Jasenovac vs. Blajburg

Аааааааааааа...... па ти хоћеш да мој комшија умре од смеха читајући твој 'рвацки језик.......чуј, ТРАЖИЛИЦА....... па стварно сте поремећени......


tražilica ili pretraga

whatever:rolleyes::roll:

a sad lepo back to the point...
Jasenovac vs. Blajburg
 
šta tebe muči aj mi bogati reci, jel te možda neko zlostavlja dok si bia dite??:D

po didu pravoslavac (iako nakon šta se vratia iz NOB-a ) nikad nije otiša u crkvu, od ameba u dalmaciji uvik se deklarira ka hrvat, jedino znan da je priča da su preci prešli na pravoslavlje zbog puno nižeg poreza, jer tada se u dalmaciji jako teško živilo..

ako san ja već reka odakle san i šta san, bilo bi fer da se i ti deklariraš, iz tvojih postova se da iščitat da baš nisi načisto ko si i šta si, al možda se i varan..

zahvaljujen..;)


Ау, каква масна лаж... е свашта овде човек може прочитати...
 
šta tebe muči aj mi bogati reci, jel te možda neko zlostavlja dok si bia dite??:D

po didu pravoslavac (iako nakon šta se vratia iz NOB-a ) nikad nije otiša u crkvu, od ameba u dalmaciji uvik se deklarira ka hrvat, jedino znan da je priča da su preci prešli na pravoslavlje zbog puno nižeg poreza, jer tada se u dalmaciji jako teško živilo..

ako san ja već reka odakle san i šta san, bilo bi fer da se i ti deklariraš, iz tvojih postova se da iščitat da baš nisi načisto ko si i šta si, al možda se i varan..

zahvaljujen..;)

Kakvo ti je to sad glupo pitanje?

Znači, ideš li ti u srpske crkve da se moliš (a Hrvat si koji nije nešto baš za Srbe) ili ne? :roll:

Ja sam ti neopredjeljeni i neizjašnjeni.
 
Kakvo ti je to sad glupo pitanje?

Znači, ideš li ti u srpske crkve da se moliš (a Hrvat si koji nije nešto baš za Srbe) ili ne? :roll:

Ja sam ti neopredjeljeni i neizjašnjeni.

ne iden ni u jednu crkvu, ni katoličku ni pravoslavnu ni ikoju drugu !!

hrvat san i zaboli me neka stvar iskreno za sve druge, dok se ne diraju u moju domovinu..

p.s. kad već neznaš ni šta si ni kosi, moga bi reć bar di si rodjen i di živiš?

zahvaljujen
 
Ваљда доље. :mad:

ma dobro pa valjda si već skonto da kjo piše ekavicom ovdje.



nego ima jedna meni smiješna stvar kod nas srbi ne kažu valjda nego vaLda !

od kuda im to kad i vi iz srbije kažete valjda?

eh je im mrzak rvatski radije će i nepismeni zvučat samo da ne zvuče ko rvati :rolleyes:




ps
bogi ne moraš odgovarati ovo je više hipotetički bilo ;)
 
Jos nas je uciteljica ucila da je tako. Verujem da nije pricala napamet. Mada je istina da se valjda cesce govori. Ali govori se i "zato sto" a trebalo bi "zato jer" pa nista zato....dosta se toga govori nepravilino, ali je postalo uobicajeno....
 
Ja više iskreno nisam siguran u tvoje hrvatsko porijeklo KYOatice:mrgreen:Pre neki dan sam zapazio tvoj post u kome koristiš reč TAČKE umjesto točke i bio sam zgranut...To se Hrvatu ne može desiti:lol:

a ništ dođi u Varaždin na kafu...kako drugo da ti dokažem...ajd kad dođem u nBg pokazat ću ti "osobnu":lol:

točka...tačka...tačkica...:mrgreen:
 
Ja više iskreno nisam siguran u tvoje hrvatsko porijeklo KYOatice:mrgreen:Pre neki dan sam zapazio tvoj post u kome koristiš reč TAČKE umjesto točke i bio sam zgranut...To se Hrvatu ne može desiti:lol:

Ma da. Sigurno će se neko godinama truditi da piše hrvatskim dijalektom. Ne misliš da bi se već umorio od toga.

Čovek je Zagorac. Zagorci govore pravim hrvatskim jezikom, a ne kao vi konvertiti, koji se nazivate Hrvatima, a ne možete da se rešite srpske štokavice, nego ste je, čak, i nametnuli kao zvaničan hrvatski književni jezik, dok vam kajkavski dođe kao nešto egzotično.

Da slušate Zagorce kako pričaju ne biste imali potrebu da skrnavite srpski jezik, izmišljanjem kojekakvih blesavih izraza i stvaranjem kovanica, pokušavajući da napravite jasnu razliku od jezika koji govorite vi i Srbi.

Kyo,
ja ti preporučujem da ubuduće pišeš čistom zagorskom kajkavicom. Nećemo imati problem da te razumemo. Nek se vidi šta je izvorni hrvatski jezik.
 
Kyo,
ja ti preporučujem da ubuduće pišeš čistom zagorskom kajkavicom. Nećemo imati problem da te razumemo. Nek se vidi šta je izvorni hrvatski jezik.

bolje ne...4od 5 forumaša bi tražilo prevod...a baš toliko mi se ne kuca...i ovo je previše...razmišljam da zamolim moderatore da me banuju na recimo nedelju dana (za početak);)...jer sam se opet u poslednje vreme ozbiljno "navukao" na forum...a posao i obveze polako trpe:neutral::lol:
 

Back
Top