Јованка Броз: Сналазим се како умем и морам

Јованка Броз:


  • Ukupno glasova
    48
  • Anketa je zatvorena .
Ma ti se nisi ni rodila kad je Titi bio ziv, a sada diskutujes naveliko o njegovoj licnosti!

Kao svi mladi u Srbiji danas: prepotentni u pocetku do neba, a kad stvar krene naopako malodusni do ...

Uopšte ne diskutujem. Ja konstatujem ono što se piše, što pišu oni koji su ga poznavali i živeli tada. Slušam njegove govore. Jesam se rodila, ali sam, istina, bila jako mala kada je umro. Mislim da je svakome ko razmišlja, bio onda ili sada, jasno da je čovek vodio kontradiktornu politiku. Komunistički kralj.
 
Haha, ti Aleksandre stvarno nisi cist.

Koji to gradjanin Srbije ima pravo na kucu od drzave?
KOJI!?
Iako nisam ljubitelj JB Tita, čak naprotiv, za njegova života SVAKI građanin je imao pravo na stan! I dobijao BESPLATNO a bunili su se što "Sam se zaposlio i PET GODINA čekam na stan od firme!"

Na kola? Na apanazu? Ko to ima, i s kojim pravom? Ova baba treba da dobije prosecnu penziju + boracki dodatak i basta, i to je jedino sto je pravedno. Iz te kuce je treba ukloniti, pronaci pravog vlasnika, njemu je vratiti.
Jovanka NIJE tražila apanažu već MUŽEVLJEVU penziju, a nije joj dao ŠIPTAR Fadilj Hodža.


Sto se toga tice ko koga zeza pred odrom onog copavog kepeca u mideru i koja se ocvala komunisticka banditcina kome kezi, to je interesantno samo kao zabavan detalj.
Nadam se da se slažeš da onda ni Jadranka Šešelj ne zaslužuje ništa da joj država pomogne?
 
Koliko je meni poznato deca bračnog para Broz ništa nisu pokrala, niti su ikada za života imala bilo kakav poseban tretman niti telohranitelje, dok deca "Demokrata" i "Patriota" imaju zlatnu kašiku u bulji i telohranitelje dok su još u maminim stomacima...

Aco, chitaj dobro sta sam napisao ?????!!!!!
Tu se ne spominju brozova deca , nego "deca" revolucije koja su doshla na vlast , a sada vladaju njihova deca ?!
RAZUMESH???
 
I ceo niz se protokalrno poštuje. I kad je pozivaju na vane dane onda je vozi limuzina. Jer je bila supruga nekoga ko je bio predsednik države. Naravno da ona u Srbiji nema egzistencijalni minimum, ali ovde je i onako mentalitet šabanije i tarzanije...koja ništa ne poštuje,
Овде је било толико председника државе, и председника влада, а пре тога и краљева, да ли сад свима њима, и њиховим потомцима, треба да дајемо нека посебна права, мимо свих осталих грађана? :roll:
 
Naravno da je bio huimanista. Bio je antifašista,. bio je za jedinstvo naroda i narodnosti u Jugoslaviji, za ravnopravnost i za mir u svetu. To su deo pozitivnih stvari vezanih za njega.

Тито је промовисао нешто што је довело до данашњег страдања.Комунизам и социјализам који је он(односно преко њега масонерија) заступао је 90% лаж са 10% истине,тако да уз мало истине лепо увијена лаж постане прихватљива.

Суштина зла коју је Тито "хуманиста" донео је одвајање православних Срба од Бога,отимање имовине како би се људима отела самосталност и од њих направили робови који раде за мафију(тада државну).Пошто су успешно од читавих генерација направили робове без ичега који морају да зависе од мафије(сада махом приватне,али и државне),створили отупеле људе духовно разваљене,сада могу да намећу систем који је припреман кроз период комунизма.

Дакле,пошто су народ осиромашили,поробили,духовно га развалили кроз свој секуларни систем "образовања",одвојили од Творца(што је све била суштина и циљ тадашњег уређења),сада намећу најгоре могуће ствари,јер знају да су добро одрадили посао у претходним деценијама,па ће отупела већина лако да прихвати најгнуснији неморал као нешто "модерно" и "ЕУроспко".
А,окупатор трља руке, јер народ самовољно прихвата аутодеструкцију.

Тито је био бандит.
 
PA sad, protiv nje se vode neki postupci. Namerno sam rekao ono za utvrdjivanje krivice, Mada da nije utvrdjena krivica i ona bi imala pravo na policijsko obezbedjenje. Možemo da violimo Miloševića, moemo da ne volimo, ali je bio predsednik. Jednostavno Srbi nemaju stila, setite se kako su poruku o tome šta misle o njemu Norvežani poslali Knutu Hamsunu? Ne moraš psovatim prebiti i izbaciti nekog na ulicu da bi mu saopštio koji je tvoj odnos prema njegovom delu i liku.

Eh,Norveška je daleka,hladna...a mi smo balkanci-udri,ubij,upucaj,ostavi da umre od gladi.Znate li da je Crnjanski umro od gladi!
A ni Jovanke se ne bi setili da ih nije Gadafi naterao.:thumbdown:
 
Цивилизацијска је тековина, да се однос и нека врста привилегија, према бившим председницима
држава и њиховим супругама, уреди законски и да се тачно зна шта им припада, а не да се то ради
стихијски, како се коме надигне и ћефне.

Ово би требало да важи и кад су сахране у питању, а не да се неком, у зависности од тренутне воље
властодржаца да Алеја великана, неком Кућа цвећа, а неком двориште у Пожаревцу.
 
Тито је промовисао нешто што је довело до данашњег страдања.Комунизам и социјализам који је он(односно преко њега масонерија) заступао је 90% лаж са 10% истине,тако да уз мало истине лепо увијена лаж постане прихватљива.

Суштина зла коју је Тито "хуманиста" донео је одвајање православних Срба од Бога,отимање имовине како би се људима отела самосталност и од њих направили робови који раде за мафију(тада државну).Пошто су успешно од читавих генерација направили робове без ичега који морају да зависе од мафије(сада махом приватне,али и државне),створили отупеле људе духовно разваљене,сада могу да намећу систем који је припреман кроз период комунизма.

Дакле,пошто су народ осиромашили,поробили,духовно га развалили кроз свој секуларни систем "образовања",одвојили од Творца(што је све била суштина и циљ тадашњег уређења),сада намећу најгоре могуће ствари,јер знају да су добро одрадили посао у претходним деценијама,па ће отупела већина лако да прихвати најгнуснији неморал као нешто "модерно" и "ЕУроспко".
А,окупатор трља руке, јер народ самовољно прихвата аутодеструкцију.

Тито је био бандит.

notorne gluposti i neistine...socijalizam...mislis da ga nema danas?...pogledaj svedsku, finsku, norvesku...a za drugo neki drugi put...
 
Овде је било толико председника државе, и председника влада, а пре тога и краљева, да ли сад свима њима, и њиховим потомцима, треба да дајемо нека посебна права, мимо свих осталих грађана? :roll:

Bivšim predsednicima i suprugama bezuslovno da.
 
Ma ljudi vi ovde pričate o Titu, a trebalo bi o Jovanki. Zašto bi bilo čija žena uživala vanredne počasti? Po čemu je to ona bolja od nekoga ko je radio i zaslužio počasti? Po čemu se ona izjednačava sa onima koji su srećni, pa su cenjeni za ono što rade ili su radili? Ne sviđa mi se ta priča oko Jovanke, kao što mi se ne sviđa petljanje Ružice Đinđić u stvari samo zato što je žena Zorana Đinđića. Prezirem ljude koji cene nekoga prema tim "kvalitetima". Prezirem i one koji prihvataju te počasti i smatraju da su ih zaslužili. Čime su zaslužili?
 
Овде је било толико председника државе, и председника влада, а пре тога и краљева, да ли сад свима њима, и њиховим потомцима, треба да дајемо нека посебна права, мимо свих осталих грађана? :roll:

Карађорђевићи су добили посебна права и привилегије, иако је њихова функција у овој држави потпуно
приватна!
:rtfm:
 
Uopšte ne diskutujem. Ja konstatujem ono što se piše, što pišu oni koji su ga poznavali i živeli tada. Slušam njegove govore. Jesam se rodila, ali sam, istina, bila jako mala kada je umro. Mislim da je svakome ko razmišlja, bio onda ili sada, jasno da je čovek vodio kontradiktornu politiku. Komunistički kralj.

Devojko, ja cu tebi reci ISTINU: imao sam 28 godina kada je Tito umro....

NIKADA, zapamti to NIKADA Srbi nisu bolje ziveli, niti ce IKADA bolje ziveti nego onda kada je Tito bio ziv.

Sve ostalo sto cujes su POMIJE iz nacionalistickih kuhinja.

Bilo je casno ziveti s Titom.

Sto bi rekao Djole: "Tada je svet sminkao lice zbog nas.."

A danas nas u pritvoru drzi i zgraza se...

Eto TO je stiglo posle Tita: nacionalizmi, ratovi, bombardovanja, nemstina, zaglupljivanja naroda, stazanja kaisa, kojekakve PROTUVE kao Ceca, Tompson i ostala BAGRA...
 
Тито је промовисао нешто што је довело до данашњег страдања.Комунизам и социјализам који је он(односно преко њега масонерија) заступао је 90% лаж са 10% истине,тако да уз мало истине лепо увијена лаж постане прихватљива.

Суштина зла коју је Тито "хуманиста" донео је одвајање православних Срба од Бога,отимање имовине како би се људима отела самосталност и од њих направили робови који раде за мафију(тада државну).Пошто су успешно од читавих генерација направили робове без ичега који морају да зависе од мафије(сада махом приватне,али и државне),створили отупеле људе духовно разваљене,сада могу да намећу систем који је припреман кроз период комунизма.

Дакле,пошто су народ осиромашили,поробили,духовно га развалили кроз свој секуларни систем "образовања",одвојили од Творца(што је све била суштина и циљ тадашњег уређења),сада намећу најгоре могуће ствари,јер знају да су добро одрадили посао у претходним деценијама,па ће отупела већина лако да прихвати најгнуснији неморал као нешто "модерно" и "ЕУроспко".
А,окупатор трља руке, јер народ самовољно прихвата аутодеструкцију.

Тито је био бандит.

A kakav si ti to pravoslavni Srbin kadA si promovisao nešto što je Sinod okarakterisao kao sramotu? Da si stvarno vernik ti bi se javno pokajao. Ja mislim da si ti u stvari satanista!
 
Ma ljudi vi ovde pričate o Titu, a trebalo bi o Jovanki. Zašto bi bilo čija žena uživala vanredne počasti? Po čemu je to ona bolja od nekoga ko je radio i zaslužio počasti? Po čemu se ona izjednačava sa onima koji su srećni, pa su cenjeni za ono što rade ili su radili? Ne sviđa mi se ta priča oko Jovanke, kao što mi se ne sviđa petljanje Ružice Đinđić u stvari samo zato što je žena Zorana Đinđića. Prezirem ljude koji cene nekoga prema tim "kvalitetima". Prezirem i one koji prihvataju te počasti i smatraju da su ih zaslužili. Čime su zaslužili?

i SAD SMO TAKO DIRNUTI ZBOG TOGA ŠTO TI NEKOG, ILI NEŠTO, PREZIREŠ?
 
Ma ljudi vi ovde pričate o Titu, a trebalo bi o Jovanki. Zašto bi bilo čija žena uživala vanredne počasti? Po čemu je to ona bolja od nekoga ko je radio i zaslužio počasti? Po čemu se ona izjednačava sa onima koji su srećni, pa su cenjeni za ono što rade ili su radili? Ne sviđa mi se ta priča oko Jovanke, kao što mi se ne sviđa petljanje Ružice Đinđić u stvari samo zato što je žena Zorana Đinđića. Prezirem ljude koji cene nekoga prema tim "kvalitetima". Prezirem i one koji prihvataju te počasti i smatraju da su ih zaslužili. Čime su zaslužili?

Ђинђић није био председник државе, па ти је поређење бесмислено.
 
A kakav si ti to pravoslavni Srbin kadA si promovisao nešto što je Sinod okarakterisao kao sramotu? Da si stvarno vernik ti bi se javno pokajao. Ja mislim da si ti u stvari satanista!

:lol::lol::lol:

sisanje_ovaca.gif
 
Devojko, ja cu tebi reci ISTINU: imao sam 28 godina kada je Tito umro....

NIKADA, zapamti to NIKADA Srbi nisu bolje ziveli, niti ce IKADA bolje ziveti nego onda kada je Tito bio ziv.

Sve ostalo sto cujes su POMIJE iz nacionalistickih kuhinja.

Bilo je casno ziveti s Titom.

Sto bi rekao Djole: "Tada je svet sminkao lice zbog nas.."

A danas nas u pritvoru drzi i zgraza se...

Eto TO je stiglo posle Tita: nacionalizmi, ratovi, bombardovanja, nemstina, zaglupljivanja naroda, stazanja kaisa, kojekakve PROTUVE kao Ceca, Tompson i ostala BAGRA...
Ponosno si govorio odakle si,a sad te je sramota.Brend nam je lopata-terapija.:dash:
 
Dobro. Mene zanima, kako je moguće da tako veliki državnik nije stvorio uređenu državu, sistem koji se neće raspasti njegovom smrću? Kako je moguće da nije uredio da svet opstane i posle njega? Kod nas ništa ne štima zato što nema temelja. E dobar državnik treba da stvori temelje, a ne da sređuje površinu.
:ok: :klap:
 

Back
Top