Јованка Броз: Сналазим се како умем и морам

Јованка Броз:


  • Ukupno glasova
    48
  • Anketa je zatvorena .
Iz jednosatvnog razloga. Nije mogao da živi večno, tako da mu je nedostajalo jedno 100 dodatnih godina života da skreše srpski i hrvatski nacionalizam koji su došli Jugoslaviji glave. Prvenstveno srpski koji je dao legitimitet hrvatskim nacionalistima da dodju na vlast. Da su Srbi bili pametni pa se prvi oslobodili kominizma i onda poveli Jugoslaviju u Evropu mi bi bili prva istočnoevropska zemlja koja bi imala sreću da postane deo civilizovanog sveta. Ovako smo zadnji, uz Albaniju.

Jugoslavija nikada nije bila u nikakvom komuniszmu vec samo u socijalizmu.

U svakom socijalizmu VECINA NARODA bolje zivi nego u kapitalizmu.

U kapitalizmu dobro zive samo bogati.

Ostali za njih rade kao robovi. I jesu robovi, samo malo lepse zapakoveni.
 
jednom predsednik, uvek ostaješ predsednik. To je kao kad neko osvoji olimpijsko zlato. I tu nije bitno kak ose menjaju partije, svaka mora da pošuje one koji su bili pre jer je to poštovanje institucija države.
Где си само то покупио? :roll:
А све и да јесте тако, опет, избеже да одговориш и за припаднике потомака краљевске династије која је била на власти. :roll:
 
Da bi se to postiglo Milunka, trebalo je potpuno unistiti religiju, porusti crkve i dzamije, postreljati svakog ko izusti rec "separatizam", formirati jos Golih otoka, ukinuti republicke granice, nacije, narodnosti i nacioanlne manjine...

A to niko nije mogao ni ne moze. Pa cak ni Tito.

Taman posla. Nije crkva srušila sistem, već sirovine koje nemaju nikakvih vrednosti niti umeju da ih prepoznaju.
 
Iz poshtovanja onome koji ga je doveo na vlast , a sve to za shiroke narodne mase kao "velichanstveni trenutak" njegove velichine (Putinove).

Драги мој, пијани Јељцин није знао где је доопе, а где му је глава. Путина су на власт довеле неке друге
структуре, а Јељцину је само потурено да то потпише - није имао избора. :D

А Путин као мудар и озбиљан државник, без обзира на своје мишљење и емоције (јер емоције су за пучанство),
из поштовања према држави, приредио му је величанствену сахрану. Тако то раде озбиљни државници. ;)
 
Где си само то покупио? :roll:
А све и да јесте тако, опет, избеже да одговориш и за припаднике потомака краљевске династије која је била на власти. :roll:

Oni imaju svoj Beli Dvor.A gdesam ovo pokupio? Pa gledam Simpsone i tu se informišem o bivšim američkim predsednicima :D
 
jednom predsednik, uvek ostaješ predsednik. To je kao kad neko osvoji olimpijsko zlato. I tu nije bitno kak ose menjaju partije, svaka mora da pošuje one koji su bili pre jer je to poštovanje institucija države.

Koje to drzave, kockonja?

Moja drzava je Srbija. Ovi sto imaju potrazivanja od SFRJ neka se obrate organima SFRJ.
 


А Путин као мудар и озбиљан државник, без обзира на своје мишљење и емоције (јер емоције су за пучанство),
из поштовања према држави, приредио му је величанствену сахрану. Тако то раде озбиљни државници. ;)

Mnogo je mudar...

Eno samo sto mu ne postave rakete na Crvenom trgu...
 
А о овим глупим мантрама и клишеима не вреди више ни коментасрисати, колико су промашени. :mrgreen:
Да имате, ви, квазипатриоти, иоле националне свести, и осећаја за српску традицију, не бисте ни помислили да тако говорите. :mrgreen: Стварно је срамота колико се овде багателише сопствена историја. :roll:

Ja bagatelisem sopstevu istoriju sto on ne zna srpski... Ajde, mani me... Ne zamenjuj teze...
 
"Европска Србија на запданом Балкану",такав је катактер данашње Србије у нестајању.А,како се званично зове,није важно.

Можемо и да се зезамо, али још увек нисмо краљевина, мада неки натопатриоти, сматрају да пошто
Карађорђевићи живе на Дедињу (за џабе), да смо краљевина.
 
Ja bagatelisem sopstevu istoriju sto on ne zna srpski... Ajde, mani me... Ne zamenjuj teze...
Да, багателишеш, немаш појма колико. :mrgreen: Али, пошто тога ниси ни свестан, сумњам да вреди уопште даље с тобом дискутовати. :roll:
 
Да, багателишеш, немаш појма колико. :mrgreen: Али, пошто тога ниси ни свестан, сумњам да вреди уопште даље с тобом дискутовати. :roll:

Kako li samo taj covek uopste i spada u srpsku istoriju... Nemas ti pojma koliko ja poznajem kompletnu srpsku istoriju... Ali njega tu nema... Zao mi je...
 
Nis' ti znao nista ni o cemu.

Kad bolje razmislim, bilo bi odlicno ukinuti penzije svim "idejnim radnicima", "politickim trudbenicima", "partijskim sekretarima" i svima koji u SFRJ nisu radili nesto korisno i konkretno, kao u proizvodnji, zdravstvu ili skolstvu. Ovo naravno vazi i za mali milion generala JNA, od kojih ovo drustvo nije videlo nekorisnijih trutova.

Haha, al' bi bilo skicanja! Na nesrecu, svi ti ordeni sedmog jula i tome slicno su vec prodati na buvljoj pijaci za kilo brasna tokom mracnih devedesetih, tako da bi definitivno nastupila humanitarna katastrofa neslucenih razmera.
 

Back
Top