Imate li jos neku veliku ljubav...

JOOOOOJ Gde me nadje :sad2:

Moja ne prezaljena ljubav je bila moderan balet (ples bez onih pirueta i oih cipelica sto ides na prste)

Nego moderniji malo fazon ...
a zasto sam ga ostavila jer su me u skoli zezali stalno zbog njega :udriglavu:

Druga je bila plivanje :heart: jeste da sam ga trenirala 5 godina ali sam ga se odrekla zbog trenera koji je zahtevao da ili da se bavim plivanjem ili da se bavim skolom i trebala sam da biram izmedju ta dva :eek:
 
Nisam nikada,daleko bilo..ja sam miroljubiva girl ....:) Nisam nikada bila u toj situaciji,jer odmah rečima dam do znanja da je to neko ponašanje neprihvatljivo i da to ne dozvoljavam...nema na cemu,mila moja...pa ja uvek kazem da si ti nase :heart: i :heart: ovog Foruma...:)

Hvaja :rumenka:

Ima neceg impresivnog u tome da zene treniraju borilacke vetine, to je stvarno odlicno za kondiciju, samopouzdanje, kanalisanje negativne energije, ma, jednostavno idealno za odrzavanje balansa tela i duha. Jos ako si talenat... :heart: Salila sam se za nokaut :zag:
 
JOOOOOJ Gde me nadje :sad2:

Moja ne prezaljena ljubav je bila moderan balet (ples bez onih pirueta i oih cipelica sto ides na prste)

Nego moderniji malo fazon ...
a zasto sam ga ostavila jer su me u skoli zezali stalno zbog njega :udriglavu:

Druga je bila plivanje :heart: jeste da sam ga trenirala 5 godina ali sam ga se odrekla zbog trenera koji je zahtevao da ili da se bavim plivanjem ili da se bavim skolom i trebala sam da biram izmedju ta dva :eek:

Lovely :heart:

Plivanje je jako lepo sport, ja jako volim da ronim, uzivam u tome, osmelim se dosta, ali uvek precenim sebe i ufrkisem se da necu na vreme isplivati na povrsinu, jer se dugo zadrzavam precenjujuci svoje laicke mogucnosti pod vodom...

Kako je to smao ruzno, to nimalo nije fer, tako suociti nekog sa onim sto voli. Mozda si trebala potraziti nekog drugog trenera, sa vise razumevanja za tvoje obaveze...
 
Stosta me ispunjava...volela sam i volim dramski, gimnastiku (mada tu sam dosta brzo odustala jer nisam imala nameru da se time ozbiljno bavim), odbojku, pevanje u horu, plesanje, itd....ali sve to dozivljavam kao hobi i neko opustanje... ne zalim za necim, jer da sam nesto zaista zelela bavila bi se time...niti to vezujem za ljubavnu vezu...mislim to je deo mene i decko nema veze sa tim...

Prosto uzivam u aktivnostima koje su mi interesantne...
 
moje velike ljubavi...oh....

muzika....
predivan osecaj koji me preplavi kada sam sam na nekom usamljenom mestu uz neku divnu knjigu...znaci + knjizevnost
sitnice neke divne...
kahva sa drugaricama i ludi kikoti nasi :)
mesto za sankom i nas 3 tugedr sa jelenkom
.....................................................
 
...osim vase ljubavi (citaj: partnera, simpatije, etc.)?

Ne sumnjam da ce se naci neko kome ce ova moja tema biti bezveze, ali ja zelim bas ovde, na pdf-u ljis, da pitam ljude gaje li ljubav prema jos necemu?

U junu se navrsava godinu dana kako sam napustila plesnu grupu zbog selidbe i od tada mnogo patim za treninzima, nastupima, trenucima kada sam solo u sali, samo moj omiljeni cd sa filmskom muzikom i ja.
Iz tog razloga zelim da vas pitam koje su vase strasti pored osecanja prema voljenoj osobi?
Sta vas to ispunjava, cini srecnima, sta vas teleportuje u potpunu drugu dimenziju?
Imate li neki zivotni san vezan za to? Moj je da se pridruzim novoj grupi i po zavrsetku studija budem trener.

Pored svega sto sam radila, hip-hop mi je ipak bio i ostao omiljena plesna disciplina, takvo samopouzdanje i osecaj kompletnosti osim kraj decka nisam ni u kojoj drugoj situaciji osecala. Sta je to sto vas cini da se osecate tako?

Najljubaznije bih zamolila sve koje ovo inspirise da se sale na moj racun da probaju da odole, jer sam mnogo plakala dok sam ovo pisala. Hvala.
Jos vise hvala onima koji budu odgovorili srcem.

nesto slicno ovome sto navodis.
i to je mnogo lepo kad imas tako nesto u cemu izgaras, nesto vise od hobija.
i samo da znas da sam promenila vise plesnih grupa i cudesa i nemoj da te promena koci. vidi u njoj ono pozitivno a to je drugaciji nacin rada (cesto naucis nove stvari dok bi na istom mestu stagnirala), mozda bolje okruzenje, bolje sale, bolji instruktori, bolja ekipa. a i ako sve to ne bude bolje ides dalje i nadjes sve to bolje. jer bolje postoji i nemoj da ocajavas, stvarno nema razloga. upravo ovo ti je sansa da napredujes. jer kad se jedna vrata zatvore, to je zato sto ce se druga, bolja, otvoriti. al nista dok ne pokucas;)
i glavu gore. znam da je ples deo tebe i da ti mnogo znaci, da se kroz njega definises i ostvarujes. to je neka posebna dimenzija koja ce uvek biti deo tebe.
znaci, daj toj svojoj ljubavi sansu. jer ako neces ti ne znam ko ce:cmok2::heart:
 
Klasican balet, napustila sam ga nakon osam godina iz najruznijeg razloga, postala sam previsoka...plakala sam nedeljama, probala druge vrste ali nista nije kao klasican balet...nijedan ples nije poput njega...zato sto on nije ples, on je mnogo vise...od tada nisam prisla plesnom klubu....slomilo bi mi srce i okrenula se tenisu i odbojci sasvim...ali i danas rado gledam sta se desava u baletskom svetu, kada posmatram neka izvodjenja uopste nemam zavist u sebi, osecam se kao covek koji je ziveo zivot i sada posmatra sa ljubavlju mladje, obozavam da idem na baletske predstave, i kada sam van uvek uguran neki mjuzikl ili balet...meni je samo preostalo da igram za sebe i rastezem se u teretani iz krajnje sujete i egzibicionizma...valjda taj deo nisam mogla da izbacim iz svog bica...ostala je jos jedna uspomena - kvrgava stopala, moje belatanke koje cuvam i neke slike...
 
...osim vase ljubavi (citaj: partnera, simpatije, etc.)?

Ne sumnjam da ce se naci neko kome ce ova moja tema biti bezveze, ali ja zelim bas ovde, na pdf-u ljis, da pitam ljude gaje li ljubav prema jos necemu?

U junu se navrsava godinu dana kako sam napustila plesnu grupu zbog selidbe i od tada mnogo patim za treninzima, nastupima, trenucima kada sam solo u sali, samo moj omiljeni cd sa filmskom muzikom i ja.
Iz tog razloga zelim da vas pitam koje su vase strasti pored osecanja prema voljenoj osobi?
Sta vas to ispunjava, cini srecnima, sta vas teleportuje u potpunu drugu dimenziju?
Imate li neki zivotni san vezan za to? Moj je da se pridruzim novoj grupi i po zavrsetku studija budem trener.

Pored svega sto sam radila, hip-hop mi je ipak bio i ostao omiljena plesna disciplina, takvo samopouzdanje i osecaj kompletnosti osim kraj decka nisam ni u kojoj drugoj situaciji osecala. Sta je to sto vas cini da se osecate tako?

Najljubaznije bih zamolila sve koje ovo inspirise da se sale na moj racun da probaju da odole, jer sam mnogo plakala dok sam ovo pisala. Hvala.
Jos vise hvala onima koji budu odgovorili srcem.

Ja sam jednostavno biće...stripovi, knjige, muzika, životinje...
 

Back
Top