Da li devojka treba da ima seks sa simpatijama i proslim ljubavima pre udaje?

U kom smislu odlepe?
Evo ja odlepim da pobegnem
Nikad mi to neće biti jasno što bi se žene palile na zauzete
Pa on na sebi ima miris druge žene, a i bakterije su im uigrane 🙄
Nisu svi kao ti , vise je onih koje nisu kao ti....
Ti si predatorka, a one su kradljivice...Tebe pali da odseces glavu muskarcu tj da mu otkazes karticu, a njih pali da ga otmu od neke druge...jer osim dobitka u muskarcu imaju pobedu u kvalitetu nad drugom zenom..

Ali nije tema o tome..
Nego u uvodjenju nekog smisla u seks i emocije, a ne samo da bude, joj nervozna sam nesto , a ovaj mi se nudi , nemam sta da radim, daj da ga zveknem, onaj moj me ionako nervira mozda ga otkacim, videcu kasnije...
 
Pala pod uticaj drugarica. "Kako to da si se hebala samo sa jednim, treba da probas i druge".
to ja stalno pricam o dragima zenama, cvecu planete do 300 meseci, a neki se smeju... aj malko elaboracije.

kad sam bio mlad bio sam lep ko sam djavo, rano sazreo i naucio mnogo o zenama... stepen startovanja na moju ondasnju nevinost je bio malo je reci neverovatan. a sto je najcrnje, startovali su me najvise matori gejevi, obicno boldovano debeli, dlakavih mesarskih prstiju i zajapurenih crvenih lica koji su koristili svaku priliku da me stipnu, pomiluju, dodirnu. otad imam averziju prema njinom filozofskom proseravanju o nekim vajnim emocijama ko danas ovi pokreti sto rade, kad im je jedini cilj i jedino bitno samo da uguraju balavog.

bile su naravno i koke i to kakve koke danas bi neki seli na doope kad bi pokazao fotke, ali sam uvek bio malo van tih starijih zena vec sam naginjao ko toj milicinoj od 23....a kad kazem starijih, to ide sve preko 360 - 400meseci i to mi nije bilo ich interesantno... vala bas ko ni danas.

zena kao cvet ove yebene planete je najlepsa i emotivno najiskrenija tu negde max do 27 i otad ide njen strmoglavi duhovni pad. mis ok su i tad, al to nije ono da gubis pamet i ne znas de si, dal na zemlji il u oblacima. ono, nisi gadljiv, tolerises je i to je to. ko nelicenciran puding iz kesice bez visnje na vrhu, kad nemas tortu od 25 jajca da se sladis ko grof tjana.

e sad ako ta milicina krene da "nadoknadjuje" pod stare dane...leleeee :sad2:
 
Reddit je doslovno prepun sličnih priča o slučajevima u kojim devojka i dečko pitaju jedno drugo za "propusnicu" ili šta već. U ogromnoj većini slučajeva je reč o mlađem paru, ispod 30 godina. Epilog je da jedno izgubi interesovanje za drugo (čak i ako ničeg od toga ne bude), dođe do emocionalnog zahlađenja, nesigurnosti, udaljavanja, nervnog sloma, terapije, raskida... Treba biti ozbiljno mentalno poremećen pa podnositi u tišini da ti neko drugi iebe voljenu osobu. Meni bi se u momentu zgadila svaka koja bi mi uopšte i postavila takvo pitanje, pa makar bila ljubav mog života. Momentalni šut u guzicu, mrš napolje pa se iebavaj s kim hoćeš, fuksetino raspala, ti dam ja free pass.
 

Back
Top