Quantcast

Imam bruka problem u komunikacij

• Začetnik teme miki-kretencina
  • Datum pokretanja
M

miki-kretencina

Gost
Imam problem zbog cega se uvek kajem. Ne mogu da skontam ni jednu devojku do kraja tacnije sve su one manje vise mene na kraju kontale a ja neznam sta da uradim. Tacnije mislim da jako odugovlacim i na kraju se jednostavno te devojke odljube, u fazonu ok si ti i to sve al ****** neradis nista samo pricas, mislim da nemogu da pronadjem trenutak kad treba da zavrsim pricu i predjem na delo. Nisam neki stidljiv momak, al jednostavno neznam. U principu se jako zaljubim i Posle se osecam kao debil kad vidim tu devojku sa nekim pajserom pa mi treba po 3 meseca da dodjem sebi. Sve u zivotu drugo mi ide i svi kontaju kako mi je zivot savrsen a ja mislim da cu se ubiti bude li mi se ovo opet desilo .Sta da radim :?:

Gost
miki-kretencina:
Imam problem zbog cega se uvek kajem. Ne mogu da skontam ni jednu devojku do kraja tacnije sve su one manje vise mene na kraju kontale a ja neznam sta da uradim. Tacnije mislim da jako odugovlacim i na kraju se jednostavno te devojke odljube, u fazonu ok si ti i to sve al * neradis nista samo pricas, mislim da nemogu da pronadjem trenutak kad treba da zavrsim pricu i predjem na delo. Nisam neki stidljiv momak, al jednostavno neznam. U principu se jako zaljubim i Posle se osecam kao debil kad vidim tu devojku sa nekim pajserom pa mi treba po 3 meseca da dodjem sebi. Sve u zivotu drugo mi ide i svi kontaju kako mi je zivot savrsen a ja mislim da cu se ubiti bude li mi se ovo opet desilo .Sta da radim :?:
joj pa probaj bilo sta !! pa sta bude! nego ti oces da bude odma savrseno ko kazanova. mislim da se to vezhba!! tako i mei samo ne sa muvanjem to ni ne pokusavam (a i sta ce mi kolki je internet :twisted: ) ali sa ostalim

A

anakin

Gost
ljudi se obicno ubijaju od price kad su uplaseni, nesigurni....mozda tvoj problem lezi u samopouzdanju? moguce je da suvise ocekujes od sebe i imas taj teret sto te svi vide kao super lika a ti si u situaciji da to stalno moras da dokazujes. poveruj da si super lik, nemoj da se bojis neprijatnih pauza u razgovoru....u momentima tisine se osete neke stvari, lepe... :wink:
nemoj ih se bojati!

shady girl

Početnik
Poruka
9
Ne znam sta da ti kazem.I ja imam jednog druga koji kada muva pretera sa pricom.Muvaj do neke mere,a onda kada vidis da ona malo pocinje da se smara i da sto pre hoce da te skine sa grbace,ti onda predji na ono glavno.Kako ces videti kada ona krene da se smara?Prevrtace ocima i na svaku tvoju rec ce samo odgovarati sa DA,DOBRO,SUPER itd.Zelim ti puno srece na sledecoj -misiji- i veruj mi ako budes imao granicu sve ce biti cool 8) 8) 8) 8)

Σ

Zainteresovan član
Poruka
174
shady girl:
Ne znam sta da ti kazem.I ja imam jednog druga koji kada muva pretera sa pricom.Muvaj do neke mere,a onda kada vidis da ona malo pocinje da se smara i da sto pre hoce da te skine sa grbace,ti onda predji na ono glavno.Kako ces videti kada ona krene da se smara?Prevrtace ocima i na svaku tvoju rec ce samo odgovarati sa DA,DOBRO,SUPER itd.Zelim ti puno srece na sledecoj -misiji- i veruj mi ako budes imao granicu sve ce biti cool 8) 8) 8) 8)

Pa objasnite coveku kako se prelazi na glavno.
(Ja zurim trenutno pa ne mogu :))

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.