Херој српског отпора НАТО пакту: Годишњица смрти мајора Зорана Радосављевића

Ma jasno, vi ste sadili cveće i brali ljubičice, jedva sam pobjegao od tih vaših cvjećara, skoro me iskoristili za gnojenje livade :roll:

Ајде стварно прекини да кукаш.

Било ти мало тешко 4-5 месеци, ако је и толико било неког озбиљног рата код вас, кмечиш ево 30 и кусур година... :lol:
 
Ајде стварно прекини да кукаш.

Било ти мало тешко 4-5 месеци, ако је и толико било неког озбиљног рата код вас, кмечиш ево 30 и кусур година... :lol:

No, dobro sam još i prošao, ha? :mrgreen:

No, nevertheless, stvar s tim besmislenim ratovima je ta da iz njih nismo ništa naučili, pa ćemo opet ući u takva govna, ko grlom u jagode, s istim rezultatom :klap:
 
No, dobro sam još i prošao, ha? :mrgreen:

No, nevertheless, stvar s tim besmislenim ratovima je ta da iz njih nismo ništa naučili, pa ćemo opet ući u takva govna, ko grlom u jagode, s istim rezultatom :klap:

*******, што нисте? Ето ти мало мало па призиваш ђавола, те тукао би Русе, те зовеш нас да се курцобецамо, како би смо после добили по пичци од Американаца, те ово, те оно...

Уместо да као старији искусни господин уживаш у остатку живота, шеташ унуке и гледаш младе маме.
 
*******, што нисте? Ето ти мало мало па призиваш ђавола, те тукао би Русе, те зовеш нас да се курцобецамо, како би смо после добили по пичци од Американаца, те ово, те оно...

Уместо да као старији искусни господин уживаш у остатку живота, шеташ унуке и гледаш младе маме.

Jbg, glup sam ko i vi :mrgreen:
 
Ma jasno, vi ste sadili cveće i brali ljubičice, jedva sam pobjegao od tih vaših cvjećara, skoro me iskoristili za gnojenje livade :roll:
не претеруј.

да нијесте србима 1991 одузели у загребу сплиту осијеку винковцима преко 40 000 станарских права (говорим о становима и згради који су били друштвено власништво а сви грађани носиоци станарског права) не би било белаја и не би се србин хватао за оружје. али када је 1991 у загребу остао на улици без станарског права без посла шта м уеј преостало ? да се сам убије јел де...

лепо сте ви то осмислили па после мантра о великосрпској агресији и хегемонији...

док у србији тачније северу србије није одузет осим једног стана (случај барбалић) нити један стан хрватима широм севера србији и остатка србије!
већ су 1992 откупили станарско право за тепсију рибе као остали грађани! на пословима су остали до пензије неки и данас или њихова деца у новом саду раде у јавним рпедузећима...

само што се све то прескаче код вас па се спомиње само овчара и гнојиво јел де...

ко вас не зна :mazi:
 
не претеруј.

да нијесте србима 1991 одузели у загребу сплиту осијеку винковцима преко 40 000 станарских права (говорим о становима и згради који су били друштвено власништво а сви грађани носиоци станарског права) не би било белаја и не би се србин хватао за оружје. али када је 1991 у загребу остао на улици без станарског права без посла шта м уеј преостало ? да се сам убије јел де...

лепо сте ви то осмислили па после мантра о великосрпској агресији и хегемонији...

док у србији тачније северу србије није одузет осим једног стана (случај барбалић) нити један стан хрватима широм севера србији и остатка србије!
већ су 1992 откупили станарско право за тепсију рибе као остали грађани! на пословима су остали до пензије неки и данас или њихова деца у новом саду раде у јавним рпедузећима...

само што се све то прескаче код вас па се спомиње само овчара и гнојиво јел де...

ко вас не зна :mazi:

Jednom kad se lavina zakotrlja nema natrag, o tome treba misliti i danas :per:
 
Jednom kad se lavina zakotrlja nema natrag, o tome treba misliti i danas :per:
оћеђ рећи да смо и ми требали хрвате изјурити тј пдузети им станарска права?

па ми ниејсмо усташоиди и нељуди ми им нијесмо одузели станарска права
 
оћеђ рећи да смо и ми требали хрвате изјурити тј пдузети им станарска права?

па ми ниејсмо усташоиди и нељуди ми им нијесмо одузели станарска права

Možda ste trebali, ne znam ja kakva je situacija sa stanarskim pravima kod vas
 
Možda ste trebali, ne znam ja kakva je situacija sa stanarskim pravima kod vas
Ne, nismo trebali.
Situacija je ista bila 1991 svugde u SFRJ [to se ti;e stanova. To su bili dru[tveni tsanovi a ljudi unutra su bili nosioci stanarskog prava. Nikakve tu razlike nije bilo.
To sto ste vi doneli da oduyimate SAMO SRBIMA stanaska prava je cist fasizam

Mi nismo trebali i prvi bih se pobunio da smo to poceli ciniti. jer su i ti hrvati građani kao i mi. Niti su ista krivi kao ni onaj srbin u zagrebu sto nista nije bio kriv.
 
Šta preterujem? Vojska Jugoslavije je brutalno kažnjavala, jednom dečku iz Vranja koji je 1999 imao PTSD od bombardovanja i odbio da ide na liniju je vojna policija uništila bubreg pa su morali na VMA da mu ga izvade. Tako bi prošao i Pavlović da je rekao neću.
Laž. I to ne prva.
 
No, dobro sam još i prošao, ha? :mrgreen:

No, nevertheless, stvar s tim besmislenim ratovima je ta da iz njih nismo ništa naučili, pa ćemo opet ući u takva govna, ko grlom u jagode, s istim rezultatom
Nemoj da se zahebeš, pa da završiš karijeru pod nekom novom jurisdikcijom, ne gine ti, samo ako budeš dovoljno dugo poživeo. :per:
 

Back
Top