Jasenovac vs. Blajburg

Ако неко постује и на другим форумима, где се потписује као Анте, Макс и ЗДС (За Дом Спремни) и где се на пар њих и јавно декларисао као присталица усташтва, који речи Србин и Србија никад не напише са великим почетним словом, и увек их стави под знаке навода, док велико Х пише и тамо где по правопису не треба (у придевима хрватски, хрватско итд.), како би га ти назвала? Који по православљу најгоре пљује, називајући га "Вуду-магијом", док се истовремено назива Хрватом и католиком, а не атеистом, како би га назвала? Оцем фратром, бечким дечаком? Часним оцем папом? Партизаном? Комунистом? Па лик је и на Црној Легији писао, шта ти је...

ako je tako kao sto kazes, onda je ujko pre blago....
meni se ustase gade...a ovo gore napisano nisam znala...ja posjecujem samo ovaj forum, ponekad citam B92 i forum.hr
 
sta je drugo srednjovjekovna raska nego najistocnija
Hrvatska knezevina,njezin knez se titulirao kao ZUPAN,a zupana ima samo u Hrvatskoj.


stipan nemanja je bio Hrvat i katolik,sve dok onog trenutka dok mu se sin,rastko, nije u nekom bugarskom manastiru(a bugarska je bila sve do drine) pomonarhijo,i tako uveo istocni obred katolkizma
u do tada rimskokatolicku Hrvatsku zupaniju,rasku.

nemanje su proizisli iz krvne linije Hrvatske kraljevske loze, TRPImirovica.
овај твој текст је више за медицинску анализу него за хисторијску:D ....веруј ми;)
 
možda je to tvoj običaj...:mrgreen:
ja bih baš volio da se oglasi jedan od supermoderatora...i da ti on kaže kako grešiš...

inaće i mene interesira ko stoji iza tog nicka...jel neko od ovih hdzovca koji me baš ne šmekaju...ili neko čak od Srba...teško mi je povjerovat da ZDS (to mu je već neznam koji nick) stvarno postoji...i da je stvarno iz Tomislavgrada iliti Duvna:)
Bilo bi interesantno da se oglasi supermoderator. Mnogo ste slični, a sasvim očigledno zajedno dejstvujete u cilju miniranja ove teme.
 
Sinu Tisucljetne Kulture


Ti ne znade mreti kraj slomljenog mača
na poljima rodnim, braneći ih časno
kitio si cvećem svakog osvajača,
pevajuć'' mu himne bestidno i glasno.

Slobodu si večno, zakržljala raso,
ček''o da donesu tuđi bajoneti
po gorama svojim tuđa stada pas''o
jer dostojno ne znaš za slobodu mreti.

Pokaži mi redom viteze tvog roda
što balčakom s'' ruku slomiše ti lance,
gde je Karađorđe tvojega naroda,
pokaži mi tvoje termopilske klance.

S tuđinskom si kamom puzio po blatu,
s krvološtvom zvera, pogane hijene
da bi mučki udar s leđa dao bratu
i ubio porod u utrobi žene.

Još bezbrojna groblja zatravio nisi,
a krvavu kamu u nedrima skrivaš,
sa vešala starih novi konop visi
u sumraku uma novog gazdu snivaš.

Branio si zemlju od nejači naše
iz kolevke pio krv nevine dece,
pod znamenje srama uz ime ustaše
stavio si Hrista, Slobodu i Svece.

U bezumlju gledaš ko će nove kame
oštrije i ljuće opet da ti skuje,
čiju li ćeš pušku obesit o rame
ko najbolje ume da ti komanduje?


Jovan Ducic
 
Koliko se ja sjećam ti si nam rekao da si i ti pravoslavan? :confused:

Dakle, ti si Branitelj koji je pohrvica srpske vjere originalnog starosjedelačkog porijekla od srbijanskih katolika i koji uči od Ustaša? :confused:

šta tebe muči aj mi bogati reci, jel te možda neko zlostavlja dok si bia dite??:D

po didu pravoslavac (iako nakon šta se vratia iz NOB-a ) nikad nije otiša u crkvu, od ameba u dalmaciji uvik se deklarira ka hrvat, jedino znan da je priča da su preci prešli na pravoslavlje zbog puno nižeg poreza, jer tada se u dalmaciji jako teško živilo..

ako san ja već reka odakle san i šta san, bilo bi fer da se i ti deklariraš, iz tvojih postova se da iščitat da baš nisi načisto ko si i šta si, al možda se i varan..

zahvaljujen..;)
 
Bilo bi interesantno da se oglasi supermoderator. Mnogo ste slični, a sasvim očigledno zajedno dejstvujete u cilju miniranja ove teme.

:roll::roll:

moj obraz je čist....jedini nalog s kojeg postujem od kraja 10 meseca prošle godine na ovamo je ovaj.... "kyoatia"

prije je to bio "tokyo" (koji je haklovan od nekog forumaškog hakera)....a prije "kyo" (koji je banovan - ujedno i prvi moj nick iz 2006.) i "ceca_aleksa" (drugi banovan iz 2006.g)

a ti proveri...ili ko god...slobodno

moš i hakera da unajmiš ako ne veruješ

ionako vam ne bi bilo prvi put da mi provaljujete u nalog:roll::roll:
 
Pa sto te banovase? Ako su te na krstarici banovali zbog rasne, verske ili etnicke mrznje, onda je stvarno bilo razloga. Ja mogu da nadjem i kopiram nekoliko mesta iz postova @slavonije, gde se radi o toj mrznji. I, vidi cuda, ona nije banovana. Znaci prag tolerancije je daleko veci. Moras bas otvoreno da pozivas na klanje, ne samo posredno, a smernica je onaj ZDS kako se, u stvari, i razgovara na vecini hr. foruma kada su te teme u pitanju.
 
Pa sto te banovase? Ako su te na krstarici banovali zbog rasne, verske ili etnicke mrznje, onda je stvarno bilo razloga. Ja mogu da nadjem i kopiram nekoliko mesta iz postova @slavonije, gde se radi o toj mrznji. I, vidi cuda, ona nije banovana. Znaci prag tolerancije je daleko veci. Moras bas otvoreno da pozivas na klanje, ne samo posredno, a smernica je onaj ZDS kako se, u stvari, i razgovara na vecini hr. foruma kada su te teme u pitanju.

:roll::roll:

nikad nisam tim rečnikom baratao....a tada sam banovan bio jer su modovi bili malo ažurniji a i prag tolerancije im je bio veoma rigorozan...

uglavno možeš i sam da se uveriš šta sam to ja "tako strašno" tada rekao da sam dobio ban ukucaš "kyo" i odeš na tražilicu vidiš moje teme i postove i čitaj i pročavaj:rolleyes::roll:
 
:roll::roll:

moj obraz je čist....jedini nalog s kojeg postujem od kraja 10 meseca prošle godine na ovamo je ovaj.... "kyoatia"

prije je to bio "tokyo" (koji je haklovan od nekog forumaškog hakera)....a prije "kyo" (koji je banovan - ujedno i prvi moj nick iz 2006.) i "ceca_aleksa" (drugi banovan iz 2006.g)

a ti proveri...ili ko god...slobodno

moš i hakera da unajmiš ako ne veruješ

ionako vam ne bi bilo prvi put da mi provaljujete u nalog:roll::roll:

Што би Чеда Јовановић рекао: ''Можда су ми руке прљаве, али ми је зато савест чиста.''
 
:roll::roll:

nikad nisam tim rečnikom baratao....a tada sam banovan bio jer su modovi bili malo ažurniji a i prag tolerancije im je bio veoma rigorozan...

uglavno možeš i sam da se uveriš šta sam to ja "tako strašno" tada rekao da sam dobio ban ukucaš "kyo" i odeš na tražilicuvidiš moje teme i postove i čitaj i pročavaj:rolleyes::roll:

Аааааааааааа...... па ти хоћеш да мој комшија умре од смеха читајући твој 'рвацки језик.......чуј, ТРАЖИЛИЦА....... па стварно сте поремећени......

 

Back
Top