Građanima Srbije Crna Gora među najomiljenijim destinacijama

Jeste da je za Crni Goru cula pre set meseci ali nema veze !!>

POZNATA Playboyeva zečica, Pamela Anderson, na ljeto dolazi u Crnu Goru gdje će, kako je najavila na svojim službenim stranicama, sagraditi wellness centar. 41-godišnja Pamela priznala je da je za Crnu Goru čula tek prije nekoliko mjeseci, ali da ju je zemlja prekrasne prirodne ljepote i duge, bogate povijesti u trenu očarala. "Prije šest mjeseci nisam znala gdje je i što je to Montenegro, ali sada sasvim sigurno znam. Crna Gora je zemlja izuzetne ljepote i fascinantne povijesti, posvećena ekološkim principima", rekla je.

Pamela je za Crnu Goru čula od prijatelja iz Ujedinjenih Arapskih Emirata, koji su također bacili oko na plodno crnogorsko tlo. "Tražila sam lokaciju i partnere da ostvarim svoje snove o hotelu ili spa-centru na principima koje podržavam - dobro zdravlje, dobra hrana, organska i vegetarijanska, što je više moguće, ali, isto tako, imajući u vidu značaj dobre umjetnosti, dobre muzike, dobrog izgleda i dobre zabave", najavila je Pamela i tako se pridružila sve većem broju svjetskih zvijezda koje su svoje oko bacile na "naše" krajeve.

Olimpijakos ti je nebu kresno a ??!Kako lazes !!>
 
Prema podacima Turističke organizacije u Budvi, u svim vrstama smeštaja na Budvanskoj rivijeri danas boravi ukupno 16.584 registrovanih turista - 17 odsto manje nego lane u istom periodu...

U odmaralištima na Budvanskoj rivijeri ukupno boravi 380 gostiju ili 62 odsto manje prošle godine u isto vreme, dok u kampovima ima 370 turista, 16 odsto manje nego lane.

http://www.blic.rs/drustvo.php?id=98071

Мора бити да су домаћи туристи читали шта пишемо на Крсти ...

:rotf::rotf::rotf:
 
Videcemo kad prodje sezona. Prekinite sa ujedanjem vise :D Do prosle godine Grcka je bila najpopularnija i najposecenija (godinama u nazad), videcemo ove godine kako ce biti. Ako je Srbe SEKA naterala da letuju ponovo u Crnoj Gori to onda sigurno nije pohvalno za Crnu Goru i usluge koje se tamo nude. Isto tako i za moje sunarodnike - vidite kako valja sad i crnogorsko more kad malo stisne kriza,odmah se vrate vremena iz 90tih kada nismo mogli da priustimo za druga mora.

Eh do prosle godine... :sad2:

Ove godine svega 9% Srba ima pasos, od toga je vec pola po Austriji i USA-u. Znaci viva vero Montenegro...
 
Samo se vi zezajte Pamela Anderson dolazi na leto i gradi hotel, wellness centar!!>Pametno, sad ce sabani sa balkana da navale!!>
Al ce *********i da razvijaju junaccku desnicu !!>Svaka cast>
Da su pametni i Paris Hilton da izgrade jedan hotel o trosku drzave,sa obavezom da provede mesec dana ,to bi bila ludnica !!>

Nanjušila žena dobro mesto :mrgreen: Al bila je i Madonna u Budvi bome.
 
Re: Gradjanima Srbije Crna Gora medju najomiljenijim destinacijama

Баш сам данас ишао да уплатим аванс за Закинтос, и причам са ортаком што ради у агенцији и каже ми човек Грчка и Турска пуне, за Милову Гору укупно три резервације :hahaha: неким пропалим београдским студентима недостаје брдски завичај :hahaha:
 
Postavljaču teme, nisi upravu.
Ne znam koja propagandna mašinerija je napisala ovu vest, ali svakako u Srbiji ima preko 500000 Crnogoraca. Oni će, najverovatnije, ići u CG.

Ne poznajem ni jednog Srbina koji će ove godine ići u CG.

U Srbiji ima 2,5 miliona Crnogoraca, a ne samo toliko, i eto - oni će ići u CG.
 
Баш сам данас ишао да уплатим аванс за Закинтос, и причам са ортаком што ради у агенцији и каже ми човек Грчка и Турска пуне, за Милову Гору укупно три резервације :hahaha: неким пропалим београдским студентима недостаје брдски завичај :hahaha:

Ma pre par dana iz Grcke mi komsinica dosla...kaze samo preko te agencije sa kojom je ona isla 7 autobusa je islo u tom njenom terminu.
A stvarno NIKOGA ne znam a da ide u CG na more. Samo sam ovde na forumu procitao par tuznih komentara nekih koji kao ce ici u CG
 
Ma pre par dana iz Grcke mi komsinica dosla...kaze samo preko te agencije sa kojom je ona isla 7 autobusa je islo u tom njenom terminu.
A stvarno NIKOGA ne znam a da ide u CG na more. Samo sam ovde na forumu procitao par tuznih komentara nekih koji kao ce ici u CG

Исти случај али без имало зајебацнције. Једино имам другара што иде да посети родбину ал то на српском северу па онда идемо да се алкохолишемо у братској Грчкој :super:
 
Tema je stvarno kretenska. Neko otvori temu sa potpuno izmisljenim podatcima (naravno neki Crnogorac) i onda se raspravljamo oko gluposti. Pa svaka turisticka ageencija u Srbiji ce vam dati podatak da je Crna Gora tek na 6. mestu po interesovanju Srpskih turista (sa 3% zainteresovanih). Ispred nje su Grcka, Turska , Bugarska, Egipat, Tunis.
Kako to crnogorski istrazivaci znaju bolje od Srba gde ce Srbi letovati?Mozda ce im doci neki Crnogorac sa privremenog rada u Srbiji ali Srbi odose u normalne zemlje na letovanje.:bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye:
 

Back
Top