Амерички однос према Израелу вс Србији

Карла дел понте је дала све информације Шиптарима о Шиптарима који су хтели да сведоче о жутој кући и побијени су Шиптарски сведоци од информација које је дала Карла дел понте. Хрватска је имала пет конц логора за Србе у Хрватској. Твој вољени геноцидни антисрпски манијак карла дел понте је такорећи за све окривила Србе 90их, Фрањо Туђман и Месић поред доказа за геноцид над Србима није им чак ни суђену у Хашком трибуналу, исто тако Алија Изетбеговић је лично у Сарајеву посетио конц логор за Србе, чак је преживели Србин лично рекао карли дел понте која је рекла забележите то и после игнорисала. Треба да се стидиш да си човек, ниси ти ништа бољи од уцк, усташа и зелених беретки.
I opet, Karla Del Ponte je PRVA koja je u javnosti pricala o Zutoj Kuci, tvoja voljena Sluzba nije znala nista o tome pre nje.
 
Poenta je nešto drugo Genije: tvoja ponizna pokornost Ameriku uopšte ne obavezuje da bude prijatelj tebi.

Ko je spominjao poniznost? Priznaj da si to izmislio. Evo pogledaj Hrvate. Jesu ponizni? Pa baš i nisu. I imali su dozvolu da proteraju Srbe. A mi nismo imali dozvolu da proteramo Albance. Jbg, pa se ti liži sa Rusima dok ne ostanemo bez svih teritorija ;)
 
Ne znam šta ti pričaš, pa svi Srbi u dijaspori su na zapadu. Uskoro će ih biti više tamo nego u Srbiji. Svake godine ode iz zemlje njih 50 hiljada. Jel ti znaš koji je to broj? To znači da je danas, dok mi ovo pišemo, otišlo 137 ljudi. Ne kara nas zapad što je nasilnik ili što nas mrzi, nego što se ližemo sa Rusijom. Ako je tebi Rusija draža od sopstvene države, onda ok, nemam ništa protiv, meni nije.
Какве ово има везе са вашом дволичношћу и двоструким наративом, аршинима којима се служиш?
Немам појма и либо ме рацку, свако је ковач своје несрееће и нека иде где год хоће.
Одавде се увек одлазило у масама.
Теби се не свиђа што се ја дружим са @Casual Observer -ом, какве потезе би подузео ако би био у
могућности да спречиш то? Бомбардовао би ми породицу? Бомбе у станове! Не гледати да ли су
жене и деца, како рече Шпегељ у камеру и микрофон контраобавештајне агенције.
То су НАТО стандарди! УЧК, Усташе, Бандераши, Бин Ладен, све чист НАТО стандард.
После несрећни гаврило вам терориста?
 
Али велики део Американаца реагује дивљачки кад им се покажу чињенице о негативном Јеврејском утицају на Америку. Запад је дао турцима план за истребљење исконских хришћанских народа у Турској, који су турци радо прихватили и извршили. Са Јеврејским утицајем су чак и гори, само што једно добро даје Јеврејски утицај на Западу, и то је пропаст Запада, највеће земље Запада су препуне странаца који мрзе Запад и углавном их Јевреји подржавају. ЦНН је пун Јевреја на водећим позицијама итд.
Francuska je haos, Španija je isto, zbog toga i mnogih drugih stvari sam se preselio u Srbiju, isto se dešava i kod nas ali su sranja u mojoj zemlji mnogo veća i narod je srećan, izdali su našu vojsku, monarhiju je izdao i naravno političare koji se jako dobro snalaze u moru korupcije i luksuznih večera... evo kasniš 40 godina u odnosu na Francusku... Ako Srbija završi kao smeće, mogao bih i ja otići do separea od drveta u izgubljenoj sibirskoj šumi, ali imam nadu da Srbija neće nasjesti na laži demokracije
 
Slala srpske pandure da parazitiraju i prave lokalne dilove.
Твој одговор говори све о теби да си нечовек. Ни реч од тебе да су Шиптари константно терор вршили над Србима на Косову пре 90их, чак и Њу Јорк Тајмс је објавио November 1,1987 Шиптарски терор над Србима, тровали Српске бунаре, Шиптарске вође говорили да Шиптари треба да силују Српкиње итд:
A young Army conscript of ethnic Albanian origin shot up his barracks, killing four sleeping Slavic bunkmates and wounding six others.
The army says it has uncovered hundreds of subversive ethnic Albanian cells in its ranks. Some arsenals have been raided.

Ethnic Albanians in the Government have manipulated public funds and regulations to take over land belonging to Serbs. And politicians have exchanged vicious insults.
Slavic Orthodox churches have been attacked, and flags have been torn down. Wells have been poisoned and crops burned. Slavic boys have been knifed, and some young ethnic Albanians have been told by their elders to rape Serbian girls.
Radicals' Goals
The goal of the radical nationalists among them, one said in an interview, is an ''ethnic Albania that includes western Macedonia, southern Montenegro, part of southern Serbia, Kosovo and Albania itself.'' That includes large chunks of the republics that make up the southern half of Yugoslavia.
Other ethnic Albanian separatists admit to a vision of a greater Albania governed from Pristina in southern Yugoslavia rather than Tirana, the capital of neighboring Albania.
Attacks on Slavs
In one incident, Fadil Hoxha, once the leading politician of ethnic Albanian origin in Yugoslavia, joked at an official dinner in Prizren last year that Serbian women should be used to satisfy potential ethnic Albanian rapists. After his quip was reported this October, Serbian women in Kosovo protested
Ethnic Albanians already control almost every phase of life in the autonomous province of Kosovo, including the police, judiciary, civil service, schools and factories. Non-Albanian visitors almost immediately feel the independence - and suspicion - of the ethnic Albanian authorities.
Region's Slavs Lack Strength
While 200,000 Serbs and Montenegrins still live in the province, they are scattered and lack cohesion. In the last seven years, 20,000 of them have fled the province, often leaving behind farmsteads and houses, for the safety of the Slavic north.
https://www.kunstradio.at/WAR/binder-nytimes.html
 
Какве ово има везе са вашом дволичношћу и двоструким наративом, аршинима којима се служиш?
Немам појма и либо ме рацку, свако је ковач своје несрееће и нека иде где год хоће.
Одавде се увек одлазило у масама.
Теби се не свиђа што се ја дружим са @Casual Observer -ом, какве потезе би подузео ако би био у
могућности да спречиш то? Бомбардовао би ми породицу? Бомбе у станиве! Не гледати да ли су
жене и деца, како рече Шпегељ у камеру и микрофон контраобавештајне агенције.
То су НАТО стандарди! УЧК, Усташе, Бандераши, Бин Ладен, све чист НАТО стандард.
После несрећни гаврило вам терориста?
Čovek se prosto razboleo od duševne boli što ga Zapad ne prihvata. Treba ga razumeti.
 
Твој одговор говори све о теби да си нечовек. Ни реч од тебе да су Шиптари константно терор вршили над Србима на Косову пре 90их, чак и Њу Јорк Тајмс је објавио November 1,1987 Шиптарски терор над Србима, тровали Српске бунаре, Шиптарске вође говорили да Шиптари треба да силују Српкиње итд:









https://www.kunstradio.at/WAR/binder-nytimes.html
On je čovek individualista koji mrzi ostale Srbe zato što se sve ovo njemu dešava.
 
Čovek se prosto razboleo od duševne boli što ga Zapad ne prihvata. Treba ga razumeti.
Шта уради ономад Александар са Парсима који убише свога цара у његову корист?
То њега боли, свесност да су они сви крутони за вишекратну употребу, нехигијенски.
 
Ne, ja nisam subjektivan kao vi, koji mislite da niti jedan Srbin u istoriji Univerzuma nije izvrsio niti jedan zlocin.
Наравно да јесте. На пример онај ко је продао Српске Јунаке Хашкој Инквизицији. Тај је учинио стравичан злочин, али према Србима.

Јер Срби су такав народ, добар, правдољубив и широкољубив према другима, али лош према себи. То је неки усуд који нас прати.
 
Теби се не свиђа што се ја дружим са @Casual Observer -ом, какве потезе би подузео ако би био у
могућности да спречиш то? Бомбардовао би ми породицу? Бомбе у станове! Не гледати да ли су
жене и деца, како рече Шпегељ у камеру и микрофон контраобавештајне агенције.

Ne znam šta pričaš. Nato je miroljubiva organizacija, ne šalje bombe. Vas dvojica biste dobili par mirišljavih sveća i gumicu ;)
 
Ko je spominjao poniznost? Priznaj da si to izmislio. Evo pogledaj Hrvate. Jesu ponizni? Pa baš i nisu. I imali su dozvolu da proteraju Srbe. A mi nismo imali dozvolu da proteramo Albance. Jbg, pa se ti liži sa Rusima dok ne ostanemo bez svih teritorija ;)
Од тебе само ретардирани одговори. Запад је поставио Тита да влада над Србима то је и десна рука бравара геноцидни манијак Капичић једину истину рекао да Срби нису хтели Тита, били су против комунизма, Срби су били за Српски интелектуализам, за цркву, за четнике којима је твој вољени зверски Запад набио нож у леђа и подржао геноцидног усташко комуњарског тита. Само ретардирани верују да су Срби пристали на све што је Запад тражио од њих почетком 90их да не би извршили геноциди над Србима 90их.
 
Ne znam šta pričaš. Nato je miroljubiva organizacija, ne šalje bombe. Vas dvojica biste dobili par mirišljavih sveća i gumicu ;)
Супер, прешли смо на разговор умног нивоа деце у вртићу.
Е Сафете, Сафете, никад се памети нећеш дозвати.
Као онај рукавац. Знаш ти добро који.
 
Ne znam šta pričaš. Nato je miroljubiva organizacija, ne šalje bombe. Vas dvojica biste dobili par mirišljavih sveća i gumicu ;)
Само потврђујеш ретардираност. Немачки документарац показује доказе да је НАТО са лажима зверски бомбардовао Србију:
 
фобиус сорабикус.
Ово ће ускоро учити из психологије.
Već je otkriveno, ima toga i na Zapadu. Stručni termin za autošovinizam je oikofobija, a kod ovih domaćih izaziva i klasičnu srbofobiju, titoisti ne smeju da zaostaju za svetom.

Према Бекелду, оикофобија се односи на мржњу према сопственој земљи, укључујући њене традиције и вредности. Такав самопрезир, као што сви добро знамо, уобичајен је у данашњој академији, где се чује бескрајне осуде Америке и западне цивилизације. Криви смо за расизам, сексизам, хомофобију, мизогинију, економску неједнакост, необуздану полицијску бруталност, масовно затварање, пустошење животне средине и тако даље, док никада не помињемо мане наших непријатеља.”



As employed by Beckeld, oikophobia refers to the hatred of one’s own country, including its traditions and values. Such self-loathing, as we all know too well, is commonplace in today’s academy, where one hears endless condemnations of America and Western civilization. We are guilty of racism, sexism, homophobia, misogyny, economic inequality, rampant police brutality, mass incarceration, ravaging the environment, and on and on, while we never mention the flaws of our enemies.



https://www.mindingthecampus.org/2023/04/03/the-paradox-of-academic-oikophobia/
 
Već je otkriveno, ima toga i na Zapadu. Stručni termin za autošovinizam je oikofobija, a kod ovih domaćih izaziva i klasičnu srbofobiju, titoisti ne smeju da zaostaju za svetom.

Према Бекелду, оикофобија се односи на мржњу према сопственој земљи, укључујући њене традиције и вредности. Такав самопрезир, као што сви добро знамо, уобичајен је у данашњој академији, где се чује бескрајне осуде Америке и западне цивилизације. Криви смо за расизам, сексизам, хомофобију, мизогинију, економску неједнакост, необуздану полицијску бруталност, масовно затварање, пустошење животне средине и тако даље, док никада не помињемо мане наших непријатеља.”



As employed by Beckeld, oikophobia refers to the hatred of one’s own country, including its traditions and values. Such self-loathing, as we all know too well, is commonplace in today’s academy, where one hears endless condemnations of America and Western civilization. We are guilty of racism, sexism, homophobia, misogyny, economic inequality, rampant police brutality, mass incarceration, ravaging the environment, and on and on, while we never mention the flaws of our enemies.



https://www.mindingthecampus.org/2023/04/03/the-paradox-of-academic-oikophobia/
'Aj i ti i ovaj Belivuk ponovite jedan isti post 234244 puta na forumu.
 
Према Бекелду, оикофобија се односи на мржњу према сопственој земљи, укључујући њене традиције и вредности
Значи од тога је патио творац модерне хрватске нације, Антоније Старчевић?
Шта даље на ту тему рећи?
 
K
Значи од тога је патио творац модерне хрватске нације, Антоније Старчевић?
Шта даље на ту тему рећи?
Upravo od toga: dotični je prvo počeo sa teorijom da su Srbi samo pravoslavni Hrvati i da se hrvatska etnička teritorija prostire sve do Timoka, a onda krenuo da penuša na naseljene “ortodokse”. Kod njih je u pitanju militantni katolicizam koji uvoze, al domaći autošovinizam sam stvara srbofobne teorije. Usavršavaju se.
 

Back
Top