Stamatović objašnjava kako se sele birači iz mesta u mesto pred izbore (video)

znate kako su fratri blagosiljali ustaše u drugom svetskom ratu kad dođu da se pokaju i kažu zgrešio sam ubio sam puno srba a ovaj mu kaže nije to ništa sve ti je oprošteno idi nastavi sa ubijanjem...tako i vučić danas kad ovi kriminalci pokradu boga oca on ih još i časti sa stotinama miliona evra i eskluzivnim lokacijama i poslovima i kaže im samo nastavite tako nema veze važno je da me podržavate nema veze što kradete i tako dođosmo da su milan radojičić i zvonko veselinović vlasnici pola srbije jer tako treba
Evo ja cu reci za tebe.
Djilas je najgori poslije Vucica.
Ti potpisi i stavi datum.
 
uvek kad neko napada vučića i režim za očigledne malverzacije pojedinci kažu da taj radi protiv srba..
Pod jedan:
Kakve su to "očigledne malverzacije"?
Onaj očigledni idiotizam o 40.000 birača iz Republike Srpske?

Pod dva:
Dokle god šipci, muslije, rvati i onaj ološ iz EU napadaju Vučića, ja znam
da on radi u korist Srbije.

A dokle god vi ponavljate te njihove mantre, ja znam ko su drugosrbijanci... :mazi:
 
ja mislim da u srbiji postoje građani prvog i drugog reda oni koji rade za vučića njima je sve dozvoljeno..evo kad god bude neki miting ovi koji su za vučića idu autobusima dobiju slobpdan dan dobiju sendvič i jupi i dnevnicu a ovi koji nisu za vučića moraju da rade i za njih koji neopravdano odsustvuju sa posla..to je jedna od podela..
Pa jebi.ga.
Reci onom za koga botujes da se vise otvori.Evo ako mi plati ovde da pisem pisat cu i ja kao ti.
I slusat cu pjesmu Mikija Radojevica.Bot.
 
Да створе прву циганску државу на тлу Србије, тачно би та држава била организованија, поштенија и са мање криминала и корупције него ова данашња Вучићева Србија.
Бар би лопови били скромнији, па би више остало за народ.
Sta ce nam cigani, zar ne vidis da ubijaju Srbe po zatvorima?
 
nisam primetio da ga napada neko iz eu i amerike osim nekih nebitnih likova svi zvaničnici iz eu i amerike ga čak i hvale kako je kooperativan i kako vodi srbiju u eu čak je i amerilčki ambasador u srbiji rekao da srbija sa vučićem ima bolju saradnju sa nato paktom nego kad je bio tadić i da su nato oficiri u našem generalštabu..a i vučić stalno priča kako je srbija na evropskom putu.i zahvaljuje eu na fondovima i parama koje daju.....tako da je vučić omiljeni autokrata zapada
 
nisam primetio da ga napada neko iz eu i amerike osim nekih nebitnih likova svi zvaničnici iz eu i amerike ga čak i hvale kako je kooperativan i kako vodi srbiju u eu čak je i amerilčki ambasador u srbiji rekao da srbija sa vučićem ima bolju saradnju sa nato paktom nego kad je bio tadić i da su nato oficiri u našem generalštabu..a i vučić stalno priča kako je srbija na evropskom putu.i zahvaljuje eu na fondovima i parama koje daju.....tako da je vučić omiljeni autokrata zapada
Hajd napisi nesta o Djilasu.Bilo sta.
 
nisam primetio da ga napada neko iz eu i amerike osim nekih nebitnih likova svi zvaničnici iz eu i amerike ga čak i hvale kako je kooperativan i kako vodi srbiju u eu čak je i amerilčki ambasador u srbiji rekao da srbija sa vučićem ima bolju saradnju sa nato paktom nego kad je bio tadić i da su nato oficiri u našem generalštabu..a i vučić stalno priča kako je srbija na evropskom putu.i zahvaljuje eu na fondovima i parama koje daju.....tako da je vučić omiljeni autokrata zapada
Možeš ti i gluplje od toga, ajd probaj ponovo... :mazi:
 
Ranije je SPS krao kutije i zapisnike a sada Vučić seli birače iz mesta u mesto gde su mu potrebni i gde se održavaju izbori...

Ono šta je radio SPS na biračkim mestima ne može da se uporedi sa ovim šta radi SNS.

Zanima me šta je sve Stamatović dobio i šta će dobiti od AV kad ponavlja izjave koje je već dao u decembru prošle godine.
 
Lider Zdrave Srbije i predsednik opštine Čajetina i Vučićev koalocioni partner Milan Stamatović smatra da između ozbiljnog bavljenja politikom i seljenja birača iz opštine u opštinu stoji znak jednakosti i da je to po zakonu.
Stamatović je, govorio za jednu lokalnu televiziju o prebacivanju birača iz opštine u opštinu, što je praksa SNS kojom dobija izbore. Tako smo nedavno imali selidbu građana iz Male Krsne u opštinu Voždovac, a na decembarskim izborima je 40.000 građana Republike Srpske glasalo u Beogradu.

„Danas neko ko se ozbiljno bavi politikom, on svoje građane ako želi može da povuče. Znači, ima neku slobodnu opštinu, može da ih povuče na Zlatibor. Da li neko može meni i tebi da zabrani gde ću ja da se prijavim? Ne može niko“, rekoa je Stamatović i nastavio:




Da li je to sad politički moralno, to je sad druga tema o kojoj može da se priča. Danas bilo ko može, znači, da ako hoće to neko da korisi, da se ozbiljno bavi politikom zaključio je Stamatović.
https://nova.rs/vesti/politika/stam...le-biraci-iz-mesta-u-mesto-pred-izbore-video/
Još samo da objasni kako je moguće da 40 hiljada stane u 13 hiljada novoupisanih birača , to je neka nova matematika koja mora da konkuriše svim dosadašnjim . Čo'ek izmislio novu matematičku školu.
Mada razumem on gađa one građane glasače koji ni sami ne znaju kako su završili petoletku a takvih je ovde pun forum.
 
Pod jedan:
Kakve su to "očigledne malverzacije"?
Onaj očigledni idiotizam o 40.000 birača iz Republike Srpske?

Pod dva:
Dokle god šipci, muslije, rvati i onaj ološ iz EU napadaju Vučića, ja znam
da on radi u korist Srbije.

A dokle god vi ponavljate te njihove mantre, ja znam ko su drugosrbijanci... :mazi:

Znamo da ti radiš u korist Vučića ovde. :whistling:
 
Zasto vlast dovlaci glasace ako su tako jaki? Sto im je toliko stalo do kruga dvojke? Oni jadni Bosanci,cujem da su se tresli kao prutovi,znajuci da nije u redu to sto ih primoravaju da rade.
Idu logikom " Ajd Alija da je više vojnika " i dovukli su najviše 5 do 6 hiljada glasača jer cifra od 13 000 novoupisanih priču o dovođenju 40 hiljada ljudi iz Bosne svodi na čist debilizam. No pošto je opozicioni narod prozapadnih partija jednako kao i Vučićev neobrazovan i zatupljen mnogi ljudi veruju u te bajke.
 
Kako ovaj lisac stamatović o tome opušteno govori i sa osmehom jeste li gledali..neverovatbo njemu je normalno da za svake izbore dovlači birače u opštinu u kojoj je glasanje i da glasaju za vučića znači od izbora do izbora im se menja prebivalište u zavisnosti od toga gde su izbori..pa šta više neće da padne na pamet ovoj naprednoj mafiji da bi ostali doživotno na vlasti
 
Idu logikom " Ajd Alija da je više vojnika " i dovukli su najviše 5 do 6 hiljada glasača jer cifra od 13 000 novoupisanih priču o dovođenju 40 hiljada ljudi iz Bosne svodi na čist debilizam. No pošto je opozicioni narod prozapadnih partija jednako kao i Vučićev neobrazovan i zatupljen mnogi ljudi veruju u te bajke.
Ti radis za Vucica?
Ne smanjuj.40000 Srba iz Republike Srpske je bilo.Pola je mojih rodjaka.Sada ce kazu doci svi.Minimum 80000.Rekli su mi da im trazim gdje ce prespavati.Ima kod nas carda u selu.Rezervisao sam im 8 soba.
 
Vučić je rekao da se izbori poništavaju za jedan glas kad je bio u opoziciji a sada su u pitanju hiljade ukradenih glasova a on priča kako je sve regularno
I meni cudno.Opozicija skupila 40000 imena Srba iz Republike Srpske sve sa maticnim brojem,krvnom grupom i brojem cipela.I Vucic nista.Umjesto da kada su poceli da lome vrata na Skupstini izvede zandarmeriju i ledja im polomi.
 

Back
Top