Bliži se trenutak kada će Rusija biti primorana da direktno zapreti nekoj zapadnoj državi totalnim uništenjem

Treba ti nabrojati što je sve RH isporučila Ukrajini nakon onog sovjetskog čuda? Evo ukratko: 40-ak topova i haubica, 30-ak tisuća jurišnih pušaka, 14 helikoptera, stotine protuavionskih i protuoklopnih raketa, desetke milijuna metaka, tisuće granata, uniforme, kacige, pancirke, itd itd.

Ajd sad nabroji koliko je toga Srbija isporučila Ukrajini.
Prpa, a? :per:
E,ovo mi je falilo.Bez dokaza i samo protiv,po bilo koju cenu.Kad sam rekao UĆUTALI ste se,mislio sam na izjave vaših političara.
 
Umesto tih igračaka uputno bi bilo poslati stotine tisuca i milijina čestitih i casnih ustasa da oslobode Adijevku Mariopulj Sevastopolj od subhuman primitivnih ruso-mongolskih hordi..Amerikanci su obecali Hrtvatima ceo Sibir..a ne tamo nekim Francuzima,Jevrejima,Englezima..a sizmatike sa istoka umesto pod srbosjek da rade po logorima u Sibiru do smrti od izgladnelosti
Zašto bi to bilo potrebno, ne razumijem baš. Kao da čestiti i časni četnici koji ratuju na strani okupatora čine neku razliku? Osim što ih čeka zatvor u Srbiji.
Polako, di ti se žuri? Trodnevna SVO je tek počela.
 
Hrvatski Sibir i Donbas za prosperitet Hrvatskog naroda po svaku cijenu..cim stotine milijuna Hrvata ulete u SIbir politbiro Kp SSSR vrsi kolektivno samoubojstvo i svi resursi Rusije su pod direktnom kontrolom tisuculjetne NDH..i svi to kupuju od Hrvata ceo svet...uranijum,plin,voda,drvna gradja,gorivo,rude...samo treba jurnuti na Moskvu i stvar je gotova
 
Политичари и медији Запада, НАТО-а и Русије, па и кинески, припремају јавност тј. народ на рат, светски рат, нуклеарни рат и сл. Само је папа Франциско за мир, упозорава на страдања невиних и позива на обуставе сукоба, преговоре и мир. А такође и на бригу о еколошкој будућности планете.
5257.jpg

Браво папа. Добар и скроман човек. Сличан је нашем патријарху Павлу!
176316777_897855811008190_1617592359774176075_n.jpg
 
E,ovo mi je falilo.Bez dokaza i samo protiv,po bilo koju cenu.Kad sam rekao UĆUTALI ste se,mislio sam na izjave vaših političara.
Zato jer ne pratiš pa misliš da je istina samo ono što ti se sviđa:

Plenković: Ukrajini ćemo poslati novu vojnu pomoć, bit će značajna.

Nisu nimalo ućutali, dapače.
 
Zato jer ne pratiš pa misliš da je istina samo ono što ti se sviđa:

Plenković: Ukrajini ćemo poslati novu vojnu pomoć, bit će značajna.

Nisu nimalo ućutali, dapače.
Zamisli ovako priču, baš kao u onim filmovima kad glavni junak odluči istražiti nešto što se ne sviđa drugima.

Jednom, usred neke mirne večeri, stari Joe je sjedio na svom starom drvenom stolu, vrteći palčeve. Ispred njega bio je stari televizor, prikazujući vijesti o dalekoj Ukrajini. Čuo je vijest kako će Plenković slati novu vojnu pomoć tamo. Joe nije bio siguran što misliti o tome. Bio je to čudan potez, pomisli.

Ali umjesto da samo pređe preko toga, kao što bi neki to učinili, Joe je odlučio kopati dublje. Istražio je, čitao članke, gledao emisije, pokušavajući shvatiti što se zapravo događa. Shvatio je da se iza svega krije puno više nego što se na prvi pogled čini.

I tako je, s novim saznanjem, Joe se osjećao kao da je otvorio neki novi svijet pred sobom. Nije više bio samo pasivni promatrač vijesti. Počeo je postavljati pitanja, poticati rasprave, iako mu se neki nisu svidjeli. Ali za Joea, istina je bila važna, čak i ako je ponekad bila neugodna.
 
Autorska
Ovi poslednji skandali u Nemačkoj i Francuskoj samo govore da je taj trenutak bliži nego ikada.
Koliko god vam ovo zvučalo nemoguće Rusija je ipak u takvoj mogućnosti jer im je oružje toliko moćnije od Zapadnog da se ta moć kako se kaže mora unovčiti za interese same Rusije.

Voleo bih da to bude Britanija.

:D
 
Autorska
Ovi poslednji skandali u Nemačkoj i Francuskoj samo govore da je taj trenutak bliži nego ikada.
Koliko god vam ovo zvučalo nemoguće Rusija je ipak u takvoj mogućnosti jer im je oružje toliko moćnije od Zapadnog da se ta moć kako se kaže mora unovčiti za interese same Rusije.
zapretili bi oni ali ih je strah
 
Odakle ti to da Rusija ima moćnije oružje? Njhove nuklearke nisu ništa bolje od zapadnih. Jedina razlika je što su NATO rakete daleko preciznije, oni su gađanje sa daljine doveli bukvalno do perfekcije. Ali sve to nije mnogo bitno u slučaju nuklearnog rata jer obe strane trebaju da očekuju velike gubitke i tu sigurno neće biti pobednika.

Ako bilo šta znaš o raketama i artiljeriji, znao bi da sa Rusima nema trke u raketnom delu.
 
A Rusija ce biti totalno neokrznuta. :hahaha:
tacno...............americi ne pada na pamet samounistenje.
evropski narodi su sami krivi sto rade po americkom diktatu................ko sto ce i ukrajinci biti istrebljeni jer izvrsavaju americka naredjenja.
Uostalom, plan amerike je unistenje evrope.............sto ce i uciniti zajednickim snagama sa rusima.
 
Путин је буржујски опортуниста и сви знају да он никада неће употребити нуклеарне бомбе.Прави државник би већ употребио нуклеарно оружје у Украјини, и обесмислио сваку даљу војну помоћ западних империјалиста.

Ако није планирао да води рат свим средствима, није ни требао да улази у рат.
 
Veliki grešnik se stilta, resetira i.... NACISTI, LOGORI...bla bla.
A od početka teme jednu riječ nije reko protiv teme koja je poziv na genocid naroda - samo zato što ne žele podržat rusko drpanje teritorija Ukrajincima...
Да се Америци дешава нешто слично у Мексику или Канади, одавно би употребили нуклеарно оружје.
 
Ja sam cuo da je Rusija toliko velika vojna sila, da su se i kapetan Kirk i Pikard iz Federacije usrali od njih.

Kazu da su opasniji i od Borgova i od Romuleanaca zajedno :cepanje: :cepanje: :cepanje: :cepanje:
Борг је СССР, Ромуланци су Римљани, а Клингонци Јапанци.
 
Путин је буржујски опортуниста и сви знају да он никада неће употребити нуклеарне бомбе.Прави државник би већ употребио нуклеарно оружје у Украјини, и обесмислио сваку даљу војну помоћ западних империјалиста.

Ако није планирао да води рат свим средствима, није ни требао да улази у рат.
Није ни Хрушчов бавио бомбе на Вашингтон, а могао је. А нису ни Амери. А Друг Хрушчов није био буржујски опортуниста, зар не Саво? :)

Није све то тако како ми замишљамо.
 

Back
Top