U Zagrebu održan tjedan lažne države a predstavnici Srba u Hrvatskoj šute ko zaliveni

Boli njih menidjer za Slobodni Svet.

Njima je samo bitno da Kina i Rusija ovladaju svetom, da bi oni mogli da konacno pobiju sve ''Siptare, ustase i balije''. To sto su Kina i Rusija najgore moguce despotije, rangla Irana, Zlarabije ili DRPK, njih bas briga. :roll:
?? :hahaha:A trebali bi navijati za one koji štite 'šiptare, ustaše i balije'... a koji vrlo lako i rado ubijaju Srbe čim se ukaže prilika?:super:
 
Može i tako! Belosvetske budale verovatno namerno (?) takvom kategorizacijom nas samo još dublje ZAVAĐAJU.uz sve ostalo. A nama dobro za eventualno (?) drugo poluvreme..... lozinka će biti: 'Srebrenica je genocid'? I mnogo jasnije i lakše će biti nakon odgovora DA ili NE! :super:
Zamijena teza i krivotvorenje činjenica. Nisu "belosvetske budale" odlučile voditi osvajački rat uz tvrdnju "ako Slovenija i Hrvatska izađu iz Jugoslavije i Jugoslavije prestane postojati, mi ćemo sebi stvoriti nove granice koje želimo". Također, nisu "belosvetske budale" ratovale duboko u 1995-oj godini, pune 3 godine nakon što je definitivno međunarodno priznata neovisnost svih bivših republika Jugoslavije, osim dvije, od strane Ujedinjenih naroda. I za kraj, nisu "belosvetske budale" činile ratne zločine, masakre pa i rečeni genocid, nego točno određeni likovi koji sada trunu u "belosvetskim" zatvorima, kod onih istih "budala" za koje su vjerovali da su pametniji od njih.
 
Zamijena teza i krivotvorenje činjenica. Nisu "belosvetske budale" odlučile voditi osvajački rat uz tvrdnju "ako Slovenija i Hrvatska izađu iz Jugoslavije i Jugoslavije prestane postojati, mi ćemo sebi stvoriti nove granice koje želimo". Također, nisu "belosvetske budale" ratovale duboko u 1995-oj godini, pune 3 godine nakon što je definitivno međunarodno priznata neovisnost svih bivših republika Jugoslavije, osim dvije, od strane Ujedinjenih naroda. I za kraj, nisu "belosvetske budale" činile ratne zločine, masakre pa i rečeni genocid, nego točno određeni likovi koji sada trunu u "belosvetskim" zatvorima, kod onih istih "budala" za koje su vjerovali da su pametniji od njih.
Prošli, najkrvaviji rat na Balkanu 90-tih ide na dušu debilima koji su rekli da granica SR BiH postaje državna granica... I na dušu će im ići i sve što će se eventualno dešavati dok se tamo ne postigne KONAČNO, prihvatljivo rešenje za sve...
Definicija genocida je malo 'rastegnuta' nakon 1995-e da bi se događaji kod Srebrenice mogli svrstati pod genocid! Isto maslo belosvetskih DEBILA koji su do juče bili deo globalne 'svetske vlasti' okupljenih oko bahatih američkih divljaka... koji polako odlaze tamo gde im je mesto.. u svoju kućicu.. kao ranije mnoge druge kolonijalne sile! :hahaha:
 
https://glaslike.hr/?ispis=detalji&novost=24721&kat=69

U emisiji “Reč i misao”na Slavija info TV, kukajući nad zlom sudbinom Srbije dotakao se Hrvatske o čemu je ispričao:
“Za Hrvate rat nije završen 1945. oni su odmah nastavili graditi Nezavisnu državu Hrvatsku. Pokušali su 1971., bio je neki Masovni pokret, ali malo su poranili, a 1991. Tuđman je njima napravio državu. Možemo mi pričati što god hoćemo – Hrvati su sebi napravili državu i rekli ‘ko vam **** mater srpsku‘.
Što se mi njima uvlačimo u dupe, što mene interesira što oni slave Oluju!? Oni je moraju slaviti, oni su pobjednici. Nije točno da u ratu nema pobjednika. Gospodo, Hrvati su nas pobijedili!
Iz Slovenije nas je istjeralo lovačko društvo, a onda nas Hrvati 1995. najurili u tri ***** materine pa su kasnije na lijep i kulturan način uzeli ono što smo mi bili osvojili – Vukovar i ono okolo. Tuđman je prejebo i Martića (Milana) i Gorana Hadžića (…)
Hrvati su uzeli sve i napravili ozbiljnu državu. Što mi njima zamjeramo što Thompson pjeva hrvatske pjesme! Neka pjeva, je l’ mi pjevamo srpske pjesme? Što je “Vojvoda Sinđeliću” ili “Ko to kaže ko to laže Srbija je mala”, je l’ mi to pjevamo. Ni jedan Hrvat nije rekao što vi to pjevate.
Ali, gospodo, mi danas kažemo pa nisu svi Hrvati ustaše, ali oni kažu svi Srbi su četnici i u pravu su. Za njih su Srbi četnici i završena priča. Što sad mi moramo njima da se dodvoravamo, da ih ljubimo u dupe. Nema potrebe, oni su napravili državu koju je priznao cijeli svijet i kraj priče” ispričao je Legijin stric Mihajlo Ulemek.

A šta, kao Gotovina nije tipični sitni kriminalac koji nema ozbiljnu budućnost nigde drugde do u Legiji stranaca
 
Prošli, najkrvaviji rat na Balkanu 90-tih ide na dušu debilima koji su rekli da granica SR BiH postaje državna granica... I na dušu će im ići i sve što će se eventualno dešavati dok se tamo ne postigne KONAČNO, prihvatljivo rešenje za sve...
Definicija genocida je malo 'rastegnuta' nakon 1995-e da bi se događaji kod Srebrenice mogli svrstati pod genocid! Isto maslo belosvetskih DEBILA koji su do juče bili deo globalne 'svetske vlasti' okupljenih oko bahatih američkih divljaka... koji polako odlaze tamo gde im je mesto.. u svoju kućicu.. kao ranije mnoge druge kolonijalne sile! :hahaha:
Aha, uvijek je netko drugi kriv. Drži se ti toga pa ćeš daleko. Klinac je kriv što mu je glava uronjena u koš za otpatke, žena je kriva što ju je muž premlatio... nasilnicima je uvijek netko drugi kriv. I uvijek misle da svijet i definicija svijeta mora biti onakva kakvom je oni zamisle, neovisno o tome što u stvarnosti nije tako.
 
Nikoga ne banujem, niti osporavam nečije mišljenje,

На Психологији си се довољно набановала и растерала чланова :per:
već navodim nešto , što smatram opštom kulturom, u celom svetu,rekla bih. Nije prvi put da iskoristi neko slobodu govora i nazove me ili botom ili autošovinistom, na to ne reagujem, ali na neku opštu nekulturu reagujem. I moram ponoviti, ovaj sajt je registrovan u državi koja se zove Srbija, internet nije samo srpski, naravno, ali domen koji koristimo jeste. Hvala na razumevanju.

Овако кад кажеш све је ок.

Али твој оригинално пост је био "Одакле ти идеја, како се усуђујеш да на српском форуму....?"

Нема шта да се усуђује. Има пуно право. Слобода говора.

Стран концепт, али почните на њега да се привикавате!
 
На Психологији си се довољно набановала и растерала чланова :per:
Nije lepo prosipati neproverene činjenice. :zper:
Овако кад кажеш све је ок.

Али твој оригинално пост је био "Одакле ти идеја, како се усуђујеш да на српском форуму....?"

Нема шта да се усуђује. Има пуно право. Слобода говора.

Стран концепт, али почните на њега да се привикавате!
Sloboda govora je jako zloupotrebljena, posebno na društvenim mrežama ,kao da je internet svima dao za pravo da vređaju i omalovažavaju i sve to pod maskom slobode govora. Za mene, nekultura je nekultura, ovde ili u realu.
 
Aha, uvijek je netko drugi kriv. Drži se ti toga pa ćeš daleko. Klinac je kriv što mu je glava uronjena u koš za otpatke, žena je kriva što ju je muž premlatio... nasilnicima je uvijek netko drugi kriv. I uvijek misle da svijet i definicija svijeta mora biti onakva kakvom je oni zamisle, neovisno o tome što u stvarnosti nije tako.
Kada je RAZVALJENA VELIKA TRULA Šugoslavija, Koji DEBIL trebaš da budeš pa da ideš krojiti MALU TRULOSLAVIJU, tj. BiH u granicama bivše SR BiH? A recimo, već se kralj Aleksandar 1929-e SETIO da bi bilo dobro tu 'BiH' RASKOLČITI na više delova.....
Danas bi to bio pametan i mudar ekvivalent da se ta BiH raskolčila na dva dela i pripojilo Srbiji i Hrvatskoj! Npr. Odi u srce Hercegovine i objašnjavaj HERCEGOVCIMA da su BOSANCI! PS: Pre toga se životno osiguraj! :hahaha:
https://stav.ba/vijest/bosna-je-prvi-put-podijeljena-na-danasnji-dan-1929-godine/4841
 
Експресни бан је оно што би ти добила када би нешто слично написала код њих.
Da i treba da dobije ban,jer nije istina. A vi bi ovde da banujete svakog ko priča istinu o mafijaškoj vlasti i o tome kako je ovo njihova privatna država braće cincar vucica i njihovih satrapa. Toliko o vama sendvič patriJotama. Veliki bre pravednici i moralne vertikale hahaha. Fuj.
 
Poslednja izmena:
Da i treba da dobije ban,jel nije istina. A vi bi ovde da banujete svakog ko priča istinu o mafijaškoj vlasti i o tome kako je ovo njihova privatna država. Toliko o vama sendvič patriJotama. Veliki bre pravednici i moralne vertikale hahaha. Fuj.
Pričaš o državi po kojoj je počela da kopa i ona rumunska Terminatorica Laura? Kladim se da ne lovi napušene obijače trafika! :hahaha:
 
Da i treba da dobije ban,jer nije istina. A vi bi ovde da banujete svakog ko priča istinu o mafijaškoj vlasti i o tome kako je ovo njihova privatna država braće cincar vucica i njihovih satrapa. Toliko o vama sendvič patriJotama. Veliki bre pravednici i moralne vertikale hahaha. Fuj.
Ok, aj popij nešto lagano, pa da razjasnimo :mrgreen: niko tebi ne brani da kažeš da je tvoja država mafijaška, ako tako misliš. Ukazala sam na kritike naših suseda, koje se mogu shvatiti mrzačkim, jer uopšteno govoreći, opšta kultura nalaže da ispoštuješ domaćina, nevezano za političku konotaciju. Uostalom, kako proceniti da li je izjava istinita ako su podaci subjektivno mišljenje nekoga ko ne živi, radi u toj državi, niti je njen građanin? Na osnovu čega možemo prihvatiti kao istinu takva tvrđenja? pročitao u novinama? Video na tv? Pričali na yt? Tik-tok?
 
Ok, aj popij nešto lagano, pa da razjasnimo :mrgreen: niko tebi ne brani da kažeš da je tvoja država mafijaška, ako tako misliš. Ukazala sam na kritike naših suseda, koje se mogu shvatiti mrzačkim, jer uopšteno govoreći, opšta kultura nalaže da ispoštuješ domaćina, nevezano za političku konotaciju. Uostalom, kako proceniti da li je izjava istinita ako su podaci subjektivno mišljenje nekoga ko ne živi, radi u toj državi, niti je njen građanin? Na osnovu čega možemo prihvatiti kao istinu takva tvrđenja? pročitao u novinama? Video na tv? Pričali na yt? Tik-tok?
Samo si mi još ti falila da mi se nakačiš. Ne razumem kakve veze ima sa tim da li instinita konstatacija dolazi iz EU ili iz Srbije. Tvoja logika je ona balkanska "bolje moji lopovi da me kradu nego strani" ,a lopovi su uvek lopovi. Niti je napad na mafijašku vlast napad na narod. E sad druga je stvar,što deo naroda koji je uz vlast,napad na tu istu mafijašku vlast doživljava kao napad na sebe.. kritika je konstruktivna. Mržnja je još jedno spinovanje kao 90ih. Većina ljudi ne mrzi,gledaju svoja posla. Ali isto tako su zabrinuti kada u svom susedstvu imaju nestabilnu zemlju,rusku koloniju,koja je generator nestabilnosti,generator mržnje i ratova.
 
Samo si mi još ti falila da mi se nakačiš. Ne razumem kakve veze ima sa tim da li instinita konstatacija dolazi iz EU ili iz Srbije. Tvoja logika je ona balkanska "bolje moji lopovi da me kradu nego strani" ,a lopovi su uvek lopovi. Niti je napad na mafijašku vlast napad na narod. E sad druga je stvar,što deo naroda koji je uz vlast,napad na tu istu mafijašku vlast doživljava kao napad na sebe.. kritika je konstruktivna. Mržnja je još jedno spinovanje kao 90ih. Većina ljudi ne mrzi,gledaju svoja posla. Ali isto tako su zabrinuti kada u svom susedstvu imaju nestabilnu zemlju,rusku koloniju,koja je generator nestabilnosti,generator mržnje i ratova.
Dobro si počeo... i onda promašio i šefa i stanicu ( ukakio se) ! A da se malo EDUKUJEŠ? Ovde piše da su Slovenci POČELI RAT! Slobina lupetanja su bili POLITIČKI PREGOVORI, na koje se odgovorilo oružanom SILOM i ubijanjem vojnika tada još LEGITIMNE vojske JNA:
https://sh.wikipedia.org/wiki/Rat_u_Sloveniji
 
Eto, u Hrvatskoj je prošli tjedan održan niz manifestacija koje propagiraju lažnu državu. Predstavnici Srba u Hrvatskoj nisu ni beknuli o tome. Glavno da skaču maltene kad neki Hrvat krivo pogleda nekog Srbina a ovakvo slavljenje okupatora dijela njihove matične države ih očito ne zanima. I inače nisam čuo da se neki od predstavnika Srba u Hrvatskoj nešto zanima za Kosovo niti da se protive gospodarskoj i svakoj drugoj suradnji sa lažnom državom.

Ja sam bio ubedjen da Srba odavno više nema u Hratskoj, pa tako ni predstavnika onoga čega nema.
 
Dobro si počeo... i onda promašio i šefa i stanicu ( ukakio se) ! A da se malo EDUKUJEŠ? Ovde piše da su Slovenci POČELI RAT! Slobina lupetanja su bili POLITIČKI PREGOVORI, na koje se odgovorilo oružanom SILOM i ubijanjem vojnika tada još LEGITIMNE vojske JNA:
https://sh.wikipedia.org/wiki/Rat_u_Sloveniji
Jeste,Slovenci su krivi za Ovčaru,Vukovar,Dubrovnik,Sarajevo,Mostar,Srebrenicu,Kosovo,1999.. ajde kremljobotu paljba.
 
Samo si mi još ti falila da mi se nakačiš. Ne razumem kakve veze ima sa tim da li instinita konstatacija dolazi iz EU ili iz Srbije. Tvoja logika je ona balkanska "bolje moji lopovi da me kradu nego strani" ,a lopovi su uvek lopovi. Niti je napad na mafijašku vlast napad na narod. E sad druga je stvar,što deo naroda koji je uz vlast,napad na tu istu mafijašku vlast doživljava kao napad na sebe.. kritika je konstruktivna. Mržnja je još jedno spinovanje kao 90ih. Većina ljudi ne mrzi,gledaju svoja posla. Ali isto tako su zabrinuti kada u svom susedstvu imaju nestabilnu zemlju,rusku koloniju,koja je generator nestabilnosti,generator mržnje i ratova.
Tu mafijašku vlast izabrao je neki narod ove države. Kritika koju ti izneseš, prihvatam je kao konstruktivnu, ali kritika naroda iz okruženja ne može biti prihvaćena kao konstruktivna.Zabrinutost je jedno, ali to nije argumentovana činjenica na osnovu koje se može doneti nepobitno mišljenje da će ta nestabilna zemlja u budućnosti biti agresor, ili šta već... Inače, kada me citiraš, ja se ne 'nakačim' već odgovorim na post.
 
Samo si mi još ti falila da mi se nakačiš. Ne razumem kakve veze ima sa tim da li instinita konstatacija dolazi iz EU ili iz Srbije. Tvoja logika je ona balkanska "bolje moji lopovi da me kradu nego strani" ,a lopovi su uvek lopovi. Niti je napad na mafijašku vlast napad na narod. E sad druga je stvar,što deo naroda koji je uz vlast,napad na tu istu mafijašku vlast doživljava kao napad na sebe.. kritika je konstruktivna. Mržnja je još jedno spinovanje kao 90ih. Većina ljudi ne mrzi,gledaju svoja posla. Ali isto tako su zabrinuti kada u svom susedstvu imaju nestabilnu zemlju,rusku koloniju,koja je generator nestabilnosti,generator mržnje i ratova.
Udji svete u moju kuću da mi kažeš kako da živim
 
Tu mafijašku vlast izabrao je neki narod ove države. Kritika koju ti izneseš, prihvatam je kao konstruktivnu, ali kritika naroda iz okruženja ne može biti prihvaćena kao konstruktivna.Zabrinutost je jedno, ali to nije argumentovana činjenica na osnovu koje se može doneti nepobitno mišljenje da će ta nestabilna zemlja u budućnosti biti agresor, ili šta već... Inače, kada me citiraš, ja se ne 'nakačim' već odgovorim na post.
EU su marionete USA
Mi se dobro držimo
 
Jeste,Slovenci su krivi za Ovčaru,Vukovar,Dubrovnik,Sarajevo,Mostar,Srebrenicu,Kosovo,1999.. ajde kremljobotu paljba.
svom susedstvu imaju nestabilnu zemlju,rusku koloniju,koja je generator nestabilnosti,generator mržnje i ratova
Naveo si GENERATOR! A kasnije navodiš sve što se KASNIJE dešavalo! Idemo polako za one koji pamte kao kišna glista:
Jesu li ŠIPTARI već 1981-e krenuli sa separatizmom jer su mislili da će se Šugoslavija raspasti čim je Tito otegnuo papke? Pa se preračunali i dobili po pichkici! Da li su Hrvati 'ILJADU godina sanjali svoju samostalnu vukohebinu? A Balije islamsku državu na Balkanu, kao ODSKOČNU dasku koja im danas dobro dođe za MIGRANTE.. itd..itd... :super:
 
Naveo si GENERATOR! A kasnije navodiš sve što se KASNIJE dešavalo! Idemo polako za one koji pamte kao kišna glista:
Jesu li ŠIPTARI već 1981-e krenuli sa separatizmom jer su mislili da će se Šugoslavija raspasti čim je Tito otegnuo papke? Pa se preračunali i dobili po pichkici! Da li su Hrvati 'ILJADU godina sanjali svoju samostalnu vukohebinu? A Balije islamsku državu na Balkanu, kao ODSKOČNU dasku koja im danas dobro dođe za MIGRANTE.. itd..itd... :super:
JNA je bila u rukama srpske UDBE i srpskih STALJINISTA sa 8me sednice. Kraj price.
 

Back
Top