Хрватски полицајци: Наређење с врха, српски министар не сме ући у Јасеновац

82ca3835-e1ea-424a-8629-9b47d1f16511.png

Fred gleda u tablu i ne vjeruje.

:rotf:

Ali dobro, ne se prerano radovati, tek je pola glasova prebrojano.

Hhhmmm... ali bolje bi bilo da je HDZ odmah pobijedio.
Ma je*bo ih Turudić, čak i meni se digla kosa na glavi kada sam čuo da bi taj gov*nar mogao biti glavni državni odvjetnik.
Nije mi jasno zašto nisu našli nekog manje eksponiranog od tog zgužvanog, -U-staškog vepra.
Koji pucanj u vlastitu nogu.
+ Plenkijeva bahatost. Kad ga čujem i vidim tlak mi skoči.

Ako ovako ostane, HDZ s manjinama i ponekim žetončićem dobaci do 76.
@Grom_sa_neba!, ovdje moram priznati da mi je od svih političara u Hrvatskoj, dr. Milorad Pupavac možda najmiliji.
Negdje u rangu s Plenkovićem, Krešom Pajserom (nažalost zavedenim) i Njonjom, zbog toga što na srpska tri zastupnika HDZ uvijek može računati.
I jako često upravo manjine budu taj jezičac na vagi.
Kao kada iz školskog predmeta dobiješ dvicu, nema slađe ocijene, zbog toga što se onaj koji je dobio peticu oznojio, a ovaj s dvicom nije radio skoro ništa, a opet se provukao i prošao lišo.
Gledao si Indiana Jones, znaš i sam da tom liku u najgoroj mogućoj situaciji pritekne svemirska sreća u pomoć.
Tako je i dr. Milorad Pupavac hrvatski dr. Henry Jones i ja ga naprosto obožavam, on je sretna zvijezda ove napaćene države.

🥰

Poslednja izmena:
@Grom_sa_neba!, ovdje moram priznati da mi je od svih političara u Hrvatskoj, dr. Milorad Pupavac možda najmiliji.
Negdje u rangu s Plenkovićem, Krešom Pajserom (nažalost zavedenim) i Njonjom, zbog toga što na srpska tri zastupnika HDZ uvijek može računati.
Kao kada iz školskog predmeta dobiješ dvicu, nema slađe ocijene, zbog toga što se onaj koji je dobio peticu oznojio, a ovaj s dvicom nije radio skoro ništa, a opet se provukao i prošao lišo.
Gledao si Indiana Jones, znaš i sam da tom liku u najgoroj mogućoj situaciji pritekne svemirska sreća u pomoć.
Tako je i dr. Milorad Pupavac hrvatski dr. Henry Jones i ja ga naprosto obožavam, on je sretna zvijezda ove napaćene države.

🥰
Nemaš ukusa ni malo.

🥰

Ali Penava ti iz DP-a (koji je neophodan za vlast...) kaze da nece sa Pupovcem...tj nece sa Srbima generalno...
Neko jeftino ustašijanje valjda... :zzzz:

...

Ali Penava ti iz DP-a (koji je neophodan za vlast...) kaze da nece sa Pupovcem...tj nece sa Srbima generalno...
Neko jeftino ustašijanje valjda... :zzzz:

...
Ma lik je ljigavac samo takav, sada je tobože protiv Istanbulske, a dok je bio u HDZ-u, šutio je kao miš, nego je iskoristio priliku kada se napravila praznina na desnici.
Ima sve potrebno - diplomu kineziološkog (jedino bi bilo bolje da je inženjer prometa), mjesto stanovanja -U-staški V-U-kovar, rustikalni oblik glave, vuče korijene iz Hercegovine, jedino što je vitak, ali sve ostalo kod njega je desničarski 'telektualac 100/100.

Mislis da je Vucic organizovao autobuse i za kolegu Plenkovica ? 🤔 (obojica pripadaju narodnoj grupaciji u Evropskom patlamentu...)
Piši ti što hoćeš, ali pogledaj tu sliku pa reci da iz njih dvojice ne zrači blaženstvo.
Ćiril i Metod 21. stoljeća.

Nego, u ova dva dana iz oporbe, nebitno kojeg političkog spektra, čuje se redovito papagajsko ponavljanje - HDZ mora otići.

Na ovom mjestu želio bi citirati Jonathan Swifta: "Pravog genija nepogrešivo ćete prepoznati po tome što će se sve budale ujediniti protiv njega."
Samo ovdje se radi o prvom kriminalcu. Pa viš da i Ustavni sud pleše po njihovu diktatu.

A mora da je voda do grla kad je Anemio Sovu probudio.

A jel i Plenkovic dovodi Hrvate iz Bosne da glasaju za njega ko i vucic Srbende?
Da, samo sad je bila srijeda pa nisu u tolikom broju.

Ja ljudima ne bih nikad zabranila pravo da glasaju u HR.

Oni po inerciju glasaju za HDZ jer ne razumiju politiku.

A više je za njih učinila V. Pusić nego iti jedan HDZ-ovac.

No, eto sami sebi krive biraju.

isto radi Slavonija i Zagora. Oni još uvijek biraju Vranju.

Da, samo sad je bila srijeda pa nisu u tolikom broju.

Ja ljudima ne bih nikad zabranila pravo da glasaju u HR.

Oni po inerciju glasaju za HDZ jer ne razumiju politiku.

A više je za njih učinila V. Pusić nego iti jedan HDZ-ovac.

No, eto sami sebi krive biraju.

isto radi Slavonija i Zagora. Oni još uvijek biraju Vranju.
Da, ali u Srbiji su dolazili oni koji uopste ne zive u Srbiji niti imaju veze sa Srbijom niti imaju pravo prebivaliste da bi mogli da imaju pravo glasa i to na lokalnim izborima.

Da, ali u Srbiji su dolazili oni koji uopste ne zive u Srbiji niti imaju veze sa Srbijom niti imaju pravo prebivaliste da bi mogli da imaju pravo glasa i to na lokalnim izborima.
Ali su Srbi po nacionalnosti. I to je ok.

I u HR glasuju oni koji tu ne žive.

Glasuje i dijaspora.

Meni to nije problem, ljudi imaju prava ne može im se to ukinuti.

Ali su Srbi po nacionalnosti. I to je ok.

I u HR glasuju oni koji tu ne žive.

Glasuje i dijaspora.

Meni to nije problem, ljudi imaju prava ne može im se to ukinuti.
Ne mogu da glasaju na lokalu u tome je razlika, u Srbiji su bili i Republicki i lokalni izbori.

U HR pralamentarni. Glasuju za sve kod nas, koliko znam.
Na parlamentarnim dijaspora moze da glasa, ne znam koliki je broj ljudi iz dijaspore koji su van Hrvatske ali u Srbiji broj glasa iz dijaspore koliko sam ja pratio je veoma mali broj, negde oko 50 000 sve ukupno.

Malo da, kod nas je puno veći. Vjerujem da samo dva irska grada imaju toliki broj glasova.
A opet ne znam koliko mladi glasaju...jel im to uopće opcija.
Glasaju ovi stariji, to znam.

Ne znam točan broj. Možda @Jugoslav Čvarak zna.
Ja samo znam da nimalo nisam zadovoljan razvojem događaja.

😡

Back