I ja sad moram da postavim temu!

nije valjda da verujes svemu sto ovde procitas ili sto cujes?
valjda svako ima prava da se predstavlja kako hoce...samim tim, ti licno nemas nista s tim, osim ako neko pocne da te ugrozava...
ali bas da te svako ovde ugrozava samo sto pise i doteruje biografiju, bice da ipak problem nije u svima...

mene si sasvim nepravedno zalepila nekoliko puta...prvo si me provocirala da ti odgovorim, pa kad si dobila iskren odgovor, onda si iskonstruisala celu pricu koja nije imala veze sa tim sta sam uopste napisala...iz ovoga zakljucujem da tvoj uvodni post prosto nije tacan niti su primeri koje si navela zaista merodavni...
da, ima nesrecnih, promasenih i neuspesnih ljudi ovde...ako umes da citas izmedju redova, videce se to...ali zasto takve ljude onda jos dodatno opterecivati i maltretirati?
sta ce dobro izaci iz toga sto ces nekoga da "raskrinkas" u svoj svojoj bedi? mozda taj covek ima samo ovo....mozda je u nekoj cudnoj fazi...mozda mu treba podrska ili drugacija slika o sebi od one koja mu je ionako stalno pred nosom?
objasni mi kako mislis da ces time da unapredis forum ili da nekog ucinis srecnijim...
 
prvo, ja nisam kriva sto sam savrsena..misim, sta sad, jel treba da lazem?:roll::rtfm:
drugo, cak i da jesam mozda maaalo nesavrsena, dal bi licilo na mene da to kazem? pa cak i kad bi licilo, zar bi bilo pametno? posle sest godina iskustva na forumu, nakon sto znas da ce sve sto kazes biti upotrebljeno protiv tebe?
pa cak i da ti se desi nekad da ostanes bez posla, ili da te sutne decko, ili da se ugojis deset kila, ili da naprosto dozivis neki neuspeh..ne, nikad, nikad to ne priznaj na forumu! jer lesinari vrebaju, i samo ceakju taj trenutak da bi podigli sebe...
a cak i ako priznas, da si ipak samo ljudsko bice, obavezno naglasi da je to samo faza..iskliznuce..nikako pravilo. i da ces to prevazici, svakako..time mrskim neprijateljima izbijas oruzje iz ruke..:)
draga moja devojcice, opusti se.
sve je ovo samo predstava za siroke narodne mase.:cmok2:
 
Blah ja ne poznajem ni jednu zenu iz uvodnog posta.
Mnogo vise poznajem onih sto neko pomenu sto kamce pohvale i priznanja kukajuci na svoju tuznu sudbinu.
Te dve stvari su mi kao crno i belo, sever i jug ...a 85% zena koje poznajem su sive i sasvim prosecne, da ne kazem obicne to bi bilo uvredljivo jer i medju tim svim obicnim ima vrlo neobicnih :)

Dakle stvar je u percepciji.
Sta vidis ?
Kako vidis?
I kako ih citas....

Forum citam kao mikijev zabavnik...tu je plejada likova od deda baje , preko paje, do miki mausa, silje i badze.
Kad iskljucim forum sve njihove price ostaju iza kao kad sam kao dete prosledila dalje mikijev zabavnik.
Setim se povremeno neke dogodovstine glavnih junaka i to je to .

Zato....taj "fenomen" koji si primetila nekako ipak ima vise veze sa tobom nego sa forumom.
Neki dobar psihotarapeut pitao bi te - dobro ajde sad da cujemo zasto tebe to toliko ljuti, nervira?
Ja nisam psihotarapeut al znam da sve moze da se resi jednim udarcem na crveni x.

U to ime ...zivele moje nesavrsene drugarice forumske i ne forumske !!!
U koje racunam i Lexu koja bi da je u mikijevom zabavniku ikada bilo strumfova sasvim sigurno bila mrgud :)
 
I ja mislim da je ovo odlika ljudi generalno, ne nešto specijalno žena....Eno, pdf Muškarci, sve pršti od mudrosti, sposobnosti, uspeha i potencije.
Tamo je, čini mi se, to izraženije nego ovde, prosto zamro forum jer su svi "iznad situacije" :lol:
Ima i ona teorija da je ovo tipična srpska osobina, znate onaj vic - Šta kaže Srbin kad ga pitaju da li ume da vozi avion? "Nisam probao" :D

Kako u životu, tako i ovde, svi pokušavamo da se predstavimo u dobrom svetlu, neko manje, neko više, neko svesno, neko nesvesno.
Ko želi da pred uvaženom forumskom javnošću bude viđen kao gubitnik?
Ko želi da u RL bude viđen kao gubitnik?
 
Причекаћемо сутра, када буде равно време,..јавиће се оне
радне жене, које су интелектуално јаке,...толико јаке,
ма толико јаке да не можеш ни да замислиш,....
.........па ће
побити сваку реч из ових твојих тврдњи.:lol:

Оне знају и умеју све, чак да оживе кромпир и бундеву:zcepanje:



Допада ми се теме и боље је да си је поставила ти него
ја, пошто би мени била аутоматски закључана,
чим зазвони прво школско звонце:aha:

.

au sto si ti besna. i provociras...:neutral:
 
Nemam pojma :lol:
Ja volem da se hvalim svojom prvom domacom supom i obozavam tu svoju osobinu.
Jer ne vidim nista lose u tome da neko svoje male uspehe pobede i dostignuca deli sa drugima. Ne mozemo svi biti naucnici i kosmonauti pa se hvalimo novim cipelama pd 50e i svojom prvom domacom supom ko sto rekoh :lol: :mrgreen:
Poenta je u radovanju sitnicama. Znam mnoge istinite price iz uvodnog posta gde zene zaista nikog nemaju na selu, zaista im samo neka "Daca" cisti kucu, ne uzimaju metlu u ruke, i zaista je sekretarica u nekoj firmi koja radi taj posao iako je magistar kvalifikovanija od svog sefa privatnika sa SSS. Ali mora to da radi jer je takvom vreme i potraznja..
Sta cemo sad?
 
nista.:)
bolje da se hvalis prvom supom, nego da kukas kako si slomila nokat..misim, da.:)
Pa sta sad, mislim zeni fudbalara je tragedija kad slomi nokat ili manekenki pre reviju.. Ili modelu pred fotografisanje .. ili pevacici pred tezgu ili..... ili...
Za nekog su to realni problemi koji ko u pomenutom slucaju mozda ugrozavaju primarno zanimanje i zaradu...
 
Poslednja izmena:
e meni je od svega veci fenomen kad dodje pola foruma i prica kako su ostali ovakvi/onakvi a prosto se podrazumeva da oni sami ne spadaju u tu grupu
evo koto je bas citirala jedan takav post,osobe koja samo ceka da se pojave te zene iz lexine teme ali se nikad ne zapita cekaj bre da l i ja spadam,i vecina bi joj odgovorili oooo daaaa naravno da spadas u tu grupu
tako da...ova tema je cista utopija,jer ce svi da dodju i da pisu o drugima i da pravdaju druge kako ima razloga za to sto su takvi,i sto rece medved tek na muskarcima su iznad situacije :hahaha: nije tipicna zenska osobina,ajde postavite na muskarcima "da li vas je prevarila devojka i da li ste oprostili" hehehe ili "da li ste popili batine al da je 1 na 1 i da nije igrao kvarno"
 
..osobe koja samo ceka da se pojave te zene iz lexine teme ali se nikad ne zapita cekaj bre da l i ja spadam,i vecina bi joj odgovorili oooo daaaa naravno da spadas u tu grupu

..e, a meni je 101x dolazilo da dodjem da se malo pohvalim na nekoj temi,
o najglupljim svakodnevnim stvarima (deca, mm, posao, kuca..) ali mi uvek trulo.. :confused:
..ne znam odakle nam taj osecaj krivice kad treba sebe da pohvalimo realno, bez preterivanja,
mozda zbog ovakvih tema i komentara, neko nam je usadio trip da se sve dobro podrazumeva,
pa ako nemash o chemu da kukash - bolje cuti.. :roll:
(..josh sam jednom pisala o ovome, chini mi se.. :think: ..izlapelo se..)
 
..e, a meni je 101x dolazilo da dodjem da se malo pohvalim na nekoj temi,
o najglupljim svakodnevnim stvarima (deca, mm, posao, kuca..) ali mi uvek trulo.. :confused:
..ne znam odakle nam taj osecaj krivice kad treba sebe da pohvalimo realno, bez preterivanja,
mozda zbog ovakvih tema i komentara, neko nam je usadio trip da se sve dobro podrazumeva,
pa ako nemash o chemu da kukash - bolje cuti.. :roll:
(..josh sam jednom pisala o ovome, chini mi se.. :think: ..izlapelo se..)

nene, podrazumeva se da sve imamo neku veliku muku, zivot nam je tesko s.ranje (jer samo takav zivot postoji u srbiji) i onda pribegavamo bekstvu u virtuelni svet i tu lecimo komplekse i nesrecne zivote lazuci kako nam je lepo i kako nema velikih zivotnih problema
 
..e, a meni je 101x dolazilo da dodjem da se malo pohvalim na nekoj temi,
o najglupljim svakodnevnim stvarima (deca, mm, posao, kuca..) ali mi uvek trulo.. :confused:
..ne znam odakle nam taj osecaj krivice kad treba sebe da pohvalimo realno, bez preterivanja,
mozda zbog ovakvih tema i komentara, neko nam je usadio trip da se sve dobro podrazumeva,
pa ako nemash o chemu da kukash - bolje cuti.. :roll:
(..josh sam jednom pisala o ovome, chini mi se.. :think: ..izlapelo se..)

...nisi chula za onu staru SrBsku... ? " Dobro je kad nije bolje "...:lol:
 
nene, podrazumeva se da sve imamo neku veliku muku, zivot nam je tesko s.ranje (jer samo takav zivot postoji u srbiji) i onda pribegavamo bekstvu u virtuelni svet i tu lecimo komplekse i nesrecne zivote lazuci kako nam je lepo i kako nema velikih zivotnih problema

Pa sad, ubeđen sam da je tako kako si rekla. Doduše, nešto bih izbacio iz tvoje rečenice, a nešto dodao, ali poenta je ista.
Verujem da je svakog od nas svakodnevnih i navučenih neka muka dovela ovamo. Da se razumemo, govorim o onima koji su zaista redovni - bilo kao čitači, bilo kao pisači.
Nešto što je nedostajalo u rl je ovde kompenzovano. Ne mora da bude u pitanju neka velika životna tragedija.

Ali ne tvrdim da svako ko je ovde ima teret u šoljici kafe. Rekao sam samo da ga je taj teret doveo ovde.
Muka može da prođe, a navika i potreba za forumom ostaje.
 
Pa sad, ubeđen sam da je tako kako si rekla. Doduše, nešto bih izbacio iz tvoje rečenice, a nešto dodao, ali poenta je ista.
Verujem da je svakog od nas svakodnevnih i navučenih neka muka dovela ovamo. Da se razumemo, govorim o onima koji su zaista redovni - bilo kao čitači, bilo kao pisači.
Nešto što je nedostajalo u rl je ovde kompenzovano. Ne mora da bude u pitanju neka velika životna tragedija.

Ali ne tvrdim da svako ko je ovde ima teret u šoljici kafe. Rekao sam samo da ga je taj teret doveo ovde.
Muka može da prođe, a navika i potreba za forumom ostaje.

Živa istina.
 

Back
Top