Stamatović objašnjava kako se sele birači iz mesta u mesto pred izbore (video)

dejan624

Domaćin
Poruka
3.218
Lider Zdrave Srbije i predsednik opštine Čajetina i Vučićev koalocioni partner Milan Stamatović smatra da između ozbiljnog bavljenja politikom i seljenja birača iz opštine u opštinu stoji znak jednakosti i da je to po zakonu.
Stamatović je, govorio za jednu lokalnu televiziju o prebacivanju birača iz opštine u opštinu, što je praksa SNS kojom dobija izbore. Tako smo nedavno imali selidbu građana iz Male Krsne u opštinu Voždovac, a na decembarskim izborima je 40.000 građana Republike Srpske glasalo u Beogradu.

„Danas neko ko se ozbiljno bavi politikom, on svoje građane ako želi može da povuče. Znači, ima neku slobodnu opštinu, može da ih povuče na Zlatibor. Da li neko može meni i tebi da zabrani gde ću ja da se prijavim? Ne može niko“, rekoa je Stamatović i nastavio:




Da li je to sad politički moralno, to je sad druga tema o kojoj može da se priča. Danas bilo ko može, znači, da ako hoće to neko da korisi, da se ozbiljno bavi politikom zaključio je Stamatović.
https://nova.rs/vesti/politika/stam...le-biraci-iz-mesta-u-mesto-pred-izbore-video/
 
po stamatoviću je i ozbiljno bavljenje politikom da pošto vučić ne želi da se obračuna sa kriminalcima da se sliže sa njima i narko dilerima i vođama navijača i da im daje unosne poslove a da oni za njega rade prljave poslove prebijanja pretnji zastrašivanja i ubistva...naravno to je sve ispravno i moralno i moguće u državi kakva je Vučićeva Srbija
 
Savršeno podeljeni lokalni izbori.

screenshot_20240323_021134_firefox-jpg.jpg
 
Tako smo nedavno imali selidbu građana iz Male Krsne u opštinu Voždovac, a na decembarskim izborima je 40.000 građana Republike Srpske glasalo u Beogradu.
Kad nepismeni uzmu da objašnjavaju još nepismenijima kako se krade na izborima....
A neke budale još uvek vrte priču o 40.000 birača iz Republike Srpske... :pop:
 
rz brzotrz evo i aleksandar jerković koji je na decembarskim beogradskim izborima predvorio listu “Mi, glas iz naroda”. izlazi zajedno sa vučićem a pričao je za vučića da je gori od kutrija i da je izdajnik i kriminalac ..naravno tu su i radikali koji su ga kleli i upućivali mu najogavnije psovke a tu je i sps i dačić koji se bratimio sa tadićem i žutima ..lepu družinu je okupo vučić nema šta
 
rz brzotrz evo i aleksandar jerković koji je na decembarskim beogradskim izborima predvorio listu “Mi, glas iz naroda”. izlazi zajedno sa vučićem a pričao je za vučića da je gori od kutrija i da je izdajnik i kriminalac ..naravno tu su i radikali koji su ga kleli i upućivali mu najogavnije psovke a tu je i sps i dačić koji se bratimio sa tadićem i žutima ..lepu družinu je okupo vučić nema šta
Sto to meni govoris.Boli me k. i za sns i spn.
 
Vučić je platio Bleru 3 miliona evra za konsultanstke usluge pa ti sad vidi ko je najgori i najljigaviji a i dobio je stan od države za vreme bombardovanja pa ti sad vidi ko je najopasniji..sklonio je kokezu u majami u štek iako je ovaj belosvetski lopov pokrao stotine miliona evra od države...
Jeste Vucic je najgori.
Hajde sada ti,,Djilas je najgori,poslije Vucica".
Smijes li ili ce ti neko ukinuti majonez?
 
Испразна већ отрцана пропаганда и мантра намијењена лоботомисаном крду. Која је не само гомила лагарија него и бесмислица. Тренутно имамо у читавој Српској 11.520 регистрованих бирача који могу гласати на изборима у Србији. Од којих је највише пола искористилом то своје право, а овдје се провлачи и провлачи бесмислица да је само у Београду гласало 40.000 бирача из Српске. Па од избора прође више од три муесеца, да видимо напокон тај списак 40.000 бирача из Српске који су гласали у Београду (да не објашњавам да је то технички немогуће реализовати), именом и презименом који су то бирачи. Нико никад није објавио та имена, па у опозицији да су пронашли само 50 имена тих наводних бирача из Српске који су заиста гласали у Београду, махали би са тим именима ко махнити. Али ништа, осим неколико политичара који и тако деценијама гласају у Београду (и које гле чуда до ових избора нико да примијети) не видјесмо нити једно име. И ту стварно мораш бити жешћа дијабола и "примити" се на те лагарије.

У коначници одакле неко зна ти бирачи из Српске, или ти који наводно мијењају бирачко мјесто у Србији (о чему не знам довољно но док не видим списак тих бирача именом и презименом који су промијенили адресу становања не пада ми на памет да прихватам такву мантру), чији су гласачи, да ли баш СНС-а или других политичких опција.

И наручена мантра коју пласира другосрбијански блок опозиције и припрема алиби јер знају да ће на поновљеним изборима у Београду остварити лош резултат, знају да ће слугерањским односом према западу изгубити родољубиво оријентисаних бираче који су им дали подршку само због анимозитета према Вучићу и СНС-у и који неће добро прихватити то шлихтање бјелосвјетском олошу.

Но да се не лажемо, сва та прича о наводним фантомским бирачима и из Српске и из других дијелова Србије је наручена, са сврхом дозирања анимозитета прије свега према Србима из Српске а онда и међу Србима у Србији различитње завичајне припадностим, па у коналчници и у Београду направити раздор на оне "праве Београђане" који станују у кругу двојке и оне који немају мјесто пребивалишта у том кругу, препознатљив еукопис битанги и српских непријатеља.
 
Poslednja izmena:
Lider Zdrave Srbije i predsednik opštine Čajetina i Vučićev koalocioni partner Milan Stamatović smatra da između ozbiljnog bavljenja politikom i seljenja birača iz opštine u opštinu stoji znak jednakosti i da je to po zakonu.
Stamatović je, govorio za jednu lokalnu televiziju o prebacivanju birača iz opštine u opštinu, što je praksa SNS kojom dobija izbore. Tako smo nedavno imali selidbu građana iz Male Krsne u opštinu Voždovac, a na decembarskim izborima je 40.000 građana Republike Srpske glasalo u Beogradu.

„Danas neko ko se ozbiljno bavi politikom, on svoje građane ako želi može da povuče. Znači, ima neku slobodnu opštinu, može da ih povuče na Zlatibor. Da li neko može meni i tebi da zabrani gde ću ja da se prijavim? Ne može niko“, rekoa je Stamatović i nastavio:




Da li je to sad politički moralno, to je sad druga tema o kojoj može da se priča. Danas bilo ko može, znači, da ako hoće to neko da korisi, da se ozbiljno bavi politikom zaključio je Stamatović.
https://nova.rs/vesti/politika/stam...le-biraci-iz-mesta-u-mesto-pred-izbore-video/
Да створе прву циганску државу на тлу Србије, тачно би та држава била организованија, поштенија и са мање криминала и корупције него ова данашња Вучићева Србија.
Бар би лопови били скромнији, па би више остало за народ.
 
Ovde je poenta na sofisticiranim metodama krađe izbora a ne sukobe među srbima i građanima..uvek kad neko napada vučića i režim za očigledne malverzacije pojedinci kažu da taj radi protiv srba..to je olizana udbaška metoda a i vučićeva naravno da bi se očuvale nezakonito stečene privilegije..to su radili i komuinisti i slobodan milošević..niko ovde nije protiv srba i građana već protviv vučića i režima
 
ja zaista ne razumem..da neko nema argumenata ali da samo priča jedno ze isto i u svaku temu u kojoj se govori o malverzacijama vučića ubacuje nacionalne teme i da deli srbe na patriote i izdajnike na prve i druge srbe.. znam da je to omiljen vučićev metod jer on tako vlada na zim podelama i tenzijama svako ko je protiv njega je izdajnik..
Opsuj i Djilasa i Vucica i sve ti je oprosteno.
 
znate kako su fratri blagosiljali ustaše u drugom svetskom ratu kad dođu da se pokaju i kažu zgrešio sam ubio sam puno srba a ovaj mu kaže nije to ništa sve ti je oprošteno idi nastavi sa ubijanjem...tako i vučić danas kad ovi kriminalci pokradu boga oca on ih još i časti sa stotinama miliona evra i eskluzivnim lokacijama i poslovima i kaže im samo nastavite tako nema veze važno je da me podržavate nema veze što kradete i tako dođosmo da su milan radojičić i zvonko veselinović vlasnici pola srbije jer tako treba
 

Back
Top