ГРОБ СЛОБОДАНА МИЛОШЕВИЋА…?

Да ли сте за то да се земни остаци некадашњег председника Србије и СРЈ Милошевића

  • пренесу у Алеју заслужних грађана на Новом гробљу у Београду

  • пренесу у Алеју великана на Новом гробљу у Београду

  • сахране на обичном гробном месту на неком гробљу, У Београду, Пожаревцу, или где год

  • сахране у неком од храмова или манастира

  • сахране касније, у оквиру неког будућег меморијалног комплекса (музеја?)

  • оставе тамо где су и до сад били, у дворишту породичне куће у Пожаревцу

  • преместе на неко седмо место

  • неки осми предлог у вези с овим


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Djindjic jeste zasluzio iz prostog razloga jer je mucki ubijen..

Kakvi mučki?
Službeno...
Pitaj MMF i CIA službu...
To oni rade po celom svetu, isti kalup, isti scenario....

- - - - - - - - - -

Ubistvo Slobe
MMF-NATO

Ubisto Zokija
MMF-CIA

- - - - - - - - - -

Evo da te zainteresujem, POD EMBARGOM 1996, Sloba odjednom ima para za izbore i za po tri plate i penzije glasačima...
Pitaj MMF odakle...
 
Poslednja izmena:
Djindjic jeste zasluzio iz prostog razloga jer je mucki ubijen. S druge strane ako covek proseta malo tom Alejom zasluznih gradjana vidi samo neke komuniste,
Titove generale, jaklo malo ljudi ima koji su stvarno na neki nacin zaduzili Srbiju. Pored Djoinjicevog groba je nekakav Crvenkovski, pa ako tako gledamo
onda je Djindjic ipak na neki nacin zaluzniji od ovoga.

Ja sam inace protiv toga da se ljudi koji su celog zivota politicari ili policajci, vojnici sahranjuju na mestima na kojima su i veliki ljudi koji su dali doprinos
u kulturi, nauci, umetnosti i kojih cemo se secati i mi, ali i buduce generacije.

Sumanuto je da razlog ili kriterijum za aleju bude to sto je djindjic ubijen. Za dve godine na vlasti on nije zasluzio aleju zasluznih, ok realno nije ni mogao da zasluzi. To je sve bilo usiljeno i izvestaceno.

A za milosevica sam rekao "klasicna *********" u kontekstu njegovih pogubnih rezultata a ne sahranjivanja
 
Sumanuto je da razlog ili kriterijum za aleju bude to sto je djindjic ubijen. Za dve godine na vlasti on nije zasluzio aleju zasluznih, ok realno nije ni mogao da zasluzi. To je sve bilo usiljeno i izvestaceno.

A za milosevica sam rekao "klasicna *********" u kontekstu njegovih pogubnih rezultata a ne sahranjivanja
Cenis da je ovaj Crvenkovski zasluzio, ili nekakvi Titovi generali, KP funkcioneri?
 
Sumanuto je da razlog ili kriterijum za aleju bude to sto je djindjic ubijen. Za dve godine na vlasti on nije zasluzio aleju zasluznih, ok realno nije ni mogao da zasluzi. To je sve bilo usiljeno i izvestaceno.

A za milosevica sam rekao "klasicna *********" u kontekstu njegovih pogubnih rezultata a ne sahranjivanja

Sa političkog aspekta, godišta, stručnosti, iskustva, kilaže, horoskopskog znaka kao što vidimo postoji razlika.
Medjutim sve ostalo se svodi na MMF i poturanju onih koji nude masne provizije uz MMF aranžman pa ko se upeca
Ko se ne upeca, bace ga u vodu...

Jer ako želimo da vidimo da nam je u poslednjih 20 godina doneto niz nakaradnih zakona
koje samo mentalno obolela osoba može da donese, koji se kose sa svakom funkcionalnom DRŽAVNOM logikom,
onda ćemo videti da je MMF pripremao teren za svoj dolazak i otkupljivanje svega na ime dugova

Dugova na kojim su opstajale stranke i zašto se armija gotovana bori za vlast.
Naša reklama po Americi glasi - nov zakon o radu je usvojen, zemlja kvalifikovanih a jeftinih

U reklami piše šta smo uradili ali ne znam da li OBIČAN AMERIKANAC zna kakav je to "nov zakon o radu" u Srbiji?
Zamisli ti si običan Amerikanac, uzmeš daljinski da gledaš vesti kad PAF reklama a u reklami piše "nov zakon o radu"
To znaju samo ovi iz MMF-a sa čijom pozajmicom smo i plasirali tu reklamu.

Dakle nebitno ko je na vlasti - politika je ista
Samo se lasice trude da dodju do PREUSMERENE MMF premije o štetu naroda a za svoja dupeta.
Zato su se i posvadjali u SNS-u oko EPS-a SAMO JEDAN MOŽE DA UZME PARE, DŽABA SE GRUPICA TRUDILA

Nema tu Sloba, Zoki... sve je to MMF... i domaća dupeta o našu štetu koja MMF traži... a ostale škartuje..
 
Poslednja izmena:
Sumanuto je da razlog ili kriterijum za aleju bude to sto je djindjic ubijen. Za dve godine na vlasti on nije zasluzio aleju zasluznih, ok realno nije ni mogao da zasluzi. To je sve bilo usiljeno i izvestaceno.

A za milosevica sam rekao "klasicna *********" u kontekstu njegovih pogubnih rezultata a ne sahranjivanja

Како време све више буде пролазило, и буду се откривале нове чињенице, биће све јасније да је Милошевић био врло далеко од "погубних резултата" по Србију.

Напротив, биће све јасније да је он , са свим својим погрешкама и неспорним манама, у свеукупном скору, био борац за слободу, и последњи истински СРПСКИ владар, који је, макар и мутно, осећао и знао где су прави интереси Србије...

- - - - - - - - - -

Sumanuto je da razlog ili kriterijum za aleju bude to sto je djindjic ubijen. Za dve godine na vlasti on nije zasluzio aleju zasluznih, ok realno nije ni mogao da zasluzi. To je sve bilo usiljeno i izvestaceno.

A za milosevica sam rekao "klasicna *********" u kontekstu njegovih pogubnih rezultata a ne sahranjivanja
А за Ђинђића, тачно.

Иако је, и он, мученик, убијен од истих наших непријатеља који су и Слобу фактички убили.
 
Nevidim razloga da mu se ukazuju bilo kakve pocasti,cak i da je bio kako neki misle toliko naivan da nije znao sta ce u datim okolnostima,kada su pare bile u pitanju onda je itekako bio svestan.

Ne,opet kazem meni njega nije zao,zao mi je ovog naroda napacenog koga su on i njegova familija opljackali koliko su mogli.

I sad,da je toliko voleo svoj narod,zar bi ga pljackao,naravno da ne bi,tako da nema govora tu o nekom postenju.

Uostalom neka ga sahrane gde su i drugi ,bez ikakvih pocasti jer ih nije ni zasluzio.
 
Заправо је врло ружна, та тенденција олаке осуде, налажења само мана и лоших страна наших владара, површна, без увида у било какве изворе и озбиљније анализе, и без икаквог, макар и покушаја саосећања, ни људског, ни хришћанског...

А из тога истог народа, уз све околности историјско-геополитичке, потекли су и сви ти владари...

Народе, дакле, покажи барем трунку више самопоштовања. Оног правог, не из себичлука проистеклог.
 
Како време све више буде пролазило, и буду се откривале нове чињенице, биће све јасније да је Милошевић био врло далеко од "погубних резултата" по Србију.

Напротив, биће све јасније да је он , са свим својим погрешкама и неспорним манама, у свеукупном скору, био борац за слободу, и последњи истински СРПСКИ владар, који је, макар и мутно, осећао и знао где су прави интереси Србије...

Прошло је вријеме. Није се то десило прије сто година, него смо сви ми ође свједоци тога времена.

Шта је урадио, побједио је НАТО?
Ено чак и Дачић недавно рече да је то глупост..., иако је исти тврдио да је НАТО побјеђен, да је НАТО био на кољенима и зато су одустали од даљег бомбардовања... Рехметли Слободан је на сваки пораз проглашавао побједу, и то што већи пораз то већа "побједа"...
Можда побједа за њега и српске душмане, али не и за Србе... Под њим су Срби изгубили Крајину, Сарајево, Босанску Крајину, Косово, Црну Гору... и два милиона Срба који су се расули по свијету.... 70 000 мртви....
Нема шта, резултат за усрати се....
 
А да исти НИТИ ЈЕДАН ЈЕДИНИ ПУТ од 1991 није отишао посјетити рањенике у болници, изјавити родитељима саучешће, изаћи пред прогнане Србе и подијелити муку .... НИТИ ЈЕДАН ЈЕДИНИ ПУТ. То је НЕНОРМАЛНО ... не као Србин, него као људско биће!
 
Jel imas ti uopste savesti,ozbiljno te pitam?
На основу овога твог питања, то би много више ја требало тебе да питам.

Зар немате, забога, неки од вас, ни мало саосећања, ни разумевања?

Тако површни, олако судите свима и свакоме...

А ко сте ви, и шта, можда савршени и безгрешни?
 
Видећемо како ће Русија са нуклеарним оружјем и неисцрпним ресурсима да прође у сукобу који је истоветан ономе који је водио Слободан Милошевић са малом Србијом...

Проће исто ка и он.
Зато јер ****** ради исто ко и он.
Рат у Украјини ће трајати док они не прођу као и Крајина...
А тај рат није смио трајати дуже од двије недље...
Иебо силу са нуклераним арсеналом, која ни крцем не миче док јој гњече народ одма преко брда...

Јако мудо водити "сукоб" тако....

Проће као и Крајина и Косово.... Значи Руси из Ист. Украјине ће бити протјерани а Русија ће дати назад Крим...
 
Проће исто ка и он.
Зато јер ****** ради исто ко и он.
Рат у Украјини ће трајати док они не прођу као и Крајина...
А тај рат није смио трајати дуже од двије недље...
Иебо силу са нуклераним арсеналом, која ни крцем не миче док јој гњече народ одма преко брда...

Јако мудо водити "сукоб" тако....

Проће као и Крајина и Косово.... Значи Руси из Ист. Украјине ће бити протјерани а Русија ће дати назад Крим...

Сила бога не моли, а њихова сила није само у оружју очигледно, они владају светом разним механизмима...
 
Ево Српска православна црква пензионисала Филарета. Вероватно због подсећања да више нема Слободана Милошевића, да нам брани да се рађамо и множимо, да будемо православци и светосавци. Слободан Милошевић где год био сахрањен, ми смо сада слободни, ми можемо себи да изаберемо власт.
 
Сила бога не моли, а њихова сила није само у оружју очигледно, они владају светом разним механизмима...

Постоји оно ЂЕ СЕ ПОДВЛАЧИ ЦРТА. А то је оно што је било у Крајини и на Косову. И данас у Новорусији и Криму...

Ђенерал Лисица је предлагао Младићу, војном и пол. врху ДА СЕ УЗМЕ САРАЈЕВО.... Дакле нема тога на свијету који ме море убиједити да је боље било оно што је рађено три године око Сарајева од његовог потпуног узимања....
Или узимајте Сарајево, или га дајте њима! То им је Лисица више пута поручио... Овако само трпимо штету и политички и војнички.... Дакле, то је скроз без памети... Сарајево је било СРПСКО ништа мање него Турско....
 
Не соли памет.

Ја се бавим проучавањем историје, а ту нема "живота" или "смрти", и томе сличних привидних ситница...

Ti se bavis istorijom ali je tumacis onako kako tebi pase, previse si nacionalisticki nastrojena da bi nesto pametno napravila i mladima prenela pravu istinu.

Inace sta se tice teme, neka ostane gde je, 8.predlog necu spomenuti jer bi bio banovan, ali zalosno je da neko pored toliko pravih srpskih junaka, spominje Slobu kao jednog od njih..
 
Прошло је вријеме. Није се то десило прије сто година, него смо сви ми ође свједоци тога времена.

Шта је урадио, побједио је НАТО?
Ено чак и Дачић недавно рече да је то глупост..., иако је исти тврдио да је НАТО побјеђен, да је НАТО био на кољенима и зато су одустали од даљег бомбардовања... Рехметли Слободан је на сваки пораз проглашавао побједу, и то што већи пораз то већа "побједа"...
Можда побједа за њега и српске душмане, али не и за Србе... Под њим су Срби изгубили Крајину, Сарајево, Босанску Крајину, Косово, Црну Гору... и два милиона Срба који су се расули по свијету.... 70 000 мртви....
Нема шта, резултат за усрати се....

Усрати се је за тебе кад ти ниси човек оптимиста по природи, пун си једа и не верујеш у Косовски Завет. Да смо срaли тако онда би и вожду Карађорђу било бесциљно дизати главу против Османлија.
 
Заправо је врло ружна, та тенденција олаке осуде, налажења само мана и лоших страна наших владара, површна, без увида у било какве изворе и озбиљније анализе, и без икаквог, макар и покушаја саосећања, ни људског, ни хришћанског...

А из тога истог народа, уз све околности историјско-геополитичке, потекли су и сви ти владари...

Народе, дакле, покажи барем трунку више самопоштовања. Оног правог, не из себичлука проистеклог.

A nije ruzno to sta bez ikakvih dokaza pricas da je Sloba ubijen :lol:
 
Видећемо како ће Русија са нуклеарним оружјем и неисцрпним ресурсима да прође у сукобу који је истоветан ономе који је водио Слободан Милошевић са малом Србијом...

Е, управо то. Баш је то главно питање за све дежурне критизере који товаре дрвље и камење по Слоби за све и свашта.
 
Усрати се је за тебе кад ти ниси човек оптимиста по природи, пун си једа и не верујеш у Косовски Завет. Да смо срaли тако онда би и вожду Карађорђу било бесциљно дизати главу против Османлија.

Нема ту никаквог оптимизма или песимизма.
Постоји оно ШТО УРАДИШ или НЕ УРАДИШ .... ИЛИ ЈЕСИ ИЛИ НИЈЕСИ - ТРЕЋЕГ НЕМА! што би војвода Мишић река...
 
Проће исто ка и он.
Зато јер ****** ради исто ко и он.
Рат у Украјини ће трајати док они не прођу као и Крајина...
А тај рат није смио трајати дуже од двије недље...
Иебо силу са нуклераним арсеналом, која ни крцем не миче док јој гњече народ одма преко брда...

Јако мудо водити "сукоб" тако....

Проће као и Крајина и Косово.... Значи Руси из Ист. Украјине ће бити протјерани а Русија ће дати назад Крим...

Ево прати развој догађаја што ће се тамо одвијати и какве ће потезе повлачити "******" ког ти тако називаш (зашто питам ли се ?!), а који НИЈЕ ПРИЗНАО албанску сецесију Космета за разлику од мекушаца у београдској власти.... и право да кажем кад читам нешто слично овоме мало ме буде срамота овакве наше примитивне дијаспоре... :bljak:
 
Poslednja izmena:
Ружно је што ти лажеш да сам ја рекла да је убијен.

О осталим твојим лажима, и увредама у овоме посту нећу.

Ma nije meni cilj lagati, ako sam pogresio izvinjavam se mada mi se cini da si to pisala, a ostalo sve stoji, slab si ti materijal za istoricarku, samokriticnost prema vlastitom narodu i njegovim greskama nemas, svi drugi su krivi za sve osim Srba, pravi istoricari, ali stvarno mislim onim pravi..nisu takvi. To nije uvreda
 

Back
Top