Stamatović objašnjava kako se sele birači iz mesta u mesto pred izbore (video)

Zasto vlast dovlaci glasace ako su tako jaki? Sto im je toliko stalo do kruga dvojke? Oni jadni Bosanci,cujem da su se tresli kao prutovi,znajuci da nije u redu to sto ih primoravaju da rade.
Zato što je svakoj vlasti, bilo gdje u svijetu stalo do vlasti u glavnom i najvećem gradu. Što je opoziciji toliko do BG?
 
Ti radis za Vucica?
Ne smanjuj.40000 Srba iz Republike Srpske je bilo.Pola je mojih rodjaka.Sada ce kazu doci svi.Minimum 80000.Rekli su mi da im trazim gdje ce prespavati.Ima kod nas carda u selu.Rezervisao sam im 8 soba.
Mnooogo je to soba kume...
Ako su mogli njih 40.000 da stanu u 2 autobusa i 1 kombi, mogu i 80.000 da
stanu u max 6 soba...
 
Ti radis za Vucica?
Ne smanjuj.40000 Srba iz Republike Srpske je bilo.Pola je mojih rodjaka.Sada ce kazu doci svi.Minimum 80000.Rekli su mi da im trazim gdje ce prespavati.Ima kod nas carda u selu.Rezervisao sam im 8 soba.
Evo ga još jedan koji je završio snovnu školu preko veze , Objasni kako je 40 000 stalo u 13 000 novoupisanih , neka misterija. Da ne pišem da je moralo biti oko 800 autobusa , mnogo više od 5000 prelaza koliko je bilo tih dana kao i pre a posle izbor , nema skoka.
Matematika .
 
Evo ga još jedan koji je završio snovnu školu preko veze , Objasni kako je 40 000 stalo u 13 000 novoupisanih , neka misterija. Da ne pišem da je moralo biti oko 800 autobusa , mnogo više od 5000 prelaza koliko je bilo tih dana kao i pre a posle izbor , nema skoka.
Matematika .
Aman covece,13 000 samo u Beogradu,40 000 u Srbiji.Dodavano je tamo gde je mala razlika.Razmisljam da se prijavim u Bosnu da glasam za opoziciju u Bijeljini.naravno ne na lokalnim izborima.
 
Aman covece,13 000 samo u Beogradu,40 000 u Srbiji.Dodavano je tamo gde je mala razlika.Razmisljam da se prijavim u Bosnu da glasam za opoziciju u Bijeljini.naravno ne na lokalnim izborima.
Ne ne, govori se o 40 000 u Beogradu.
Evo kako glasi uvodni post;
"Tako smo nedavno imali selidbu građana iz Male Krsne u opštinu Voždovac, a na decembarskim izborima je 40.000 građana Republike Srpske glasalo u Beogradu."
 
Evo ga još jedan koji je završio snovnu školu preko veze , Objasni kako je 40 000 stalo u 13 000 novoupisanih , neka misterija. Da ne pišem da je moralo biti oko 800 autobusa , mnogo više od 5000 prelaza koliko je bilo tih dana kao i pre a posle izbor , nema skoka.
Matematika .
Kakva matematika.
Sve je izvedeno hemijom.Carobni napitak.
 
Jel ima neko logično objašnjenje za razlog zašto je ovo Stamatović pričao? Ne verujem da je izlapeo, jedino mi deluje da je želeo da ljudima objasni da je to normalno i legalno, i da je dozvoljeno svima, dakle i opoziciji.
Zato što je bahati bilmez a to je oduvek i bio. Ha ha ja mogu to a vi mi ne možete ništa jer to nije zakonom zabranjeno pa šta ćete . Ja sam pušio i u avionu a vi hoćete da mi zabranite da pušim u autobusu . On se razume u zakone kao Marica u kriv k.
 
Posle afere "Mala Krsna", asfaltiran put meštanima koji su se "selili" u Beograd: Tokom reportaže napadnut novinar N1
Koje afere, prijatelju?
Jedne od 100 izmišljenih od Đilasa i njegovih medija?
Nešto u rangu 40.000 glasača doveženih iz Republike Srpske sa 2 autobusa i 1 kombijem?
Kaže "reporter" sledeće:
"Baš negde u vreme kad je 20-tak stanovnika ovog naselja organizovano išlo u Beograd,
sumnja se da bi promenili prebivalište pred predstojeće beogradske izbore, stigle su mašine..."

Pazi izjavu: -Sumnja se...
Pa i ja sumnjam u mnogo šta, pa opet ne khenjam na televiziji o tome.
Ali znam da je Đilas ukrao 619 miliona evra.
Da je Marinika ukrala pare za "Banatske šore".
Da je Aleksić sa tastom krao pare po Trsteniku.

I da cela "oporba" igra kako im gazda Đilas kaže.
I da je "reporter" zaposlen u firmi u kojoj čika Đilas ima vlasnički udeo.
 
Jel ima neko logično objašnjenje za razlog zašto je ovo Stamatović pričao? Ne verujem da je izlapeo, jedino mi deluje da je želeo da ljudima objasni da je to normalno i legalno, i da je dozvoljeno svima, dakle i opoziciji.
Стаматовић је мало пролупао. За републичке изборе имају право гласа сви са српским пасошем, без обзира где живе.

За локалне гласају само они који имају личну карту са пребивалиштем на територији те локалне самоуправе. Отуда редови пред МУП-ом.

Али закон каже да стичу право гласа после 6 месеци од промене пребивалишта, у супротном не могу да се нађу на бирачком списку. Ако им се при издаваљу личне карте фалсификује датум издавања, онда је то кривично дело, за које Стаматовић очито не зна.
 
Aко им се при издаваљу личне карте фалсификује датум издавања, онда је то кривично дело, за које Стаматовић очито не зна.
Meni je to čudno, dao je 2 intervjua, valjda ako u prvom lupi nešto, onda je greška. Ali ako obavi drugi, i ponovi isto, onda ima neku nameru, e sad dal pravdanje/normalizacija svega, to je ono što me buni.
Baš me zanima, da li se ikad zapitaš šta će biti sa tobom kada padne režim a ustanovi se da si radio loše stvari po svoje drugove, komšije, rodjake.
Vidiš, meni nije jasno zašto su oni ovde, na ovom forumu. Šta pokušavaju, da razuvere ljude koji su neodlučni. Mislim da nema neodlučnih ovde. Ili samo da ih demotivišu, da batale političke teme.
 
Lider Zdrave Srbije i predsednik opštine Čajetina i Vučićev koalocioni partner Milan Stamatović smatra da između ozbiljnog bavljenja politikom i seljenja birača iz opštine u opštinu stoji znak jednakosti i da je to po zakonu.
Stamatović je, govorio za jednu lokalnu televiziju o prebacivanju birača iz opštine u opštinu, što je praksa SNS kojom dobija izbore. Tako smo nedavno imali selidbu građana iz Male Krsne u opštinu Voždovac, a na decembarskim izborima je 40.000 građana Republike Srpske glasalo u Beogradu.

„Danas neko ko se ozbiljno bavi politikom, on svoje građane ako želi može da povuče. Znači, ima neku slobodnu opštinu, može da ih povuče na Zlatibor. Da li neko može meni i tebi da zabrani gde ću ja da se prijavim? Ne može niko“, rekoa je Stamatović i nastavio:




Da li je to sad politički moralno, to je sad druga tema o kojoj može da se priča. Danas bilo ko može, znači, da ako hoće to neko da korisi, da se ozbiljno bavi politikom zaključio je Stamatović.
https://nova.rs/vesti/politika/stam...le-biraci-iz-mesta-u-mesto-pred-izbore-video/

Ozbiljno bavljenje zakonom dozvoljava nama, gradjanima, NOSIOCIMA SUVERENITETA u Srbiji, da vrsimo gradjanska hapsenja svih koji krsi Ustav i zakone Republike Srbije, recimo sve one koji izvrse drzavni udar (Aleksandar Vucic), i da izvrsimo tradicionalnu kaznu nad izdajnicima koja je u svim drzavama u svetu SMRT.

Sad da li je to moralno, to je druga tema, ali danas bilo ko moze da vrsi gradjansko hapsenje jer se zakoni i Ustav krse non-stop.
 
Ne pametuj jer, eto, nisi pametan.
Od tebe sam sigurno pametniji.

Baš me zanima, da li se ikad zapitaš šta će biti sa tobom kada padne režim a ustanovi se da si radio loše stvari po svoje drugove, komšije, rodjake.
Misliš da ću onda da živim od socijalne pomoći kao ti?
E pa, zahebo si se, po običaju... :mazi:
 
Stamat je prava slika i prilika napredne Srbije. U toj Srbiji ne postoji apsolutno dobri ni apsolutno zlo, već su granice između njih porozne i rastegljive.

Drugim rečima, ako Stamat postigne dogovor sa SNS po pitanju njegove opštine i iz tog dogovora izađe dobar za određeni iznos, onda ono što je do juče bilo zlo tada automatski postaje dobro. I obrnuto.
 
Pametniji nisi. Dzaba se trudiš glumiti ovde pametnog.
Ne moram da se trudim, ja jesam pametniji od tebe (što i nije teško).

Čim podržavaš ovaj režim znači samo jedno, da mozga nemaš.
Ne podržavam ja ovaj režim, samo pokazujem budalama koje krive Vučića
za svako sranje u Srbiji, koliko su glupi.
 
Ne moram da se trudim, ja jesam pametniji od tebe (što i nije teško).


Ne podržavam ja ovaj režim, samo pokazujem budalama koje krive Vučića
za svako sranje u Srbiji, koliko su glupi.

Nisi pametan.

Da si malo pametan, znao bi da ipak za svako sranje stoji iza njega. Jer bez njega, ne može ništa, ne sme jedan naslov u novinama da izadje ako on ne odobri.
 
Laže vas gazda kad vam deli sendviče.
A da si ti malo pametan, ne bi ni išao po te sendviče i zaglupljivanje koje ide uz to...:mazi:

Dobro znaš za te sendviče jer si navikao na njih.

Za razliku od tebe, ja ne radim za režim niti za opoziciju, Marinku, Djilasa, Ćutu, Obradovića i ostale.

Ja sam slobodan čovek koji misli slobodno i gadi mi se ovakav sistem vladanja. Isti ljudi 30 godina unazad a tapkamo u mestu ili još gore, propadamo.


Kada i ti budeš takav kao ja, da slobodno misliš, da nisi plačen ili ucenjen, zovem te na pivo.
 

Back
Top