Iselenje Srba u Astrahansku oblast.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Obvo bi ibo drugi put u istoriji , da se tako nesto desava . Prvi put je srpski narod u Rusiju vodio grof Miloradivic , u vreme razvojnicenja granice , to jest , za vreme Marije Terezije . tada su Srbi u Rusiji dobili zemlju , koja je dobila ime Nova Srbija . Bili smo toliko isti ko i Rusi , da se taj narod brzo potpuno asimilovao .

Omasio si za citav vek, Vojna granica je ukinuta 1881. god., a Marija Terezija je vladala od 1740-1780. U njeno vreme je Vojna granica bila vise nego aktivna...
 
Ufff....ti hoces da kazes da ovde vlada zapadna demokratija???:dontunderstand:

Убрзо ће, чим то уреде Божа, Председник нам Тадић, Мићуновић и остали жути. Ова двојица задња успориће процес, док се свима на Балкану не извине у име свих Срба.
 
Ovako dugo se dopisujem sa jednom Ruskinjom koja jako voli Srbe i prati sta se desava u nasoj zemlji.Ovako stoje stvari pokusacu da budem kratak.Cetujuci neki dan lepo mi kaze da svi koji se izjasne kao Srbi uzmemo svoje stvari,katastarske knjige,pokupimo muzeje,vredne ikone i pravac Astrahanska ob;last.Zasto tamo pa zemlja je jako bogata i slabo naseljena bas taj kraj.
Vise nebi bilo unistenja Srba tj mi vise nemozemo izdrzati borbu sa Vatikanom,Islamom,Siptarima a otvarase i Madjarsko i Bugarsko pitanje.
Dosta vise gazenja prema Srbima iseliti se tamo i napraviti drzavu kao Izrael izmeniti citav mentalni sklop Srpske nacije.Ostaviti Srbiju da je cerece i da im Turci opet dodju pod Bec ovaj put za stalno.
Verovali ili ne kad se bolje razmisli ideja je super nista mi ovde ne gubimo a tamo bise oporavili svaki Srbin da ima 4 dece i kad izmenimo nacionalnu svest vratimo se vojskom na citav balkan.
Do tada cese muslimani vec spojiti sa Siptarima i sa Turcima udariti na bracu Hrvate ,Slovence,Austrijance neka se jebu o svom trosku vise.
Kada se ideja bolje razmotri zaista je super ajte dajte svoje komentare. Zaboravih Astrahanska oblast je jako plodna ima i svoju naftu koju ne vade zaista malo na guglu sam gledao super je kao zemlja nema onih Sibirskih zima sve je umereno.

Брате, ако ти се жени у Русију, иди се жени..ал немој читав народ на свадбу да зовеш!
:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top