Josipović o "Oluji": To su bili dani ponosa i slave

Predlazem da Tadic, poslije rezolucije o Srebrenici, donese rezoluciju u Oluji u kojoj se izvinjava Hrvatskoj za protjerivanje Srba.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/199697/Josipovic-o-Oluji-To-su-bili-dani-ponosa-i-slave

Hrvatski predsednik sa ratnim veteranima

Josipović o "Oluji": To su bili dani ponosa i slave
Blic online | 23. 07. 2010. - 14:47h | Foto: FoNet | Komentara: 26

Hrvatski predsednik Ivo Josipović rekao je za akciju Oluja da su to bili dani ponosa i slave, prenosi "Slobodna Dalmacija"

"Nažalost zbog jednog malog dela događanja koji nisu bili dobrodošli često se dovodi u pitanje cela operacija, što je netačno i nije dobro s istorijskog, političkog i moralnog stanovišta. Žalimo za svakom nevinom žrtvom, za svakim nepotrebnim razaranjem, ali našu briljantnu pobedu ne dovodimo u pitanje", rekao je Josipović.

To je bitno....
 
ddf1ao.jpg


 
a jesi li na spisku. mislim za lijepu našu, putovnica i ta shranja...:rumenko:

vam se na spisak,mozete da me uhvatite,a da sam vam ,jesam,koliko god sam mogao,i zao mi sto nisam jos vise tu tamanio!

Joj kako su se tresle tog 18-tog i 19-tog,hebi ga bilo ladno,a oni bacali uniforme da izigravaju nevine civile!

Vadili ih kao pacove iz podruma,u donjim gacama se predavali!!!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Poserem vam se na spisak,mozete za qurac da me uhvatite,a da sam vam hebo majku,jesam,koliko god sam mogao,i zao mi sto nisam jos vise tu gamad tamanio!

Joj kako su se pi*cke tresle tog 18-tog i 19-tog,hebi ga bilo ladno,a oni bacali uniforme da izigravaju nevine civile!

Vadili ih kao pacove iz podruma,u donjim gacama se bednici predavali!!!

..znači i ti si bio..agresor....:eek:..ja mislio.da si ti onda..bio..malji beba..a vidi...
 
Pa malo vam se ''beba'' ''setala'' po Petrovcima,Vukovaru,Marincima,Henrikovcu,Brsadinu.....svugde sam stigao da vam se nahebem majke!


Bio malo i na Ovcari,samo ticu molim te,onaj Francuz ''dragovoljac'' HOS-a malo plakao,ali hebi ga,ljudi bili tvrda srca!:whistling:

...lepo..lepo..junače....samo ti pričaš..prazne..priče..nikad ti na ovčari nisi bio...:rtfm:
 

Back
Top