Građanima Srbije Crna Gora među najomiljenijim destinacijama

Jedino ako ćeš sa paradajzom da odeš na miting Andrije Mandića, Srđana Milića ili Nebojše Medojevića, i da ga tamo potrošiš :mrgreen:, e onda bismo ti možda platili :mrgreen:

Jok,necu da nosim paradajz na njegov miting,esi li normalan pa to je cist dokaz da sam srbin,provalice me........:mrgreen:

Nekad se islo i u srpski Dubrovnik... :mrgreen:

A sada u HN :mrgreen:
 
Ne bih znao, vaš (tj tvojih sunarodnika, ne i tvoj) je fah da znate ko je kakav turista...i naravno, da je srbijanac najgori jer samo paradajz ima da da...:roll:

Stari to su samo sterotipi nasih skorojevica...

Znas ono, preko noci su dosli do love, napravili 3 apartmana a ondaK im je ispod nivoa svak ko ne dolazi redovnom linijom Moskva - Tivat. :thumbdown:
 
Postavljaču teme, nisi upravu.
Ne znam koja propagandna mašinerija je napisala ovu vest, ali svakako u Srbiji ima preko 500000 Crnogoraca. Oni će, najverovatnije, ići u CG.

Ne poznajem ni jednog Srbina koji će ove godine ići u CG.

Ni ja ih ne poznajem, ali ih vidim kad odem na primorje :lol:

Uostalom, pusti ti Crnu Goru, pametniji si kad zagovaras nezavisnu Vojvodinu :lol:
 
Ali ga onda Crnogorci granatiraše i sve ode u k...:(

Jes' jeßala im Slobova ideologija i Velika Srbija mater!!! :evil:

No ja i dan danas bez ikakvijeh problema idem tamo na fuka... ;)

Aj sto su se spustili iz ko zna kojih vukojeßina no su sa sobom donijeli i onu svoju (ne)kulturu pa je HN izgubio onaj svoj sjaj... :thumbdown: Ne znam kako mozes medj' onolika goveda da se opustis...

Imao sam i ja stan u Igalu, nedostatak vode me je primorao da ga prodam...
 
Stari to su samo sterotipi nasih skorojevica...

Znas ono, preko noci su dosli do love, napravili 3 apartmana a ondaK im je ispod nivoa svak ko ne dolazi redovnom linijom Moskva - Tivat. :thumbdown:

A jes ti su najgori sljam,u pocetku spavaju kod keve da bi izdali svoj sobichak,salju sestre,babe i ostale clanove familije da se ciganishu po stanicama moljakajuci turiste da im udele koji evR,a onda nekako se dosete pa "ushparaju" i skarabudze 2,3 "apartmana" u vrt iza kuce,pa kad im sreca grune i docekaju da ih napune a na vrata im zakuca umorni turista da im da koju kintu i prespava,oni mu iz cista mira psuje sve od reda,usput budeci i one koji mu odmaraju u apartmanima jer mu je toboz prekinuo sijestu.....e taka stoke se retko srece.:thumbdown:

Jes' jeßala im Slobova ideologija i Velika Srbija mater!!! :evil:

No ja i dan danas bez ikakvijeh problema idem tamo na fuka... ;)


Aj sto su se spustili iz ko zna kojih vukojeßina no su sa sobom donijeli i onu svoju (ne)kulturu pa je HN izgubio onaj svoj sjaj... :thumbdown: Ne znam kako mozes medj' onolika goveda da se opustis...

Imao sam i ja stan u Igalu, nedostatak vode me je primorao da ga prodam...

Ne znam brate,meni je to najlepsi grad na balkanu,ljudi ko ljudi.......e sad......
Pod te vukojebine verovatno ubrajas ono gore hercegovacko........:mrgreen:
Stavise ne bih nikog da vredjam ili etiketiram,ali sam sa tom novokomponovanom novljanskom rajom imao par bliskih susreta,ne mogu ni kucu na miru da ostavim.....ima stoke svakakve.......doslo pre 7,8 dina i sad bi da prekraja ulice,parkove i sta ti ja znam a ceo dan bleje u onim papucama,beloj treger majici na svojoj terasici i hvataju zjale......poumira stoka od dosade a sve zna i u sve se razume.......
 
Poslednja izmena:
Videcemo kad prodje sezona. Prekinite sa ujedanjem vise :D Do prosle godine Grcka je bila najpopularnija i najposecenija (godinama u nazad), videcemo ove godine kako ce biti. Ako je Srbe SEKA naterala da letuju ponovo u Crnoj Gori to onda sigurno nije pohvalno za Crnu Goru i usluge koje se tamo nude. Isto tako i za moje sunarodnike - vidite kako valja sad i crnogorsko more kad malo stisne kriza,odmah se vrate vremena iz 90tih kada nismo mogli da priustimo za druga mora.
 
Poslednja izmena:
Samo se vi zezajte Pamela Anderson dolazi na leto i gradi hotel, wellness centar!!>Pametno, sad ce sabani sa balkana da navale!!>
Al ce *********i da razvijaju junaccku desnicu !!>Svaka cast>
Da su pametni i Paris Hilton da izgrade jedan hotel o trosku drzave,sa obavezom da provede mesec dana ,to bi bila ludnica !!>

:hahaha: Ove si jedina loodnica ti :rotf:
 

Back
Top