Da li devojka treba da ima seks sa simpatijama i proslim ljubavima pre udaje?

Ja ću ti samo reći jedno a to je da ta ista verenica mene može prevariti i pre i posle venčanja ako želi i ako hoće ... ne mogu ja lancima i katancima da je držim ... prema tome, dabome
Ti isto tako u životu možeš naći onu koja te neće prevariti, recimo?
Ovde čak nije ni pitanje da li će te prevariti ili ne, svakako nemaš kontrolu nad time, nego da li je tebi to okej.

Ti isto tako u životu možeš naći onu koja te neće prevariti, recimo?
Ovde čak nije ni pitanje da li će te prevariti ili ne, svakako nemaš kontrolu nad time, nego da li je tebi to okej.
... i ja opet kažem ... ako devojka nije nevina nego je imala seks sa nekim pre nego što se udala ... to je OK
Ja ovde ne pričam o prevari .. ili sam ja možda pogrešno razumeo temu

... i ja opet kažem ... ako devojka nije nevina nego je imala seks sa nekim pre nego što se udala ... to je OK
Ja ovde ne pričam o prevari .. ili sam ja možda pogrešno razumeo temu
Hajdemo opet, možda je došlo do nesporazuma.
Imaš verenicu, za par meseci se venčavate. Ona kaže sebi da je vreme da se poslednji put pohebe sa nekim likom koji je razvalio u krevetu pre.
Da li si ti okej da se to desi? Da znaš da će se desiti i da si svestan da se desilo i da se ipak oženiš njome? Da li podržavaš da ona to uradi i da je to skroz normalno?

Hajdemo opet, možda je došlo do nesporazuma.
Imaš verenicu, za par meseci se venčavate. Ona kaže sebi da je vreme da se poslednji put pohebe sa nekim likom koji je razvalio u krevetu pre.
Da li si ti okej da se to desi? Da znaš da će se desiti i da si svestan da se desilo i da se ipak oženiš njome? Da li podržavaš da ona to uradi i da je to skroz normalno?
Ja sam ovde pomislio da se radi o tome da devojka izgubi nevinost pre ulaska u brak ...

U navedenom slučaju nisam OK s tim jer je to onda poniženje druge osobe.

Ja sam ovde pomislio da se radi o tome da devojka izgubi nevinost pre ulaska u brak ...

U navedenom slučaju nisam OK s tim jer je to onda poniženje druge osobe.
Onda jeste došlo do nesporazuma medju nama. Razumeo sam te da podržavaš da prevari verenika pred brak.
A što se tiče teme, ja sam razumeo da postavljač pita upravo to pitanje.
Ako je pitanje bilo da li generalno treba imati seks, onda je moj inicijalni odgovor bio pogrešan i cela naša diskusija je totalni nesporazum.

Onda jeste došlo do nesporazuma medju nama. Razumeo sam te da podržavaš da prevari verenika pred brak.
A što se tiče teme, ja sam razumeo da postavljač pita upravo to pitanje.
Ako je pitanje bilo da li generalno treba imati seks, onda je moj inicijalni odgovor bio pogrešan i cela naša diskusija je totalni nesporazum.
Ajd kad dođe autor teme neka objasni gde je ko pogrešio :)

Ajd kad dođe autor teme neka objasni gde je ko pogrešio :)
Nije problem. Gospodin autor često piše veoma neobično.

@Umri_muski
Da li je tvoje pitanje u prvom postu vezano za "Da li je poželjno da žena ima seks uopšteno pre braka, odnosno da ima druge momke pre samog verenika i budućeg muža" ILI je tvoje pitanje "Da li je ok da žena prevari verenika sa nekim ko je nju razbucao u krevetu poslednji put pred udaju?"

Tako je...
Znaci tema je u toku spremanja udaje da li treba da ima prisecanje na seks sa onim partnerima sa kojima jos ima emotivne nerasciscene racune....ili simpatije..

Naravno to ne znamo ti i ja koji su , mogu biti svi a moze biti njih 2 ili nijedan...
Otud epitet revijalni karakter pred udaju...
Ako nije imala druge muskarce pred udaju , to ne znaci da treba da ih ima...
Znaci to ne ubraja ono pitanje da li treba da probam jos neke muskarce pred udaju da bi znala sta propustam ili neke simpatije koje sam imala kao devojka...

Ne novi momci...ne ni te test drugog djoke sistemi...iako su i to cesti zahtevi , ali to neka druga tema...ova je samo o revijalnom karakteru nerasciscenih racuna, koji ne moraju biti rascisceni samim cinom udaje...tj ne ocekuje se od devojke da ona sad naknadno odlucuje, kao sto i nece, ona se odlucila, nego samo da li da ucrta debljom olovkom secanja na njih...
Ako se predomisli , predomisli se...

Onda ne a ovakav scenario koji je opisan sam jedino viđao kod ludih rusa
Imaš po americi takvih situacija koliko ti je volja. Zapravo, svuda po svetu. Ljudi su postali gadni, bolesni.
Zato me je iznenadilo da većina ovde kaže komotno DA. Ili niste razumeli šta hoće reći čovek ili podržavate prevaru.

Imaš po americi takvih situacija koliko ti je volja. Zapravo, svuda po svetu. Ljudi su postali gadni, bolesni.
Zato me je iznenadilo da većina ovde kaže komotno DA. Ili niste razumeli šta hoće reći čovek ili podržavate prevaru.
Pa nisam siguran da te devojke to smatraju prevarom....
Tu postoji ta racionalizacija da su bile u vezi sa tim tipovima..
Mnoge devojke uzimaju seks sa bivsim kao razonodu , uopste to ne vide kao prevaru....
Prevara nije po njima seksualni odnos nego emotivni odnos....
Ako nista ne oseca, onda nije prevara...

Pa nisam siguran da te devojke to smatraju prevarom....
Tu postoji ta racionalizacija da su bile u vezi sa tim tipovima..
Mnoge devojke uzimaju seks sa bivsim kao razonodu , uopste to ne vide kao prevaru....
Prevara nije po njima seksualni odnos nego emotivni odnos....
Ako nista ne oseca, onda nije prevara...
Onda takvim ženama manjka sposobnost rasuđivanja.

.. ali zašto ti treba bivši ako si sa sadašnjim ?
Zato sto su retke osobe koje zatvore svoje emotivne price, kod zena su redje cak nego kod muskaraca....
Ovde ne samo da je rec o rasvetljenju , mozda i nije, ali ima svecarski karakter...
Revija onih koji imaju zarez na srcu...

Usput , ima jos jedna druga prica, koja tek izaziva reakciju zena...
A to je ona prica koju koriste najanimalniji muskarci, a to je da kad jednom udjes, usao si zauvek.....tj odnos prema tebi se menja kod zene...
Eto ko hoce moze i o tom iskustvo kod zena...
Moje iskustvo pokazuje da je tacno da jedno ako prodjes tu intimnu granicu seksa, uvek imas drugaciju prolaz karticu nego ako nisi iz bilo kog razloga prosao iako si imao prolaz...

Uostalom sad je ovo tema na ljisu, tu niste mala deca i idealisti , ovde mozete slobodno da pisete i PG18+ varijante...

Poslednja izmena:
Ja ću ti samo reći jedno a to je da ta ista verenica mene može prevariti i pre i posle venčanja ako želi i ako hoće ... ne mogu ja lancima i katancima da je držim ... prema tome, dabome
P kako ne mozes, brak ti je to. Lanac i katanac. Sta je burma nego mali simbolcic toga? Sladak mali lanac oko prstica da ne mlda nigde. Nigdej!

Ovi iz DIY kazu da je burma granica dokle prstic da guras.....imas i ono pravilo do kog zglavka ide prstic do grlica vagine, da bi znao mere ...

Za plice zene muskarceva burma je bas izuzetno debela...
Zene su to pogresno protumacile kao nesto drugo , pa padaju zazubice sto muskarac vladar ima veliko prstenje, a nije zbog toga, nego sto mu dovedu plice zenice, prate porodicno , od majke na cerku...

Toliko seksualnih legendi se pogubilo jer su zabranjene da se pricaju od strane feministkinja...
Al nikad nece biti isto uska i siroka, ma koliko se pravili da jeste...

Kada patak piše o ženama to je kao feministkinja na godišnjem odmoru, djuture.
Ko ti je kriv što nemaš izgradjen osećaj za razlikovanje žene od šljama isto kao feministkinje što ne znaju razliku izmedju muškarca i onog koji im se svidja....
Pa jedno je biranje, drugo je pisanje....
Nije valjda da ove zene na ljisu pisu iz iskustva, pa onda su sine presle kilometrazu vise nego , ajd necu...
Ali nista nije izmisljeno....samo to da se zna...

Nikad nisam izmisljao ma koliko neverovatno izgledalo....jesam krio ko je licnost, ali nisam izmisljao slucaj..

Back