Hajde sada neka muskarci pitaju a zenske da odgovaraju II

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nemam pojma
mene vise zanima jedna lujka koja vec nekoliko godina svako popodne stoji ispred nase zgrade i kao da nekog ceka
plavusa,srednje godine stoji sat vremena,pa ode
malo se pomeri do pesackog,stoji,pa se opet vrati do zgrade...
sta mislis,zato to radi vec godinama?

jel ima povodac u ruci? mada, ima i pasa koje mozes bez povoca setat...
:think:
 
sacuje ko je na godisnjem da javi bandi da opljackaju stan :lol:

jao desilo se kod moje drugarice u zgradi
dok su vlasnici bili na moru dosli genijalci sa kombijem u kombinezonima, obili nezno i poceli da iznose sve, ali bukvalno i fotelje i stolove....i sretne ih komsija na stepenistu, kao sta se desava oni kazu seli se komsija mi smo iz firme za selidbe sistem kljuc u ruke, on se ponudio da pomogne oni pristali, i tako im pomogo da iznesu :zcepanje:
 
Povremeno srećem jednu ženu, visoku plavušu bujne kose, punih usana i prodornih očiju. Ja vozim, a nju viđam da hoda trotoarom. Ne poznajem je, ali cenim da je u poznim tridesetim.
I malopre sam je sreo.
Obično je obučena u uske farmerke do kolena, ali izgledaju iznad kolena kao da su povrnute, nosi crvenu majicu, i na golim nogama sandale, ili cipele, ili kako se zove ona obuća sa štiklom, ali sa punim đonom, krem boje.
Kad god je vidim ona to isto nosi (dobro, možda druga majica) pa me interesuje šta bi mogao biti razlog tome? Obično žene rado menjaju garderobu, mrze monotoniju, itd. Meni , siromašnom crnom seljaku, prvo pada na pamet da ona nema novca da kupi još lepe garderobe, ali se pitam : Može li biti još razloga?
Moze. Ima vise istih pantalonica, jer voli taj model. Ili su joj bas te najudobnije, pa u njih uleti cim ih skine sa strika. Sreces je bas svaki dan u tome?
 
nemam pojma
mene vise zanima jedna lujka koja vec nekoliko godina svako popodne stoji ispred nase zgrade i kao da nekog ceka
plavusa,srednje godine stoji sat vremena,pa ode
malo se pomeri do pesackog,stoji,pa se opet vrati do zgrade...
sta mislis,zato to radi vec godinama?

Prosto mi je nevjerovatno da joj ti nisi prisla i iskopala o cemu se radi.
 
:eek:
ja cak i kad nesto volim ne mogu da kupim opet :lol:
a ja isto kupujem iste stvari u nekoliko boja, znam koliko mrzim da kupujem i koliko mi je tesko to da odradim, pa kad nadjem nesto obezbedim se....a i pizdim, kad imas milion izbora za jednu glupavu majicu ili pantalone,odmah se preznojim od muke i izgubim inspiraciju :neutral:
 
nemam pojma
mene vise zanima jedna lujka koja vec nekoliko godina svako popodne stoji ispred nase zgrade i kao da nekog ceka
plavusa,srednje godine stoji sat vremena,pa ode
malo se pomeri do pesackog,stoji,pa se opet vrati do zgrade...
sta mislis,zato to radi vec godinama?

To je bas скери, ali istovremeno i tuzno. Ko zna koje njoj lutke igraju u glavi.
 
Ne srećem je svaki dan, ali zato sam to i zapazio - kad god je vidim, ista kombinacija, ali nekad skupi kosu u rep, nekad raspusti, kosa plava, duga, sa krupnim loknama, ona visoka, pa još na štiklama, sa nogama do vrata, zategnuti goli listovi, jarke boje na licu, crveni karmin, senka (ili kako se zove ono oko očiju, u boji očiju) a oči plavo-zelene kao more sa razglednica i turističkog prospekta. Zato mi čudno to sa odećom.

Smokva, možeš li da mi nabaviš broj od te što ti šeta ispred zgrade? Zanimljivo mi zvuči, možda je ona neka interesantna priča.

Nego, hteo sam još da pitam: koji deo tela vam je najintimniji, gde vam ja najteže da "pustite" nekoga da vas dodirne, pomiluje, poljubi...koji deo tela je zabranjena zona sve dok apsolutno sve granice ne padnu, gde vam dodir, ili samo nagoveštaj fizičkog kontakta izaziva jezu, i to onu neprijatnu jezu, ili samo običnu neprijatnost, ali dovoljnu da to izbegavate sve dok se ne sjedinite na svim nivoima?
 
Prosto mi je nevjerovatno da joj ti nisi prisla i iskopala o cemu se radi.

To je bas скери, ali istovremeno i tuzno. Ko zna koje njoj lutke igraju u glavi.

evo u ovome se krije odgovor zasto nisam prisla
mislila sam da pridjem i da kazem,vidim vas svaki dan godinama,jel mogu nesto da pomognem,ali iskreno ,znam da joj moja pomoc ne treba i tu bi samo isplivala moja znatizelja,pa sam odustala

- - - - - - - - - -

Ne srećem je svaki dan, ali zato sam to i zapazio - kad god je vidim, ista kombinacija, ali nekad skupi kosu u rep, nekad raspusti, kosa plava, duga, sa krupnim loknama, ona visoka, pa još na štiklama, sa nogama do vrata, zategnuti goli listovi, jarke boje na licu, crveni karmin, senka (ili kako se zove ono oko očiju, u boji očiju) a oči plavo-zelene kao more sa razglednica i turističkog prospekta. Zato mi čudno to sa odećom.

Smokva, možeš li da mi nabaviš broj od te što ti šeta ispred zgrade? Zanimljivo mi zvuči, možda je ona neka interesantna priča.

Nego, hteo sam još da pitam: koji deo tela vam je najintimniji, gde vam ja najteže da "pustite" nekoga da vas dodirne, pomiluje, poljubi...koji deo tela je zabranjena zona sve dok apsolutno sve granice ne padnu, gde vam dodir, ili samo nagoveštaj fizičkog kontakta izaziva jezu, i to onu neprijatnu jezu, ili samo običnu neprijatnost, ali dovoljnu da to izbegavate sve dok se ne sjedinite na svim nivoima?
ne volim da mi muskarac ljubi stopala
kad zapne dodje mi da ga ritnem medj zube
 
Ne srećem je svaki dan, ali zato sam to i zapazio - kad god je vidim, ista kombinacija, ali nekad skupi kosu u rep, nekad raspusti, kosa plava, duga, sa krupnim loknama, ona visoka, pa još na štiklama, sa nogama do vrata, zategnuti goli listovi, jarke boje na licu, crveni karmin, senka (ili kako se zove ono oko očiju, u boji očiju) a oči plavo-zelene kao more sa razglednica i turističkog prospekta. Zato mi čudno to sa odećom.

Smokva, možeš li da mi nabaviš broj od te što ti šeta ispred zgrade? Zanimljivo mi zvuči, možda je ona neka interesantna priča.

Nego, hteo sam još da pitam: koji deo tela vam je najintimniji, gde vam ja najteže da "pustite" nekoga da vas dodirne, pomiluje, poljubi...koji deo tela je zabranjena zona sve dok apsolutno sve granice ne padnu, gde vam dodir, ili samo nagoveštaj fizičkog kontakta izaziva jezu, i to onu neprijatnu jezu, ili samo običnu neprijatnost, ali dovoljnu da to izbegavate sve dok se ne sjedinite na svim nivoima?

Jaaako sam oosetljiva na vrat. Dah na vratu. Ako do toga dodje, verovatno ce ici i dalje...
I unutrasnja strana butina :aha:

Neprijatnosti nema.
 
Ne srećem je svaki dan, ali zato sam to i zapazio - kad god je vidim, ista kombinacija, ali nekad skupi kosu u rep, nekad raspusti, kosa plava, duga, sa krupnim loknama, ona visoka, pa još na štiklama, sa nogama do vrata, zategnuti goli listovi, jarke boje na licu, crveni karmin, senka (ili kako se zove ono oko očiju, u boji očiju) a oči plavo-zelene kao more sa razglednica i turističkog prospekta. Zato mi čudno to sa odećom.

Smokva, možeš li da mi nabaviš broj od te što ti šeta ispred zgrade? Zanimljivo mi zvuči, možda je ona neka interesantna priča.

Nego, hteo sam još da pitam: koji deo tela vam je najintimniji, gde vam ja najteže da "pustite" nekoga da vas dodirne, pomiluje, poljubi...koji deo tela je zabranjena zona sve dok apsolutno sve granice ne padnu, gde vam dodir, ili samo nagoveštaj fizičkog kontakta izaziva jezu, i to onu neprijatnu jezu, ili samo običnu neprijatnost, ali dovoljnu da to izbegavate sve dok se ne sjedinite na svim nivoima?

sramota me da kazem :rumenka:
 
evo u ovome se krije odgovor zasto nisam prisla
mislila sam da pridjem i da kazem,vidim vas svaki dan godinama,jel mogu nesto da pomognem,ali iskreno ,znam da joj moja pomoc ne treba i tu bi samo isplivala moja znatizelja,pa sam odustala

To je stvarno uvrnuto sta sve moze coveku da bude u glavi i kakva moze da bude njegova vizura. Zato treba suzdrzati sopstvene najbolje namere i produziti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top