ГРОБ СЛОБОДАНА МИЛОШЕВИЋА…?

Да ли сте за то да се земни остаци некадашњег председника Србије и СРЈ Милошевића

  • пренесу у Алеју заслужних грађана на Новом гробљу у Београду

  • пренесу у Алеју великана на Новом гробљу у Београду

  • сахране на обичном гробном месту на неком гробљу, У Београду, Пожаревцу, или где год

  • сахране у неком од храмова или манастира

  • сахране касније, у оквиру неког будућег меморијалног комплекса (музеја?)

  • оставе тамо где су и до сад били, у дворишту породичне куће у Пожаревцу

  • преместе на неко седмо место

  • неки осми предлог у вези с овим


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ma nije meni cilj lagati, ako sam pogresio izvinjavam se mada mi se cini da si to pisala, a ostalo sve stoji, slab si ti materijal za istoricarku, samokriticnost prema vlastitom narodu i njegovim greskama nemas, svi drugi su krivi za sve osim Srba, pravi istoricari, ali stvarno mislim onim pravi..nisu takvi. To nije uvreda
На овакав начин, пошто ме вређаш, немам намеру даље одговарати на твоје постове.

Једино, ако ми се овде, за то, јавно извиниш, пошто се мало боље упознаш с мојим радом.

За који је већ добро познато да је, осим што је темељан и свеобухватан, такође објективан и непристрасан. Нигде ја нисам рекла да су "за све други криви", тако да је то још једна твоја лаж.

Ако је неко самокритичан, и према властитом народу, и према себи самој, онда сам то ја. Али, треба знати разлику између здраве (само)критике, и плитког дневнополитичарења и мазохистичке самомржње, коју нам неки намећу.

(Разумљиво је, да нема смисла да губим време с неким ко не жели да поштује ни основе пристојне комуникације, и ко вређа само зато што му се не свиђа чињеница коју други напише).
 
Милошевић је био издајник и комуниста. На крају су он и она његова лудача од жене хтели да промене народ тако што би избацили Србе из Србије и довели кинезе.


Jel' vi to poneki namerno cinite da devalvira pojam "izdajnik" pa da stvarno to budu svi?
 
А да исти НИТИ ЈЕДАН ЈЕДИНИ ПУТ од 1991 није отишао посјетити рањенике у болници, изјавити родитељима саучешће, изаћи пред прогнане Србе и подијелити муку .... НИТИ ЈЕДАН ЈЕДИНИ ПУТ. То је НЕНОРМАЛНО ... не као Србин, него као људско биће!
davno bilo, pa se zaboravilo
 
hoces da kazes da su Srbi ,,lud" narod, a neki drugi narodi pametniji od nas

Nismo lud, nego neslozan narod i zato u svakome vidimo izdajnika, jer uvek onom drugom nije pravo sto je pobedio neko koga ne voli.

Тако је ! А то је..........погађамо......

суочавање са прошлошћу ! :D

.......аха, да, да, оу јеаааа :cool:

Ne naprotiv, pisem uopste.
 
Dobro 'ajde svi su izdajnici,samo je narod "nevin i prevaren" vecito.

Pa valjda postoji i odgovornost tog naroda u necemu?
За мене је српски народ најбољи на свету и српски интереси на првом месту, багра и олош од политичара никада не може бити изнад народа и српских интереса
 
Требало би још једно бомбардовање да па'не ?? :per:

Od mene necete cuti da je ijedan predsednik bio izdajnik, ma koliko mi se ne dopadao, jer znam da ga je narod (opet i opet) glasao. Postujem volju naroda, ma koliko mi ne bilo pravo.

За мене је српски народ најбољи на свету и српски интереси на првом месту, багра и олош од политичара никада не може бити изнад народа и српских интереса

Politicari poticu iz tog naroda, ne znam da li mislis da su pali iz svemira?

Исто као и данас. Јел видиш како је могуће да на свим изборима победи СНС са 60%.

To je volja naroda u ovom trenutku....svidjalo se to tebi ili ne. Ali to ti ne daje za pravo da nekog zoves izdajnikom i stranim placenikom.
 

Back
Top