Bliži se trenutak kada će Rusija biti primorana da direktno zapreti nekoj zapadnoj državi totalnim uništenjem

I kako si ti moj crni vučićevcu Šešeljev našao zajednčku vezu između Putinove Rusije i Vučića izdajnika Srpstva?
Koji si ti licemer ne znam kako te takvog zemlja drži.
Ово је теме о Путину и Русији, па ја постављам тему у складу са тим.

А што си ти оптерећен Вучићем је твој проблем. ;)
 
tacno...............americi ne pada na pamet samounistenje.
evropski narodi su sami krivi sto rade po americkom diktatu................ko sto ce i ukrajinci biti istrebljeni jer izvrsavaju americka naredjenja.
Uostalom, plan amerike je unistenje evrope.............sto ce i uciniti zajednickim snagama sa rusima.
pa kada ujedinjena evropa i za vreme napoleona, i za vreme hitlera samo postoji da bi nasrtala na rusiju - ajde reci ti sta da im mi ameri radimo ako ne da ih zalozimo rusima? pa nece ovaj svet propasti bez evrope, postojace i posle nje

idiot EU ce da pobedi onu koja ima najvise nukl. bojevih glava na svetu? evo sad ce rusi da obrisu EU sa sveta, mi ameri cemo samo da blenemo kao telad, jos ako tramp dodje, ima i da poguramo celu stvar, kako on i rece. .
Нема шта да размишљате, Руси ће завладати светом, одавно је то већ проречено:
pa, ne bas sa vanglom, babom, vec ce biti rusko-americko carstvo goga i magoga, ali nije ni ono bas za radovanje, no sta je tu je sad: kada se spoji bog i god, ili obrnuto god i bog, dobijes gog-a o kome je prorokovao jezekilj jos, ali to je za poslednje vreme, u nase ce se tio samo iskristalizovati, pa opet izgubiti, jer sta ima ko unapred da zna daleku buducnost, kada danas od nje nema nikakve vajde
 
Poslednja izmena:
pa, ne bas sa vanglom, babom, vec ce biti rusko-americko carstvo goga i magoga, ali nije ni ono bas za radovanje, no sta je tu je sad: kada se spoji bog i god, ili obrnuto god i bog, dobijes gog-a o kome je prorokovao jezekilj jos, ali to je za poslednje vreme, u nase ce se tio samo iskristalizovati, pa opet izgubiti, jer sta ima ko unapred da zna daleku buducnost, kada danas od nje nema nikakve vajde
Баба Вангине речи су поузданије од ових твојих тумачења. :deda2:;)
 

Back
Top