Kada kažete neozbiljno je da će doći do nuklearnog rata onda mi navedite jedan razlog zašto bi se Rusija pokorila NATO-u?

rusofobna teorija , nema nikakve blage veze sa realnošću
u kojem veku i svetu živiš
Dugo sam pratio njegov mentalni sklop.
I došao sam do zabrinjavajućeg zaključka za njegovu ličnost.
Mada postoji olakšavajuća okolnost da ga je neko vrbovao za ovakve nastupe.
Ali i pored toga dijagnoza mu je neupitno verifikovana.
 
Питање је да ли су Руси у сукобу са западом или је то Путин.
Vi hrvati kao i ceo Zapad nikada da ukapirate da kada izazovete globalni problem uvek tražite neku zmiju kojoj bi da odsečete glavu.To vam prolazi kod slabih kao što je Srbija Irak i sada vidim jevreji jure glavešine palestinaca.Ali god super sile to ne može zlobni nacisti.
 
Vi hrvati kao i ceo Zapad nikada da ukapirate da kada izazovete globalni problem uvek tražite neku zmiju kojoj bi da odsečete glavu.To vam prolazi kod slabih kao što je Srbija Irak i sada vidim jevreji jure glavešine palestinaca.Ali god super sile to ne može zlobni nacisti.
Ко те научио да подригујеш на том шиптарском писму ? Курти и Вучић ?

Што се тиче Израела, увек ћу бити за њих, а не за Хамасове муџахедине као ти и да се радујеш што су Хамасовци убијали Србе по Босни.
 
Zaštita od Rusije, to je sasvim očigledno. Da ga nema već bi odavno Putin ušao u recimo pribaltičke države, kao što je i u Ukrajinu.
NATO ne bi imao svrhu jedino kad bi Ruiju vodio neko normalan, ali takvi su iz Rusije pobegli ako nisu ubijeni ili po gulazima.
Hajde pojasni nam onda zasto već nije ušao u Švedsku i Finsku koje do skoro nisu bile u NATO? Pa valjda bi mu to bio logičniji potez nego da napada baltičke zemlje koje jesu u NATO...:think:
 
Hajde pojasni nam onda zasto već nije ušao u Švedsku i Finsku koje do skoro nisu bile u NATO? Pa valjda bi mu to bio logičniji potez nego da napada baltičke zemlje koje jesu u NATO...:think:
Ne polemiše mnogo on sa pametnijim od sebe.Veruj mi skenirao sam ja njega do kraja.
 
Nuklearni rat nebi počeo automatski nego bi se koristio kao poslednje sredstvo odbrane. Da li bi USA kao vođa NATO pakta dovela u opasnost svoj suverenitet i svoj narod i ušla u opasnost od istrebljenja, zbog neke male države u Evropi, pa naravno da ne bi, pre toga bi se sigurno vodio konvencionalni rat. A i kada bi eventualno počeo nuklearni rat sigurno bi krenuo ograničeno taktičkim nuklearnim napadima a ne sveopštim ratom.
 
Nuklearni rat nebi počeo automatski nego bi se koristio kao poslednje sredstvo odbrane. Da li bi USA kao vođa NATO pakta dovela u opasnost svoj suverenitet i svoj narod i ušla u opasnost od istrebljenja, zbog neke male države u Evropi, pa naravno da ne bi, pre toga bi se sigurno vodio konvencionalni rat. A i kada bi eventualno počeo nuklearni rat sigurno bi krenuo ograničeno taktičkim nuklearnim napadima a ne sveopštim ratom.
Brate nema tu konvecijalnog rata kada zarate dve super sile aj ti sada kada lete rakete prema tvojim gradovima znaj da li su konvencionalne ili nuklearne.Iz straha bi ispalili sve što imaju na drugu stranu veruj mi na reč.
 
Brate nema tu konvecijalnog rata kada zarate dve super sile aj ti sada kada lete rakete prema tvojim gradovima znaj da li su konvencionalne ili nuklearne.Iz straha bi ispalili sve što imaju na drugu stranu veruj mi na reč.
Mislim da malo preteruješ, nije sve kao u igrici. Nijedna odgovorna država ne zeli da nestane s planete zbog gluposti. S druge strane radarski sistemi su sposobni da prepoznaju tip ispaljene rakete a takođe tačno se zna gde su pozicije strateških balističkih projektila koje mogu da unište svet, čak se vrši i fizičko nadgledanje tih pozicija kao vid provere aktivnosti...uostalom istorija ratovanja 20 veka jasno pokazuje da nikad nije ni bilo otvorenih konflikta nego su se ratovi između velikih sila odvijali preko zemalja ''posrednika'' ili ti danas uobičajeni izraz - proxy rat.
 
Mislim da malo preteruješ, nije sve kao u igrici. Nijedna odgovorna država ne zeli da nestane s planete zbog gluposti. S druge strane radarski sistemi su sposobni da prepoznaju tip ispaljene rakete a takođe tačno se zna gde su pozicije strateških balističkih projektila koje mogu da unište svet, čak se vrši i fizičko nadgledanje tih pozicija kao vid provere aktivnosti...uostalom istorija ratovanja 20 veka jasno pokazuje da nikad nije ni bilo otvorenih konflikta nego su se ratovi između velikih sila odvijali preko zemalja ''posrednika'' ili ti danas uobičajeni izraz - proxy rat.
Nimalo ne preterujem nego ti postaješ opasan jer misliš da ne smeju da uđu u nuklearni rat.
 
Nimalo ne preterujem nego ti postaješ opasan jer misliš da ne smeju da uđu u nuklearni rat.
ja nisam rekao da ne smeju, samo kažem da on ne kreće automatski zbog bilo kog razloga, hajde navešću banalan primer, zamisli da jedna od vodecih sila sveta konvencionalnom oružjem pogodi vojnu bazu druge države, to jeste razlog za objavu rata ali nije razlog za aktiviranje nuklarnog arsenala, ili zamisli situaciju u kojoj neko aktivira podvodnu atomsku bombu koja izazove katastrofalni cunami, kako će se utvrditi ko je to učinio itd. itd.
 
ja nisam rekao da ne smeju, samo kažem da on ne kreće automatski zbog bilo kog razloga, hajde navešću banalan primer, zamisli da jedna od vodecih sila sveta konvencionalnom oružjem pogodi vojnu bazu druge države, to jeste razlog za objavu rata ali nije razlog za aktiviranje nuklarnog arsenala, ili zamisli situaciju u kojoj neko aktivira podvodnu atomsku bombu koja izazove katastrofalni cunami, kako će se utvrditi ko je to učinio itd. itd.
Vrlo je opasno živeti u takvom ubeđenju.Rusija jeste kriva što je došlo do takvog ubeđenja ali isto mnogi ne znaju da amerika nije morala da baci nuklearke na već poraženi Japan već je to bila poruka i upozorenje za Rusiju.
 
barem se zna
otan ubija u celom svetu i civile , pa ne može ništa da se nađe
I kako god okreneš ne možeš promeniti činjenicu da je Rusija agresor u ovoj priči. Kad navedem tu prosu činjenicu odmah graknu ''rusofob'' jer ne mogu da me demantuju. Nemam ja ništa protiv običnih Rusa, ali Putin ... pa znaš kako, ja ne volim manijakalne masovne ubice i nemam nameru da se bilo kome pravdam ili izvinjavam zbog toga.
Jeste, na svetu je bilo kroz istoriju i većih zločinaca od njega, ali sad ih nema, a on se prilično trudi da sve prethodnike nadmaši.
 
I kako god okreneš ne možeš promeniti činjenicu da je Rusija agresor u ovoj priči. Kad navedem tu prosu činjenicu odmah graknu ''rusofob'' jer ne mogu da me demantuju. Nemam ja ništa protiv običnih Rusa, ali Putin ... pa znaš kako, ja ne volim manijakalne masovne ubice i nemam nameru da se bilo kome pravdam ili izvinjavam zbog toga.
Jeste, na svetu je bilo kroz istoriju i većih zločinaca od njega, ali sad ih nema, a on se prilično trudi da sve prethodnike nadmaši.
Može pobednik sve promeniti.Pitaj amere ako meni ne veruješ.
 
kako god okreneš ne možeš promeniti činjenicu da je Rusija agresor u ovoj priči.
mogu odmah da ti je izokrenem i to naglavačke, jer u Ukrajini je bila legalno izabrana vlada predsednik i vlast , koju su podmuklo zapad i otan na pokvareni način ,,, šarenom revolucijom,,svrgli sa vlasti pomoću ukrajinskih naci društvanceta , a i to ću da ti dokažem da su takva postojala
i ne Rusija nije agresor , samo je sprovela ono na čemu je bila primorana da učini i zaštiti sebe od rastuće opasnosti od strane tvog omiljenog otan, a , za čije postojanje nema nikakvu zdravorazumsku uzročnu postavku
 
Jeste, na svetu je bilo kroz istoriju i većih zločinaca od njega,
ima ih , samo jedan slučaj , da ne širimo priču u nedogled o postojanju otan zločinaca i zapadno amerikanskih zločinaca, ako baš insistiraš i te ću da ti dokumentujem
momentalno se sudi Bajden ovom sinu, koji se plaši suđenja pa na sve moguće načine koristi položaj koji ta zločinačka porodica ima i izbegava da se pojavi na suđenju, a za što ga tereti republikanski deo administracije
za laboratorije u Ukrajini i zločinačkih medicinskih eksperimentima nad živim ljudima u smislu stvaranja zombi vojnika , i još mnoga toga
nabijanje na kolac Gadafija
zversko ubijanje Huseina i lažnih tvrdnji da Irak poseduje oružje za masovno uništenje
,,,,etc etc etc etc etc,,,,
nemoj rusofobu da se razmećeš paušalno I površno ,
na svaki tvoj antiruski emotivno nerazumljiv napad , dolazi sijaset dokaza da je otan , barem posle pada berlinskog zida postala zločinačka organizacija
 
Nijednom zločincu ne može
skraja da je takvo nešto , niko ni u snu ne traži da se ti pravdaš zbog tvojih nerazumljivih stavova
Nerazumljivi? Hoćeš da kažeš kako ti nije jasno kako mogu imati loše mišljenje o čoveku koji je do sada poslao u smrt bar pola miliona ljudi i nema nameru da stane?
 

Back
Top