Ima li koja luđa riba?

a što su te gledali kao budalu???

Zato sto danas niko ne veruje u brak. Kada sam rekla da se udajem, jedino /a i najbitnije mi je/ su me podrzali roditelji, moja porodica. Svi ostali su bili sokirani kako se ja to udajem sa 23 godine????? Pa zar su godine bitne, ja da sam ga upoznala sa 40 tada bih se udala za njega. Poenta je danas niko ne veruje u brak. Svi bi sve nesto bez obaveze, aj malo ovako aj malo onako. Totalno za mene neshvatljivo, ali svacije misljenje postujem.
Ali eto, ja sam zadovoljna sa svojom odlukom, i nikada se nisam pokajala zbog bilo cega sto sam uradila za svog muza iz ljubavi, pa ni "rane" udaje... :)
Kroz zivot idem srcem i ponekad pomislim da mi je to greska, ali takva sam kakva sam. :)
 
Zato sto danas niko ne veruje u brak. Kada sam rekla da se udajem, jedino /a i najbitnije mi je/ su me podrzali roditelji, moja porodica. Svi ostali su bili sokirani kako se ja to udajem sa 23 godine????? Pa zar su godine bitne, ja da sam ga upoznala sa 40 tada bih se udala za njega. Poenta je danas niko ne veruje u brak. Svi bi sve nesto bez obaveze, aj malo ovako aj malo onako. Totalno za mene neshvatljivo, ali svacije misljenje postujem.
Ali eto, ja sam zadovoljna sa svojom odlukom, i nikada se nisam pokajala zbog bilo cega sto sam uradila za svog muza iz ljubavi, pa ni "rane" udaje... :)
Kroz zivot idem srcem i ponekad pomislim da mi je to greska, ali takva sam kakva sam. :)

Ja bar imam iskustva u braku (11 godina). Mi imamo sjajan brak i TOTALNU iskrenost. Dvoje sjajne djece (9 i 2 godine), koju požrtvovano zajednički odgajamo. Oboje radimo, volimo svoj posao, zaradjujemo dovoljno. Imamo stan, automobil, itd. Ovo je samo igra! Vidjecemo tebe za 10-ak godina!?

PS: Onima koji se pitaju o mom fizičkom izgledu i sl.: imam 64 kg, 172 cm visoka, visoki IQ, visoko obrazovanje, nisam invalid.

Moj moto je CARPE DIEM!
 
Ja bar imam iskustva u braku (11 godina). Mi imamo sjajan brak i TOTALNU iskrenost. Dvoje sjajne djece (9 i 2 godine), koju požrtvovano zajednički odgajamo. Oboje radimo, volimo svoj posao, zaradjujemo dovoljno. Imamo stan, automobil, itd. Ovo je samo igra! Vidjecemo tebe za 10-ak godina!?

PS: Onima koji se pitaju o mom fizičkom izgledu i sl.: imam 64 kg, 172 cm visoka, visoki IQ, visoko obrazovanje, nisam invalid.

Moj moto je CARPE DIEM![/QUOTE

Bravo za tebe! Samo....nisi nam rekla da li ta igra uključuje i muške igrače ili samo žene?:roll:
 
Ja bar imam iskustva u braku (11 godina). Mi imamo sjajan brak i TOTALNU iskrenost. Dvoje sjajne djece (9 i 2 godine), koju požrtvovano zajednički odgajamo. Oboje radimo, volimo svoj posao, zaradjujemo dovoljno. Imamo stan, automobil, itd. Ovo je samo igra! Vidjecemo tebe za 10-ak godina!?

PS: Onima koji se pitaju o mom fizičkom izgledu i sl.: imam 64 kg, 172 cm visoka, visoki IQ, visoko obrazovanje, nisam invalid.

Moj moto je CARPE DIEM!

a sta sad mi kao treba da radimo?:confused:
 
Kad smo se upoznali, meni je bilo 15, njemu 17. Sada smo zajedno već više od 20 godina (uklj. 11 godina braka). On je savršen: zgodan, pametan, gentleman. Uz njega se ja osjećam voljenom i posebnom. Uvijek mi se sviđalo to što ga vole druge žene, jer onda sam ga ja voljela još više. Pod motom da ne želim pored sebe muškarca, kojeg neće niko. Želim onoga kojeg sanjaju i žele. Onda likujem! A uz to, mi smo još i tim, povezani višestruko izvana i iznutra! Može vam zvučati nestvarno, ali ja mislim kako smo samo imali sreće da se sretnemo. A sad ono najzanimljivije: prije otprilike mjesec dana mi smo započeli jednu „igru“. Naime, on je stupio u seksualne odnose sa drugim ženama (sad su dvije u pitanju, odvojeno). One su same pokazale interesovanje, pa im je on samo udovoljavao, u svemu. Onda je mene detaljno izvještavao o toku događaja. To je donijelo novu dimenziju i kvalitet našem seksu. Uživancija! Ja bih još htjela prisustvovati kad je on sa drugom ženom, jer želim da ga posmatram i iz te perspektive. Ali još nismo došli do te faze igre.
Zanimaju me vaši komentari. Znam da će muškarci reći da sam idealna supruga, ali žene se neće slagati s tim. Moje prijateljice mene vole i podržavaju, pa i kad se ne slažu sa mnom. Ima li koja među vama da se slaže sa mnom? Izazov, zar ne?

mene ovo super zvuci..nekako vrlo uzbudjivo...pomalo uvrnuto..
ali nikad.... nikad bas nikad !...ne bih dozvolila da moj muz ima seksualne odnose sa drugima(a da ja znam).sem da sam potpuno lisena svake emocije prema njemu...a da iz nekog razloga taj brak mora postojati na papiru...e onda bih vec mogla da ga savjetujem i oko poza...;)
 

Back
Top