Izbegavanje ljudi

Umri_muski

Legenda
Poruka
55.076
Izuzetno sam komunikativan, sta god mislili ovde na forumu.
Umem da koristim reci , nijanse, procitao sam jos do studija 10 000 knjiga literature, ziveo sam iznad biblioteke..
Ekstrovertan sam..
Pa opet izbegava mi se i posao i bilo kakvi ugovorni , dogovorni , pa ljudi smo odnosi sa ljudima u Srbiji danas...

Ono sto je tema...
Sta rade osobe koje imaju socijalne fobije, a znam da postoje na forumu....?
Ako ja koji sam bez fobija izbegavam, kako taj problem resavaju oni koji imaju fobije, anksioznost prema drugim ljudima?

Drugo pitanje a isto , prema suprotnom polu, ili polu koji ganjate...
Zene kao pol volim, zene kao osobe volim, ali zene kao drustvena bica ne volim...
Prvo su mi starije zene i babe po zgradi govorile e bre mnogo si zahtevan ili tezak ili tako nesto..
Sad mi pricaju pametno , kud ode ovaj svet, a polovina ima cerke...more vise od pola...3/4 imaju cerke...
Naravno to je zato sto u socijalnim odnosima kod suprotnog pola ja udaram na zene pa zavisim i primecujem zene...
Verovatno ponuda po kaficima i klubovima nije bolja ni za zene, tj ponuda muskaraca...Jer sve koje ja znam , oni ne izlaze po javnim mestima..uvece...
 
Izuzetno sam komunikativan, sta god mislili ovde na forumu.
Umem da koristim reci , nijanse, procitao sam jos do studija 10 000 knjiga literature, ziveo sam iznad biblioteke..
Ekstrovertan sam..

Zene kao pol volim, zene kao osobe volim, ali zene kao drustvena bica ne volim...

Ne voliš žene kao "društvena bića" :eek::eek: Kakve trebaju biti..? Same, izolovane, zatvorene u samicu?
Fobije, anksioznost... prema drugim ljudima..?? Simptomi koji zahtijevaju liječenje i to svakako nije normalno stanje, ali kakve to ima veze sa normalnim osobama? To je mali procenat u moru drugih.
 
Ima poslovica koju necu analizirati a kaze ko sa djavolom tikve sadi, o glavu mu se razbijaju, koja kaze da dzaba ti emotivna inteligencija, ako emotivises sa djavilima..Inace sam razmisljao sto bre da izgubi neko ko je inteligentniji od ovih eeeeee aaaaaaaa osoba...
 
pa što i da se čovjek ponekad malo povuče i psihički odmori, mislim da svi imamo takvih momanata, to mi je potpuno normalno...

Kako je moj veliki prijatelj Tomislav Tom Hardy jednom rekao -
"Being alone for a while is dangerous. It's addicting. Once you see how peaceful it is, you don't even want to deal with people anymore"
 
Ја само знам да не волим да сам у маси. Увек се одвојим од групе која чека аутобус. Или увек гледам да седнем у летњој башти где нема људи око мене. Кева ми каже да сам луд. Додуше.....не греши много, пошто сам деценијама на антидепресивима. Иначе волим добру причу са квалитетним саговорником. Било да је мушко или женско. Иначе сам хетеро и волим жене али до сад нисам упознао неку која је истоветна мени и ја њој, тако да сам на стенд бају.
 
Ja mislim da je to nekultura svih generacija.

Znaci ovi sto su 30 godina bili kulturni a sad 30 zadnjih nisu bili kulturni , sad su nekulturni u poznoj starosti.
Ovi u punoj snazi , nisu imali od koga da nauce kulturu , od svoje 10 do 40te godine..
Ovi mladji , oni tek mogu samo da sanjaju sta je to kultura ophodjenja i ponasanja...a da izmisljaju da jesu kulturni..

Medjutim, dovoljno je samo da stanes na trenutak i gleda...
Ako mogu , dvoje ili troje bi istovremeno na vrata.
Niko nema naviku da zatvori vrata.
Hodaju kao da su u opancima, svi mahom na petama i po spoljnim delovima stopala...To nema veze, ali ima veze ako si komsija ispod, jer hodanje na petama zveci...
Kultura govora da ne postoji to je vidljivo i jasno i zbog medija...
Jos je invertovano , pa ti je jasno da si ne samo nevidljiv nego i zapljuvan ako si kulturan ili interaktivan.
Rekoh , to skace, baca stvari , skoro je u 4h ujutro burgijao i namestao namestaj komsija 2 sprata iznad..
Dosao covek iz kluba pa ga puko adrenalin, vala i mene je tako pucao , ali iako sam bio u kuci , nisam uzimao u 4h alat.
I tako umesto da to budu izuzeci , ispadne da se svi ponasaju bahato , kao da su sami na svetu, sto nije strasno , samo upozorava.
A ono sto distancira od ljudi je kad pricas sa njima a oni ti demagogiju izvrcu u sitna creva...sve neke zamke, trikovi i pera zdera forice, vraticu ti u utorak ako mi pozajmis za pljeskavicu (ne bukvalno u vezi para, nego spajanje cigareta i cene vina, pomeranje dupeta)

I to je prisutno svuda, u radnjama, na poslu , na faxu, iako su svuda po bontonu , ali ta spanska sela i nebuloze su prisutni svuda..

Kao da se utrkuju ko ce veci Vucic da bude...ili Vulin ili onaj na Vu, cicevic , tako ih i pamtim, trojka Vu...
I svima ok...Kao prolupali...Znate kad bi vam negde u svetu na vasu primedbu , hleb pise da je 50 a vi naplacujete 60 , rekla mirno , pa nismo zamenili cene i ceka i dalje mirno da joj platis 60, a nigde u radnji ne pise 60....ili iz Lidla fora...krivo joj sto imam bar kod karticu i kaze , to je zabranjeno , ne smete tako, ja vidim samo se qujci...odnos nikakav prema musteriji izmislja poslovnu politiku , a ne bi se bunila da joj sef krade na veliko iz prodavnice..

Neko usrecivanje zaebavanjem drugih dusha masovno je prisutno.
Sadizam..
 
Meni je ovde primarno od interesa pitanje kako prezivljavaju oni koji imaju socijalne fobije...a ne to sto ja manifestujem moje misljenje otpadnistvom, tj ispoljavanje lazi , prevara, marifetluka dovodi do izbegavanja bilo kakvih odnosa ako moze sa svima..
Jer ja nemam problem sa tim ljudim ako se iskljuce medjusobni odnosi, u prevodu , ako je izolacija zvuka dobra, a tip 3 sprada iznad mene...
Uopste ih se ne plasim, niti ih izbegavam, ali i dalje izbegavam poslovanje , dogovaranje, ugovaranje sa njima..

Ne pomaze ni policija, tj skoro je bilo, policija ispituje oko nekog dogadjaja, a svi im napricali lazne price, i oni sad se drze lazne price...i dokazuju je..
Da li treba da se cudim sto su plasirali policiji laznu pricu , ako se zna ko se uvek trti da bude prvi pitan....najveca tracara u kvartu...
I onda vidis da dodju sa vec sklopljenom pricom...i tek to ti ne odgovara, jer sutra ce sklopljena prica biti na tvoju stetu..

Slusam opravdanja dok cekam u posti, masovno ih zaebavaju neke sluzbe, npr nesto sto treba da bude ubaceno u dosije, ne moze jer sistem ne dozvoljava....to ne bi smelo da postoji ni u jednoj sluzbi...odbijanje postojanja novog stanja klijenta zato sto software nije u mogucnosti predvideo opciju..

A ustvari je podhebavanje klijenata...namerno zaebavanje.
 
Evo gledam film , covek upoznaje zene preko interneta, i sednu da rucaju i on svaki put pohvali teletinu , a one jedna naruci morske plodove, druga naruci ribu, treca naruci racice, i sve tri redom zavrse sa alergijom....u hitnoj..

On plati 1000$ bolnicke troskove za svaki taj dejt, i jos epipen injekciju ,
Bukvalno se sami dovode u neadekvatnu situaciju, kao da prvi put vide restoran....e takav ja osecaj imam jako cesto kad gledam sad ljude...
Kao da ne znaju da ce bus da otvori vrata na stanici, ili u lidlu se neka zenska ljuti sto sam se pojavio bas tada, pa ne moze da proba najcesce kombinacije da otvori neciji tudji ormaric, a nisam znao da se i to radi...
1111, 1133 1234 i slicno..
Juce sam video prijavu bombe u trznom centru BEO, rekoh sebi glasno , jer je bilo puno skolaraca, sutra ce minimum u pet skola da bude prijava bombi , i zamisli danas je bilo u 5 skola prijava bombi...

Nisam ja genije, nego procena logike i nekulture ili kulture ponasanja...
 
Izuzetno sam komunikativan, sta god mislili ovde na forumu.
Umem da koristim reci , nijanse, procitao sam jos do studija 10 000 knjiga literature, ziveo sam iznad biblioteke..
Ekstrovertan sam..
Pa opet izbegava mi se i posao i bilo kakvi ugovorni , dogovorni , pa ljudi smo odnosi sa ljudima u Srbiji danas...

Ono sto je tema...
Sta rade osobe koje imaju socijalne fobije, a znam da postoje na forumu....?
Ako ja koji sam bez fobija izbegavam, kako taj problem resavaju oni koji imaju fobije, anksioznost prema drugim ljudima?

Drugo pitanje a isto , prema suprotnom polu, ili polu koji ganjate...
Zene kao pol volim, zene kao osobe volim, ali zene kao drustvena bica ne volim...
Prvo su mi starije zene i babe po zgradi govorile e bre mnogo si zahtevan ili tezak ili tako nesto..
Sad mi pricaju pametno , kud ode ovaj svet, a polovina ima cerke...more vise od pola...3/4 imaju cerke...
Naravno to je zato sto u socijalnim odnosima kod suprotnog pola ja udaram na zene pa zavisim i primecujem zene...
Verovatno ponuda po kaficima i klubovima nije bolja ni za zene, tj ponuda muskaraca...Jer sve koje ja znam , oni ne izlaze po javnim mestima..uvece...
Na osnovu duzine postova nemamo sumnje da nisi komunikativan. 😂
 
Izuzetno sam komunikativan, sta god mislili ovde na forumu.
Umem da koristim reci , nijanse, procitao sam jos do studija 10 000 knjiga literature, ziveo sam iznad biblioteke..
Ekstrovertan sam..
Pa opet izbegava mi se i posao i bilo kakvi ugovorni , dogovorni , pa ljudi smo odnosi sa ljudima u Srbiji danas...

Ono sto je tema...
Sta rade osobe koje imaju socijalne fobije, a znam da postoje na forumu....?
Ako ja koji sam bez fobija izbegavam, kako taj problem resavaju oni koji imaju fobije, anksioznost prema drugim ljudima?

Drugo pitanje a isto , prema suprotnom polu, ili polu koji ganjate...
Zene kao pol volim, zene kao osobe volim, ali zene kao drustvena bica ne volim...
Prvo su mi starije zene i babe po zgradi govorile e bre mnogo si zahtevan ili tezak ili tako nesto..
Sad mi pricaju pametno , kud ode ovaj svet, a polovina ima cerke...more vise od pola...3/4 imaju cerke...
Naravno to je zato sto u socijalnim odnosima kod suprotnog pola ja udaram na zene pa zavisim i primecujem zene...
Verovatno ponuda po kaficima i klubovima nije bolja ni za zene, tj ponuda muskaraca...Jer sve koje ja znam , oni ne izlaze po javnim mestima..uvece...
sta oce kazes ?
 
"Žene volim kao pol" 😁😁😁😁😁
Pa ovo je hit godine 😁

Otiđi u gvožđaru i kupi magnet - on isto ima 2 pola, pa možeš i njega da voliš. 😁

Šalu na stranu, deluješ malo kao sociopata.
To i jeste problem verovatno , sto je normalno postalo tako razlicito i drugacije opisano , da kad kazes nesto drugacije, onda si sociopata, samo zato sto je drugacije..

Sto bre koristis te slozene reci, idi se leci , nije ni to retko da cujem...
 

Back
Top