Godišnjica ubistva Zorana Đinđića

Kazanova - "A odakle tebi ta radikalska boja u postovima?"

A inace pacerima koji ne znaju da kapiraju sta je ovo? :
Text, text, text, text. text, text, text.
:o

Onima sa manjom iq => plavo sa zutim krugom su boje ds-a a ne radikala... Eeeee, vidis kad ti neko objasni...

Dambo, kako usi? :oops: :oops: :oops: :oops:
 
katana_blade:
Đinđić je ubijen u atentatu ispred sedišta Vlade, 12. marta 2003. Bio je prvi demokratski premijer Srbije, a njegova vlada izabrana je 21. januara 2001, posle demokratskih promena iz oktobra 2000. i dolaska na vlast Demokratske opozicije Srbije.


Sta mislite da li ce Srbija u skorijoj buducnosti imati takvu politicku velicinu kao sto je bio pok.premijer Djindjic :?:

U skorijoj buducnosti ne, za dalje ne znam, ali znam da u proslosti nema mu ravnog.

inace, odavno sam prestao da dolazim na ovaj podforum al rekoh cek da vidim...

nasla si gde da otvoris ovu temu.
na ozloglasenom monstrumskom podforumu politika krstarice gde se okupilja bal patoloskih psihopata...

mogu ti reci da svi ljudi koji vrede odavno ne dolaze na ovaj podforum, ovo ti je ovde nesto kao pacovski kutak. mislim da umesto imena podforum politika vise bi odgovaralo klub frustiranih pacova.

pozdrav katana :)
 
kaurloto:
Headhunter:
Kazanova:
Dabogda se u paklu pekao!

Tipicni debil legijalista progovara... :x

Bas me zanima sta li je tako krupno uradio taj pokojnik kad ga tako gotivis? Kad zapucase po mojoj zemlji on ode malo do zapada da razgleda znamenitosti pa kad sve prodje eto njega nazad da prica kako ce mo svi u Evropu, sigurno, samo kad se budem zakopcavao na ledjima. Ako je on tako KRUPNA licnost sto onda ne pominjes Tita taj je barem nesto konkretno uradio i nije bezao kad je bilo s-r-a-nj-a, morao je na kraju ipak otici, bogu na ispovest! MA kakav bre Djindjic,, sugavi nemacki spijun!
Hederu sidji malo na zemlju al pazi, kad se budes spustao da se spustis bar u neku okolnu zemlju kad ti vec ova ne odgovara, ustvari mogao bi u Vojvodinu na jedan mec sa tvojim djermama(madjarima)! :wink:
A ti si branio zemlju???
 
I da je krao,... Pa šta! Svi to rade i svi bi to radili, jednostavno položaj ti omogućava to. I ja bih krao, i vi bi, i moja deca, i vaša, i vaši roditelji, i moji. Samo krađa je teška reč. Dok neko ne plače za ''ukradenim'', nije strašno. Bitno je da i ako neko na vlasti to radi (što i radi), ostavi dovoljno i za narod i državu, što je svakako bilo tako u Đinđićevom slučaju. Ljudi jednostavno iskoriste trenutni položaj i datu situaciju da se malo okoriste. Samo da zbog toga ne zafali drugima...
 
jomini:
kaurloto:
Headhunter:
Kazanova:
Dabogda se u paklu pekao!

Tipicni debil legijalista progovara... :x

Bas me zanima sta li je tako krupno uradio taj pokojnik kad ga tako gotivis? Kad zapucase po mojoj zemlji on ode malo do zapada da razgleda znamenitosti pa kad sve prodje eto njega nazad da prica kako ce mo svi u Evropu, sigurno, samo kad se budem zakopcavao na ledjima. Ako je on tako KRUPNA licnost sto onda ne pominjes Tita taj je barem nesto konkretno uradio i nije bezao kad je bilo s-r-a-nj-a, morao je na kraju ipak otici, bogu na ispovest! MA kakav bre Djindjic,, sugavi nemacki spijun!
Hederu sidji malo na zemlju al pazi, kad se budes spustao da se spustis bar u neku okolnu zemlju kad ti vec ova ne odgovara, ustvari mogao bi u Vojvodinu na jedan mec sa tvojim djermama(madjarima)! :wink:
A ti si branio zemlju???
A ti majstore, jer ti bejase u prvim redovima? Sad cesko iz topa da kazes da se se borio tri godine i tri meseca, garant! :idea:
 
random_cloud_form:
katana_blade:
Đinđić je ubijen u atentatu ispred sedišta Vlade, 12. marta 2003. Bio je prvi demokratski premijer Srbije, a njegova vlada izabrana je 21. januara 2001, posle demokratskih promena iz oktobra 2000. i dolaska na vlast Demokratske opozicije Srbije.


Sta mislite da li ce Srbija u skorijoj buducnosti imati takvu politicku velicinu kao sto je bio pok.premijer Djindjic :?:

U skorijoj buducnosti ne, za dalje ne znam, ali znam da u proslosti nema mu ravnog.

inace, odavno sam prestao da dolazim na ovaj podforum al rekoh cek da vidim...

nasla si gde da otvoris ovu temu.
na ozloglasenom monstrumskom podforumu politika krstarice gde se okupilja bal patoloskih psihopata...

mogu ti reci da svi ljudi koji vrede odavno ne dolaze na ovaj podforum, ovo ti je ovde nesto kao pacovski kutak. mislim da umesto imena podforum politika vise bi odgovaralo klub frustiranih pacova.

pozdrav katana :)

Eh bre, ti ga malo sad pretera, brajko!
 
random_cloud_form:
U skorijoj buducnosti ne, za dalje ne znam, ali znam da u proslosti nema mu ravnog.

inace, odavno sam prestao da dolazim na ovaj podforum al rekoh cek da vidim...

nasla si gde da otvoris ovu temu.
na ozloglasenom monstrumskom podforumu politika krstarice gde se okupilja bal patoloskih psihopata...

mogu ti reci da svi ljudi koji vrede odavno ne dolaze na ovaj podforum, ovo ti je ovde nesto kao pacovski kutak. mislim da umesto imena podforum politika vise bi odgovaralo klub frustiranih pacova.

Ooooo, Random, pa ucesnici ovog foruma TEBALO BI DA POMISLE DA I TI NESTO VREDIS, :lol:
JER NA ISTI NE DOLAZIS,
pa ti si dolaskom na ovaj forum pokvario skup na onom gde se svi lepo slazete PA KAO GUSKE: GA-GA-GA-GA-GA-GA- :shock: :shock: :shock:
 
Headhunter:
Ermyita, ti si zadnji koji bi trebao da branis razlike u misljenju... Pa ti si prvi samo i samo za radikale !!! :? :oops: :oops:

TOTALNI PROMASAJ - Headhunter-e, po Tvom obicaju, tj.
"ako nisi za nas
tj. za DS, e onda si za Radikale" - samo to mi zvuci nesto poznato :D AKO NISI SA
NAMA ONDA SI PROTIV NAS, a to je ta Jeuropska demonokratska vizija - samo to
smo mi ovde vec gledali - a repriza je dosadna.

Ja sam definitivno za to da sve politicke stranke formirane u Srbiji (i na vlasti i u
opoziciji) treba narod da razjuri g*vnjivim motkama - i ako smo vec POD OKUPACIJOM
NEKA NAM TO JAVNO SAOPSTE I NEKA UVEDU U SVIM NASELJENIM MESTIMA U CENTRIMA
VIDEO-BIMOVE SA KOJIH CE SE OBRACATI OKUPACIONE VLASTI I IZDAVATI NAREDJENJE.
Srbi mogu prihvatiti da su okupirani - ali nikako ne mogu prihvatiti
dezurne slugeranje koje okupatoru zavrsavaju posao. :cry:
 
katana_blade:
Đinđić je ubijen u atentatu ispred sedišta Vlade, 12. marta 2003. Bio je prvi demokratski premijer Srbije, a njegova vlada izabrana je 21. januara 2001, posle demokratskih promena iz oktobra 2000. i dolaska na vlast Demokratske opozicije Srbije.


Sta mislite da li ce Srbija u skorijoj buducnosti imati takvu politicku velicinu kao sto je bio pok.premijer Djindjic :?:
Ne,nedaj boze!Posle mudrog raspada bande Josipa Broza,sirotinje koja nije znala negov (njihov)pokret,priklucili su se (tojnoj zaveri)gde su sa (prvog premijera Srbije Z.Djindjicha)ucestvovali i oni koju su do juce plackali Srpski narod,sa te iste,navodno uspeo doneti Srpkom narodu demokratiju ni fasizam joj nije bio ravan.
Zapadu kao i North Atlantic Treaty Ordanization(NATO)zemlje,da se Zionistiki plan ispuni...oni su uspeli preko Hitlera da uniste "Juznih Slavena ujedinjene"(JUGOSLAVUJA),pasu sa pokjnog Z.Djinndjica,Titovcima i Srpsku sirotinju hteli da vrate(vratili) ono sto su izgubili 1918.
 
vzeoy7y9:
katana_blade:
Đinđić je ubijen u atentatu ispred sedišta Vlade, 12. marta 2003. Bio je prvi demokratski premijer Srbije, a njegova vlada izabrana je 21. januara 2001, posle demokratskih promena iz oktobra 2000. i dolaska na vlast Demokratske opozicije Srbije.


Sta mislite da li ce Srbija u skorijoj buducnosti imati takvu politicku velicinu kao sto je bio pok.premijer Djindjic :?:
Ne,nedaj boze!Posle mudrog raspada bande Josipa Broza,sirotinje koja nije znala negov (njihov)pokret,priklucili su se (tojnoj zaveri)gde su sa (prvog premijera Srbije Z.Djindjicha)ucestvovali i oni koju su do juce plackali Srpski narod,sa te iste,navodno uspeo doneti Srpkom narodu demokratiju ni fasizam joj nije bio ravan.
Zapadu kao i North Atlantic Treaty Ordanization(NATO)zemlje,da se Zinistiki plan ispuni...oni su uspeli preko Hitlera da uniste "Juznih Slavena ujedinjene"(JUGOSLAVUJA),pasu sa pokjnog Z.Djinndjica,Titovcima i Srpsku sirotinju hteli da vrate(vratili) ono sto su izgubili 1918.

Bas tako prijatelju!
 
BOG da mu grehe oprosti !Bio je samo jedan običan
(možda malo živahniji ) političar...
Jer:
1.Ko se mača hvata od mača i strada...
2.Da je stvarno bio toliko cenjen u svetu na sahrani bi bio i poneki predsednik a ne samo zamenici ministara .
Ne verujem da bi i došao na vlast da nije bilo Koštunice.("ko sme da vas pogleda u oči...")
 
Slobodance:
BOG da mu grehe oprosti !Bio je samo jedan običan
(možda malo živahniji ) političar...
Jer:
1.Ko se mača hvata od mača i strada...
2.Da je stvarno bio toliko cenjen u svetu na sahrani bi bio i poneki predsednik a ne samo zamenici ministara .
Ne verujem da bi i došao na vlast da nije bilo Koštunice.("ko sme da vas pogleda u oči...")


:lol: :lol: :lol:
brate...ne znam odakle da pocnem da se smejem... :lol:
 
kaurloto:
jomini:
kaurloto:
Headhunter:
Kazanova:
Dabogda se u paklu pekao!

Tipicni debil legijalista progovara... :x

Bas me zanima sta li je tako krupno uradio taj pokojnik kad ga tako gotivis? Kad zapucase po mojoj zemlji on ode malo do zapada da razgleda znamenitosti pa kad sve prodje eto njega nazad da prica kako ce mo svi u Evropu, sigurno, samo kad se budem zakopcavao na ledjima. Ako je on tako KRUPNA licnost sto onda ne pominjes Tita taj je barem nesto konkretno uradio i nije bezao kad je bilo s-r-a-nj-a, morao je na kraju ipak otici, bogu na ispovest! MA kakav bre Djindjic,, sugavi nemacki spijun!
Hederu sidji malo na zemlju al pazi, kad se budes spustao da se spustis bar u neku okolnu zemlju kad ti vec ova ne odgovara, ustvari mogao bi u Vojvodinu na jedan mec sa tvojim djermama(madjarima)! :wink:
A ti si branio zemlju???
A ti majstore, jer ti bejase u prvim redovima? Sad cesko iz topa da kazes da se se borio tri godine i tri meseca, garant! :idea:
Ja je nisam branio, nešto ni nemam baš preteranu volju, jer nemam baš simpatija prema istoj, ali posle vojske '93 sam tri puta bio u rezervi u v.policiji, tako da sam odradio skoro dve godine u vojsci za ovu zemlju Srbiju i dobio k...c od iste. I '99 sam odradio svoje u uniformi, ali nisam branio nikog. Kad god neko prdne u ovoj zemlji, meni zvoni poštar, pa hajde lepo objašnjavaj na poslu da treba malo da se majmunišeš u uniformi! A pitanje sam ti postavio jer ti osuđuješ što je Đinđić otišao napolje za vreme bombardovanja! A isti si, samo što ništa ne značiš državi i ne možeš ništa učiniti da bude bolje. Onda bar ne laj!
S druge strane i trebao je otići. Svi pljuju one koji su otišli napolje tada, a to nije baš i loša odluka. Zbog takvih je čovek i poginuo! Jer da je Đinđićevo kretanje pratila gomila preventivnih mera tipa kontrola svih zgrada u prečniku par stotina metara bi bila idealna za pljuvanje tipa - vidi kako se rasipa, koliko ljudi angažuje i plaća država za nešto što ima 0,001 promil šanse da se desi kod nas! To su isti oni koji viču - vidi ih voze se u novim BMW-ima, Audijima; zašto se ne voze u Floridama??? Pa jel treba da zakasne na neku bitnu stvar za državu zato što auto nije upalio, ili što je stao na sred autoputa???
 
kaurloto:
jomini:
kaurloto:
Headhunter:
Kazanova:
Dabogda se u paklu pekao!

Tipicni debil legijalista progovara... :x

Bas me zanima sta li je tako krupno uradio taj pokojnik kad ga tako gotivis? Kad zapucase po mojoj zemlji on ode malo do zapada da razgleda znamenitosti pa kad sve prodje eto njega nazad da prica kako ce mo svi u Evropu, sigurno, samo kad se budem zakopcavao na ledjima. Ako je on tako KRUPNA licnost sto onda ne pominjes Tita taj je barem nesto konkretno uradio i nije bezao kad je bilo s-r-a-nj-a, morao je na kraju ipak otici, bogu na ispovest! MA kakav bre Djindjic,, sugavi nemacki spijun!
Hederu sidji malo na zemlju al pazi, kad se budes spustao da se spustis bar u neku okolnu zemlju kad ti vec ova ne odgovara, ustvari mogao bi u Vojvodinu na jedan mec sa tvojim djermama(madjarima)! :wink:
A ti si branio zemlju???
A ti majstore, jer ti bejase u prvim redovima? Sad cesko iz topa da kazes da se se borio tri godine i tri meseca, garant! :idea:
Ja je nisam branio, nešto ni nemam baš preteranu volju, jer nemam baš simpatija prema istoj, ali posle vojske '93 sam tri puta bio u rezervi u v.policiji, tako da sam odradio skoro dve godine u vojsci za ovu zemlju Srbiju i dobio k...c od iste. I '99 sam odradio svoje u uniformi, ali nisam branio nikog. Kad god neko prdne u ovoj zemlji, meni zvoni poštar, pa hajde lepo objašnjavaj na poslu da treba malo da se majmunišeš u uniformi! A pitanje sam ti postavio jer ti osuđuješ što je Đinđić otišao napolje za vreme bombardovanja! A isti si, samo što ništa ne značiš državi i ne možeš ništa učiniti da bude bolje. Onda bar ne laj!
S druge strane i trebao je otići. Svi pljuju one koji su otišli napolje tada, a to nije baš i loša odluka. Zbog takvih je čovek i poginuo! Jer da je Đinđićevo kretanje pratila gomila preventivnih mera tipa kontrola svih zgrada u prečniku par stotina metara bi bila idealna za pljuvanje tipa - vidi kako se rasipa, koliko ljudi angažuje i plaća država za nešto što ima 0,001 promil šanse da se desi kod nas! Ili - vidi kako maltretiraju ljude ovim kontrolama zgrada! Odma bi se neko pozvao na prava na mir i pljuvao po novinama da ih uznemiravaju ovi gore. To su isti oni koji viču - vidi ih voze se u novim BMW-ima, Audijima; zašto se ne voze u Floridama??? Pa jel treba da zakasne na neku bitnu stvar za državu zato što auto nije upalio, ili što je stao na sred autoputa???
 
eremita:
Headhunter:
Ermyita, ti si zadnji koji bi trebao da branis razlike u misljenju... Pa ti si prvi samo i samo za radikale !!! :? :oops: :oops:

TOTALNI PROMASAJ - Headhunter-e, po Tvom obicaju, tj.
"ako nisi za nas
tj. za DS, e onda si za Radikale" - samo to mi zvuci nesto poznato :D AKO NISI SA
NAMA ONDA SI PROTIV NAS, a to je ta Jeuropska demonokratska vizija - samo to
smo mi ovde vec gledali - a repriza je dosadna.

Ja sam definitivno za to da sve politicke stranke formirane u Srbiji (i na vlasti i u
opoziciji) treba narod da razjuri g*vnjivim motkama - i ako smo vec POD OKUPACIJOM
NEKA NAM TO JAVNO SAOPSTE I NEKA UVEDU U SVIM NASELJENIM MESTIMA U CENTRIMA
VIDEO-BIMOVE SA KOJIH CE SE OBRACATI OKUPACIONE VLASTI I IZDAVATI NAREDJENJE.
Srbi mogu prihvatiti da su okupirani - ali nikako ne mogu prihvatiti
dezurne slugeranje koje okupatoru zavrsavaju posao. :cry:
emareta! Mi ovde u Ameriku kazemo,...Vlast kao da nije nasa!!!
 
Nexus 6:
Slobodance:
BOG da mu grehe oprosti !Bio je samo jedan običan
(možda malo živahniji ) političar...
Jer:
1.Ko se mača hvata od mača i strada...
2.Da je stvarno bio toliko cenjen u svetu na sahrani bi bio i poneki predsednik a ne samo zamenici ministara .
Ne verujem da bi i došao na vlast da nije bilo Koštunice.("ko sme da vas pogleda u oči...")


:lol: :lol: :lol:
brate...ne znam odakle da pocnem da se smejem... :lol:

brattte,smej se od uva do uva ako ti je toliko smešno;
ali je ISTINA 1
 
Kao prvo - mozes ti malo "glavonji"... (i uzivaj u takvoj komunikaciji kad je forsiras) :lol: :oops:
A za pitanje (na koja postavljas kad si bolid):

"Интересује ме одакле Главоња зна одакле је какав преглед, а стручњаци-криминалисти не знају"

Ti Nigde nisi naveo gde to strucnjaci - ne znaju kakav je gde pregled???:shock:
Znaju vrlo dobro- i sami kazu da je pregled iz Gepratove najbolji :o
(a ostale opcije su nagadjanja-ono pa moglo bi i sa beogradjanke tipa).
I ja to bas tvrdim - posto znam taj kraj. Sa te zgrade je ugao preglednosti jedini povoljan za snajperistu:

Nezavisni eksperti odredili su pet mogucih pozicija:
1) Bircaninova 6, desni ugao zgrade, udaljenost 127 metara
2) Bircaninova 6, sredisnji deo zgrade, udaljenost oko 127,5 metara
3) Nemanjina 6, levi ugao zgrade, udaljenost 54 metra
4) Nemanjina 6, desna strana leve polovine zgrade, udaljenost oko 56 metara i visina oko 20 metara
5) Admirala Geprata 14, udaljenost oko 70 metara.


1-2) Iz Bircaninove ako pogledate slicicu potencijalnog "drugog" snajperiste sa linka:
http://www.blic.co.yu/arhiva/2003-10-21/strane/politika.htm
Vidite da je to
a) najgora udaljenost (127m-naspram A.G-70m);
b) najgora preglednost - ugao preglednosti je suzen ulicom i zgradama sa leve i desne strane, da ne spominjem :
c) automobil sa premijerom je mogao stati paralelno sa zgradom vlade u dvoristu (tada ima hitac) ili da skrene iza zgrade udesno(u odnosu na ulaz,- ima i vise nego dovoljno mesta za to - ko je video dvoriste - ZNA) - i tada bi meta bila nedostupna!
Ko bi rizikovao faktor-c) i ko bi izabrao najgore uslove-a,b) ?????

3-4) Ako je pucano iz Nemanjine znaci da bi pucali direktno iznad "zaverenickog" kamermana i zaverenickih Policajaca koji su bili na ulazu u dvoriste vlade (DA NISU ONI MOZDA SVI ONI DEO ZAVERE? Ili je mozda sama kamera imala ugradjeni snajper) Uostalom i ta pozicija ne omogucava pucanje "iza ugla" zgrade vlade- u taj zaklonjeni deo dvorista. (isti argument iz 1-2)

5) Pozicija iz Gepratove (iznad "Lire"- zgrada zavoda za statistiku - kancelarija koja se "renovirala") pruza najbolju poziciju i preglednost:
a) "zona dejstva" (ko je bio u vscg,ili bilo gde sl. zna- uglovanost granicnih linija po kojima se moze dejstvovati) tu pokriva sve: OD SAMOG ULAZA U VLADU DO KOLA PARKIRANIH BILO GDE.
b) najmanju razdaljinu od 70m naspram 127m - a to znaci dosta pri gadjanju pokretne mete
c) sa te strane zgrada vlade je slabo "branjena" i nikoga nema na ogradi ka "bazenskom" parku - ZIVA ISTINA.
(I u to vreme,a i ranije mogao bi komotno da pridjes tamo, tek bi neko iz prolaza dvorista/ili ulaza dosao na tu stranu da te otera. Tu je park pobogu. E tek kasnije su uveli neki nadzor- za vreme sablje je u parku uvek cucao neko iz zandarmerije. Smesno bi bilo da nije tuzno- video sam svojim ocima kamufliranog lika sa onom uniformom kao u "snajperisti" sa tom beringerom,kako stoji u zbunju) - DAKLE FAKTOR SIGURNOSTI ZA SIGURNU POZICIJU SNAJPERISTE
d) Ruta za bekstvo -poziciju za gadjanje i metu deli park,a u Gepratovoj nema niceg od vaznosti i tuda je lak beg. (dok je za nemanjinu pogotovo nemoguc beg zbog blizine policajaca sa te strane - koji bi ih i primetili vrlo lako,ili bar kamermani, bar prolaznici,..)(dalje - u kneza milosa ima policije, iza bircaninove se nalaze uvek jako obezbedjena americka ambasada, i dalje dole-desno daleko-ali bitno u faktoru i policijska stanica za savski venac - u cijem precniku do zeleznicke stanice uvek ima murije u naokolo)

Svako moze da nadje mape grada,slike ili shemu i da proveri, isam donese zakljucak. (A TI MI GA MALO DUVAJ ZA TAKVE OPASKE PROPALI FILOZOFU)
To pogotovu vazi za one ovde koji govore "ruka mu se pozlatila" za snajperistu.
Mamicu vam svima ***... :x :x

End this argument goes on, and on...
http://www.duracell.com
Kupite knjigu Milosa Vasica, mozda nesto pametno i procitate (ili to, ili "gvozdeni rov") :evil: :evil: :evil:
 

Back
Top