Iselenje Srba u Astrahansku oblast.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja ukucavao na guglu Astrahanska oblast kad naletim na ovog pecarosa u tim krajevima :cool:

Vladimir_Putin_in_Astrakhan_Oblast_24-27_April_2002-14.jpg

ASTRAKHAN. President Putin visiting a fishing company.

Ovako bismo mi Banacanina tamo stavili na shtap:hahaha:
 
Pomišljao sam nekoliko puta da bi bilo dobro da izmestimo Srbiju u Južnu, centralnu ili jug Severne Amerike. Lepo damo npr Amerima 88000 km2 ove Srbije, oni nama daju isto toliku površinu u Arizoni ili Novom Meksiku, naselimo se tamo, formiramo Srbiju, i ćao đaci :worth:.

Neće biti više nikakve EU da nas smara oko ulaska, Haga i ostalih sdret45regsdfg :hahaha:.

Е свашта - боље се прво распитај о томе како ће тећи ГЛОБАЛНО ОТОПЉАВАЊЕ и којом брзином нестају земље и у Америци а и Холандија и још неке земље...
 
Odkud takvi komentari na temu Astrahana pa nas u Rumi i Sremu joc ce malo pa poceti hapsiti.
Krivica bili smo u JNA u Vukovaru i Baranji pa nisam ja isao tamo sto sam hteo vec sam mobilisan.
Mislim vama na forumu koji tako znate pljuvati kada bi vam dali pusku samo 1 dan drugacije bi pisali ma sve u k...c otislo.
 
Pomišljao sam nekoliko puta da bi bilo dobro da izmestimo Srbiju u Južnu, centralnu ili jug Severne Amerike. Lepo damo npr Amerima 88000 km2 ove Srbije, oni nama daju isto toliku površinu u Arizoni ili Novom Meksiku, naselimo se tamo, formiramo Srbiju, i ćao đaci :worth:.

Neće biti više nikakve EU da nas smara oko ulaska, Haga i ostalih sdret45regsdfg :hahaha:.


Ocaj je seo na klupu


Na skveru na klupi
sedi čovek i zove vas kad prođete
sa cvikerom u starom sivom odelu
sedi tu i puši kratku cigaru
i zove vas kad prođete
ili vam prosto mahne.
Ne treba ga gledati
ne treba ga slušati
samo proći
praviti se da ga ne primećujete
da ga ne čujete
ubrzati korak
Ako ga pogledate
ako ga budete slušali
zovnuće vas i više ništa i niko
neće vas moći sprečiti da sednete kraj njega
onda će početi da vas gleda i da vam se smeši
vama je strašno teško
čovek međutim nastavlja da vam se smeši
a onda se i vi smešite njemu
doslovno tako
što mu se više smešite sve više patite
strašno
što više patite sve više mu se smešite
beznadežno
sedite tako tu
ne mičući se
smešeći se na klupi.
Tu odmah kraj vas deca se igraju
prolaznici prolaze
mirno
ptice
napuštaju jedno drvo
zbog drugog
i vi ostajete tu
na klupi
a znate, a znate
da više nikada nećete moći da se igrate
kao ta deca
znate da više nikada nećete moći da prođete
mirno
kao ti prolaznici
da više nikada nećete moći da poletite
napuštajući jedno drvo zbog drugog
kao ptice.

:)
 
A nije ovo kolac prijatelju Ovo je jedna najobicnija stapina
Nije sija nego vrat. Navika je navika ;)
koja odgovara tvojoj gradji

A ne, ne. To odgovara tvom rektalnom traktu. Ti voliš da trpaš svašta u boolju, tako da bi ovo za tebe bila prava poslastica. Inače, ako si mogao ovo da primiš, moćićeš i štap :hahaha::hahaha::hahaha:.
 
Poslednja izmena:
Ovako dugo se dopisujem sa jednom Ruskinjom koja jako voli Srbe i prati sta se desava u nasoj zemlji.Ovako stoje stvari pokusacu da budem kratak.Cetujuci neki dan lepo mi kaze da svi koji se izjasne kao Srbi uzmemo svoje stvari,katastarske knjige,pokupimo muzeje,vredne ikone i pravac Astrahanska ob;last.Zasto tamo pa zemlja je jako bogata i slabo naseljena bas taj kraj.
Vise nebi bilo unistenja Srba tj mi vise nemozemo izdrzati borbu sa Vatikanom,Islamom,Siptarima a otvarase i Madjarsko i Bugarsko pitanje.
Dosta vise gazenja prema Srbima iseliti se tamo i napraviti drzavu kao Izrael izmeniti citav mentalni sklop Srpske nacije.Ostaviti Srbiju da je cerece i da im Turci opet dodju pod Bec ovaj put za stalno.
Verovali ili ne kad se bolje razmisli ideja je super nista mi ovde ne gubimo a tamo bise oporavili svaki Srbin da ima 4 dece i kad izmenimo nacionalnu svest vratimo se vojskom na citav balkan.
Do tada cese muslimani vec spojiti sa Siptarima i sa Turcima udariti na bracu Hrvate ,Slovence,Austrijance neka se jebu o svom trosku vise.
Kada se ideja bolje razmotri zaista je super ajte dajte svoje komentare. Zaboravih Astrahanska oblast je jako plodna ima i svoju naftu koju ne vade zaista malo na guglu sam gledao super je kao zemlja nema onih Sibirskih zima sve je umereno.

Brate, volim i ja da igram Riziko, ali ti ga pretera.
 
Nije sija nego vrat. Navika je navika ;)


A ne, ne. To odgovara tvojem rektalnom traktu. Ti voliš da trpaš svašta u boolju, tako da bi ovo za tebe bila prava poslastica. Inače, ako si mogao ovo da primiš, moćićeš i štap :hahaha::hahaha::hahaha:.

Hahaha vidim volish da posecujesh gay sait-ove. Da neces mozda i na paradu? Ja mislio u Astrahanu da te bacimo na razanj, ali ako te na paradi stignem bacicu te na neomascen i neosmirglan kolac:D
 
Ovako dugo se dopisujem sa jednom Ruskinjom koja jako voli Srbe i prati sta se desava u nasoj zemlji.Ovako stoje stvari pokusacu da budem kratak.Cetujuci neki dan lepo mi kaze da svi koji se izjasne kao Srbi uzmemo svoje stvari,katastarske knjige,pokupimo muzeje,vredne ikone i pravac Astrahanska ob;last.Zasto tamo pa zemlja je jako bogata i slabo naseljena bas taj kraj.
Vise nebi bilo unistenja Srba tj mi vise nemozemo izdrzati borbu sa Vatikanom,Islamom,Siptarima a otvarase i Madjarsko i Bugarsko pitanje.
Dosta vise gazenja prema Srbima iseliti se tamo i napraviti drzavu kao Izrael izmeniti citav mentalni sklop Srpske nacije.Ostaviti Srbiju da je cerece i da im Turci opet dodju pod Bec ovaj put za stalno.
Verovali ili ne kad se bolje razmisli ideja je super nista mi ovde ne gubimo a tamo bise oporavili svaki Srbin da ima 4 dece i kad izmenimo nacionalnu svest vratimo se vojskom na citav balkan.
Do tada cese muslimani vec spojiti sa Siptarima i sa Turcima udariti na bracu Hrvate ,Slovence,Austrijance neka se jebu o svom trosku vise.
Kada se ideja bolje razmotri zaista je super ajte dajte svoje komentare. Zaboravih Astrahanska oblast je jako plodna ima i svoju naftu koju ne vade zaista malo na guglu sam gledao super je kao zemlja nema onih Sibirskih zima sve je umereno.

Sve je to super i lepo,mislilm onako full,ali ko ce bre da ide iz jedne pustare da se seli u drugu.
Pa ja se borim 20 god. sa ovim Pavijanima i treba jos 20 da se borim da izgradim jedan tzv.normalan zivot u Rusiji u nekoj rualnoj oblasti.Mislim ,dokle bezanja vise,pa populacija mladih ljudi je toliko spala da nema vise gde.:thumbdown::thumbdown::eek::evil::evil:
 
Ма није лоша идеја. Може и Грузија (Georgija). Та Грузија или Џорџија, умире за западном демокартијом па да се мењамо ,,кључ за кључ``.
Само никако да не пођу:Динкић.Влаховић,Божа,Пајтић, Чанак, Чеда,сви жути, НВО,жене у црном,.... Брзо би покварили ту Нову Србију.
 
Hahaha vidim volish da posecujesh gay sait-ove.

Nisu to gay sajtovi, već sajtovi na kojima se nalaze tvoji video klipovi.
Ako pitaš kako sam saznao, pa uz pomoć CIA, BIA, Vatikana, BND, Mossada, Marsovaca, Neptunijanaca i ostalih belosvetskih imperijalističkih protuva :hahaha::hahaha::hahaha:.

Da neces mozda i na paradu?
Ne, pa ja nisam ti.
, ali ako te na paradi stignem bacicu te na neomascen i neosmirglan k-u-r-a-c:D

Pa ne možeš, jer ja ne posećujem parade, za razliku od tebe.
Priznao si da si gay :per:.
 
Ма није лоша идеја. Може и Грузија (Georgija). Та Грузија или Џорџија, умире за западном демокартијом па да се мењамо ,,кључ за кључ``.
Само никако да не пођу:Динкић.Влаховић,Божа,Пајтић, Чанак, Чеда,сви жути, НВО,жене у црном,.... Брзо би покварили ту Нову Србију.

Ufff....ti hoces da kazes da ovde vlada zapadna demokratija???:dontunderstand:
 
Obvo bi ibo drugi put u istoriji , da se tako nesto desava . Prvi put je srpski narod u Rusiju vodio grof Miloradivic , u vreme razvojnicenja granice , to jest , za vreme Marije Terezije . tada su Srbi u Rusiji dobili zemlju , koja je dobila ime Nova Srbija . Bili smo toliko isti ko i Rusi , da se taj narod brzo potpuno asimilovao .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top