Imam bruka problem u komunikacij

  • Začetnik teme miki-kretencina
  • Datum pokretanja
M

miki-kretencina

Gost
Imam problem zbog cega se uvek kajem. Ne mogu da skontam ni jednu devojku do kraja tacnije sve su one manje vise mene na kraju kontale a ja neznam sta da uradim. Tacnije mislim da jako odugovlacim i na kraju se jednostavno te devojke odljube, u fazonu ok si ti i to sve al ****** neradis nista samo pricas, mislim da nemogu da pronadjem trenutak kad treba da zavrsim pricu i predjem na delo. Nisam neki stidljiv momak, al jednostavno neznam. U principu se jako zaljubim i Posle se osecam kao debil kad vidim tu devojku sa nekim pajserom pa mi treba po 3 meseca da dodjem sebi. Sve u zivotu drugo mi ide i svi kontaju kako mi je zivot savrsen a ja mislim da cu se ubiti bude li mi se ovo opet desilo .Sta da radim :?:
 
miki-kretencina:
Imam problem zbog cega se uvek kajem. Ne mogu da skontam ni jednu devojku do kraja tacnije sve su one manje vise mene na kraju kontale a ja neznam sta da uradim. Tacnije mislim da jako odugovlacim i na kraju se jednostavno te devojke odljube, u fazonu ok si ti i to sve al * neradis nista samo pricas, mislim da nemogu da pronadjem trenutak kad treba da zavrsim pricu i predjem na delo. Nisam neki stidljiv momak, al jednostavno neznam. U principu se jako zaljubim i Posle se osecam kao debil kad vidim tu devojku sa nekim pajserom pa mi treba po 3 meseca da dodjem sebi. Sve u zivotu drugo mi ide i svi kontaju kako mi je zivot savrsen a ja mislim da cu se ubiti bude li mi se ovo opet desilo .Sta da radim :?:

joj pa probaj bilo sta !! pa sta bude! nego ti oces da bude odma savrseno ko kazanova. mislim da se to vezhba!! tako i mei samo ne sa muvanjem to ni ne pokusavam (a i sta ce mi kolki je internet :twisted: ) ali sa ostalim
 
ljudi se obicno ubijaju od price kad su uplaseni, nesigurni....mozda tvoj problem lezi u samopouzdanju? moguce je da suvise ocekujes od sebe i imas taj teret sto te svi vide kao super lika a ti si u situaciji da to stalno moras da dokazujes. poveruj da si super lik, nemoj da se bojis neprijatnih pauza u razgovoru....u momentima tisine se osete neke stvari, lepe... :wink:
nemoj ih se bojati!
 
Ne znam sta da ti kazem.I ja imam jednog druga koji kada muva pretera sa pricom.Muvaj do neke mere,a onda kada vidis da ona malo pocinje da se smara i da sto pre hoce da te skine sa grbace,ti onda predji na ono glavno.Kako ces videti kada ona krene da se smara?Prevrtace ocima i na svaku tvoju rec ce samo odgovarati sa DA,DOBRO,SUPER itd.Zelim ti puno srece na sledecoj -misiji- i veruj mi ako budes imao granicu sve ce biti cool 8) 8) 8) 8)
 
shady girl:
Ne znam sta da ti kazem.I ja imam jednog druga koji kada muva pretera sa pricom.Muvaj do neke mere,a onda kada vidis da ona malo pocinje da se smara i da sto pre hoce da te skine sa grbace,ti onda predji na ono glavno.Kako ces videti kada ona krene da se smara?Prevrtace ocima i na svaku tvoju rec ce samo odgovarati sa DA,DOBRO,SUPER itd.Zelim ti puno srece na sledecoj -misiji- i veruj mi ako budes imao granicu sve ce biti cool 8) 8) 8) 8)


Pa objasnite coveku kako se prelazi na glavno.
(Ja zurim trenutno pa ne mogu :))
 

Back
Top