не може да ослободи Вучитрн и Клокот.
 
Ovde su mnogi pametniji od mene rekli da je NATO bio pred raspadom ,ali ponovo ih ujedinila ruska agresija na Ukrajinu.
Znaci taman su htjeli da se razdruze kad ih Rusija zdruzi.
Vjerujem im.Ipak su pametniji od mene.Mene su Rusi jos malog zaveli.
niko ne zavodi nikog , sve je stvar zdravog razuma i sopstvene misli
 
Zato što se države osećaju ugroženo pored nasilnika i same traže ulazak u vojni savez da bi bile bezbednije. Vidiš šta se desi državi ako nije deo većeg vojnog saveza? Bukvalno zato.
Priča ti je niđe veze s mozgom. Ukrajina nije tražila ulazak u NATO da je ne bi Rusija napala, naprotiv, uvukli su je u NATO znajući da je to prijetnja Rusiji.

Hajde malo bolje razmisli šta je prije bilo, namjera da se uđe u NATO ili SVO Rusije.
 
Autorska
Na Zapadu bogataši već ulažu na veliko u nuklearna skloništa samo se pitam koliki im je procenat šanse da će uspeti na vreme da stignu do njih.
Navedite jedan razlog zašto bi Rusija oprostila sve ovo NATO-u pa tek onda zašto bi im se pokorila kada ima modernije oružje za masovno uništenje?
Bezbožnici koliko znamo smeju da udaraju samo na mnogo slabije od sebe pa su mislil da sa Ukrajinom toliko oslabe Rusiju da bi posle smeli.
Ali realnost Zapadu ne ide na ruku evo već godinama.
Rusija je vec izgubila rat samo treba neko da javi Putinu. Dobili duplo vecu granicu sa NATO paktom dok je cijelo vrijeme Putin prijetio da se moraju vratiti na granice prije 90 tih. Izgubili evropsko trziste, bruku vojske i oklopa. Sta im Ukrajinci rade od Crnomorske flote svi ih ismijavaju kao i sto nisu uspijeli da zavladaju nebom iznad Ukrajine tj ratuju kao da je prvi svjetski rat. Amerikanci polupaju PVO i onda posalju bruku aviona i sve naoruzanje polupaju pa onda krenu jedinicama zbog cega su im gubitci minimalni. Izgubili veliki broj ljudi u ratu i sve sto valja je pobjeglo iz Rusije a i prije toga im se broj stanovnika svake godine smanjivao samo kako to objasniti rusofilu, sutra kad bi u Moskvi stigli pricali bi ne razumijete vi Rusku taktiku :D
 
greška , Varšavski pakt odavno ne postoji , koja je svrha postojanje otan, a
Zaštita od Rusije, to je sasvim očigledno. Da ga nema već bi odavno Putin ušao u recimo pribaltičke države, kao što je i u Ukrajinu.
NATO ne bi imao svrhu jedino kad bi Ruiju vodio neko normalan, ali takvi su iz Rusije pobegli ako nisu ubijeni ili po gulazima.
 

Back
Top