Ja bih da izjavim

IMG_20240430_092541.jpg
 
It is expected that I will be leaving Germany soon. I will not stay there further than 10th May. It is also better for me to leave around 5-6th May.

Also, will not post here anything else after i got banned under false pretenses by one of the supermoderators. In her message about bans, on Politics sub forum, she stated that my message was some kind of "insulting". So I'm posting it here, for everyone to see that there were no insults of any kind.

https://i.postimg.cc/5276STn6/Screenshot-2024-05-02-11-09-12-059.jpg

This forum is corrupt like its country of origin, Serbia.
 
I don't want to stay in this country where I am currently at for another day. If that happens, it's surely against my will and you can classify that as me being a captive or a prisoner.

Also, that money I've earned 5 months ago is still not been given to me. 5 MONTHS AGO.
 
#onokad hoću da budem fina i ne želim da budem u svađi sa nekim..a taj neko, osim što skupo prodaje svoje plagijate, pokušava da svima bude šarmantan...

Ne radi se o nekome sa foruma. Samo glasno razmišljam o nekome.

Ne mogu o ovome da pišem na blogu. Odmah će poslati pp na Fejsu, a možda čak i SMS.

Pre neki dan sam završila čitanje trilera za koji sumnjam da je plagijat. Nisam gledala na jednom, pa na drugom sajtu druge IK ko je prvo napisao roman.

U sinopsisu romana koji sam želela da kupim stoji gotovo identična tema radnje.

Otvoriću temu na Književnosti, ovom našem piscu staviću neke inicijale i promeniću žanr.

On i još nekoliko pisaca koje poznajem ( virtualno i uživo ) surfuju po netu i po forumima...
 
JBDI
Ovaj forum sistematski unistava grupa od najvise 20 zenomrzaca i muskomrziteljki.
mi ostali gledamo i ne mozemo nista.
A i bole me peto slovo...
nista ne traje vecno pa sto bi ovo nekad cool mesto.

Možemo da pišemo i ignorišemo. Forum činimo svi mi, možemo da pišemo ne obazirući se na ove koje si spomenuo.
 
@The_Night_Hawk Razumem te. Vidim da dolaze i novi članovi i lepo se uklapaju..

Kad se samo setim svog prvog matičnog foruma obuzme me nostalgija i svi mi nedostaju, pa i oni sa kojima sam se svađala. Jedno vreme sam bila u kontaktu sa administratorom foruma..

I kad već pišem o tom forumu, želim da izjavim da je na njemu boravio Đuka- Vladimir Đukanović iz SNS-a. Tih godina sam ga i upoznala jer smo bili komšije.

Nikada nije izgovorio niti napisao nešto loše o meni. Zato ja neću da pišem loše o njemu.. ma..duga priča..
 
ЈБДИ
Ја сам некако помало везан за ово место...
Немам друштвене мреже нити намеравам.
Био сам некада на Сербиан кафеу и то пуних 10 година...
Већ 15 година сам овде, и то је све...
:think: 15 godina, pa gde sam bila sve te godine :) plus dve više
Jesmo se mi sretali pre Moljca? :think:
 

Back
Top