Emotivna prevara

Samo je jedno prevara a to je kada si u vezi sa osobom koju ne voliš a i dalje si pored nje i ubeđuješ je u suprotno... tu si zato što nemaš hrabrossti da prekineš i da se odlepiš da nastaviš dalje... bila u to uključena treća osoba ili ne... jer to je prevara i laž.. i prema sebi i prema toj drugoj osobi...
O svemu ostalom možemo diskutovati.. ali nema gore stvari nego biti u vezi (braku) sa nekim i varati ga na taj način...
Preljuba je već nešto drugo i postoje razni uzroci ali i posledice.. i za sve je potrebno dvoje.. tako i za preljubu... i ne možemo nikome zabraniti da zavoli nekog drugog... i nemamo pravo da se ljutimo... imamo svako pravo da budemo povređeni i da nam bude teško, ali ne i za ljutnju... pogotovo ako je postojala iskrenost...
Iskreno, do preljuba u funkcionalnim vezama izuzetno retko dolazi..
ZAto i jeste najbolje, kad veza više ne funkcioniše, kad ljubavi više nema - najbolje je otići ako ste sigurni da to više nije to i da više neće ni biti...
Jer su sve ostalo laži, neiskrenost i kukavičluk...

Nista dodati, nista oduzeti. :ok:

Мислим да смо сви понекад били преварени и сви смо помало варали.
Човек није моногамно биће у потпуности.
Емотивна ,,превара''? Одговори се могу наћи на теми ,,Волети две особе истовремено''.
Ако је неко у стању да усклади свој живот тако да му једна љубав не омета другу, онда нема преваре. Превара је само кад се неко осети превареним. Док то не осећа, нема ни преваре...

Priznajete li je tj da li je to za vas prevara? Gora vam je kao meni od sexualne?
Oprostili biste ? :hvala:

Ne razumijem ovo bas emotivna prevara,jel tipa da lazem,vezano za emocije,kao kad kazem :"Pozelio sam te!" ili "Mah,volim i ja tebe!" a u datom trenutku to ne mislim. Ili pak,mislis da je to :"Ja zamisljam kako torbam jednu vrlo dobru kolegicu,ma nema sta joj ne bi radio".

El sta od toga. :mrgreen:

Ne razumijem ovo bas emotivna prevara,jel tipa da lazem,vezano za emocije,kao kad kazem :"Pozelio sam te!" ili "Mah,volim i ja tebe!" a u datom trenutku to ne mislim. Ili pak,mislis da je to :"Ja zamisljam kako torbam jednu vrlo dobru kolegicu,ma nema sta joj ne bi radio".
El sta od toga. :mrgreen:

Једино ако је емотивно торбање у питању....;)

emotivnu i fizičku prevaru ja nekako doživljavam na sličan način
jer ne mogu da verujem da neko može da se hebe eto tek tako, bez uplitanja emocija
mislim ne mogu da verujem da postoji samo fizička prevara

dakle ne bih oprostila ako se npr emotivna vezanost (čak i da je bez sexa) mog partnera sa drugom osobom dugo traje, a ja sam zapostavljena, usamljena
ako se npr ne bih osećala usamljenom, onda se ne bih osetila ni prevarenom, jer valjda mu značim nešto više čim sa mnom spava a sa njom ne....

sve pričam hipotetički
ne znam šta bi bilo kad bi stvarno bilo

Priznajete li je tj da li je to za vas prevara? Gora vam je kao meni od sexualne?
Oprostili biste ? :hvala:

Ha!Opet poredjenja.Najgluplja stvar na planeti.
Postoji hebanje bez emocija?Pa ko to radi i moze pitam se sto se uopste hebe.A ,da....ima jedna stvar.Mora da bi zaradio za leba.Sta's...Mora neko i to....

Inace,razmisljane na tu temu je tek glupo.
U svim tim stvarima,vazniji je odnos prema sebi.Kad se to razjasni,svi odgovori se dobijaju.Aj,vozdra :P

;)

Ha!Opet poredjenja.Najgluplja stvar na planeti.
Postoji hebanje bez emocija?Pa ko to radi i moze pitam se sto se uopste hebe.A ,da....ima jedna stvar.Mora da bi zaradio za leba.Sta's...Mora neko i to....

Inace,razmisljane na tu temu je tek glupo.
U svim tim stvarima,vazniji je odnos prema sebi.Kad se to razjasni,svi odgovori se dobijaju.Aj,vozdra :P

;)

QQ
ccc TTTTT, gde ti živiš? :eek:
Postoji hebanje bez emocija?Pa ko to radi i moze pitam se sto se uopste hebe.

Napisa li ti ovo ozbiljno? Ko se hebe bez emocija, zašto se uopšte hebe? Ili smatraš da je to što volimo sex takodje emocija?

QQ
ccc TTTTT, gde ti živiš? :eek:

Napisa li ti ovo ozbiljno? Ko se hebe bez emocija, zašto se uopšte hebe? Ili smatraš da je to što volimo sex takodje emocija?

pa ggolube,a sta je ?
mada mi nije jasno kad stignete da se hebete od silnog pisanja ovde....:think:

ja sticem utisak da je ovde na forumu kod velikog dela (jeee opet ta sramotna rec) korisnika, u pitanju platonska ljubav prema sexu....volim sex mislima,zeljama svojim,sanjam ga i zamisljam,al nikako da ga imam.

volim sex u glavi i ondak mogu sa svakim,jel?

qq...golube da ti ne kazem gde zivim...:P

pa ggolube,a sta je ?
mada mi nije jasno kad stignete da se hebete od silnog pisanja ovde....:think:

A ko kaže da se hebemo? Mi smo umni ljudi, teoretičari... Isto kao konstruktori automobila - ne očekuješ valjda da oni uzmu šrafciger i da ih sklapaju? To rade roboti i šljakeri.

ja sticem utisak da je ovde na forumu kod velikog dela (jeee opet ta sramotna rec) korisnika, u pitanju platonska ljubav prema sexu....volim sex mislima,zeljama svojim,sanjam ga i zamisljam,al nikako da ga imam.

Dobro jutro, Kolumbo! To je naučno potvrdjena činjenica, nema šta da stičeš utisak. :mrgreen:

volim sex u glavi i ondak mogu sa svakim,jel?
qq...golube da ti ne kazem gde zivim...:P

Tema je "Emotivna prevara", a pričamo o tome da li je moguć sex bez emocija. Na osnovu čega zaključuješ da neko ko voli sex u glavi (pretpostavimo da to znači - sposoban je da ima sex bez emocija) može sa svakim? :dontunderstand:

A gde živiš? Sad si me zaintrigirala... :think:

A ko kaže da se hebemo? Mi smo umni ljudi, teoretičari... Isto kao konstruktori automobila - ne očekuješ valjda da oni uzmu šrafciger i da ih sklapaju? To rade roboti i šljakeri.

xaxaxaxa.....e,crnjak....:rotf:
bolje da cutim....razbicu vam koncepciju....:P

Dobro jutro, Kolumbo! To je naučno potvrdjena činjenica, nema šta da stičeš utisak. :mrgreen:

e,kad je naucno,ondak nema mesta za sumnju....;)

Tema je "Emotivna prevara", a pričamo o tome da li je moguć sex bez emocija. Na osnovu čega zaključuješ da neko ko voli sex u glavi (pretpostavimo da to znači - sposoban je da ima sex bez emocija) može sa svakim? :dontunderstand:

A gde živiš? Sad si me zaintrigirala... :think:

Sex u glavi = romantika,lebdenje u oblacima,cista emocija moj golube....nigde sexa....
Daklem,nesposoban je za sex...

Sex bez emocija je moguc,naravno,ali to je sljakanje.Posao da se odradi.
A prevara koja je samo u glavi i tako se nastavlja,da ne kazem masta se....pa,to je...detinjasto,da ne upotrebim drugi izraz....a,zavarava samog sebe i nikog drugog.Iliti hebe samog sebe u mozak.:P

Sex u glavi = romantika,lebdenje u oblacima,cista emocija moj golube....nigde sexa....
Daklem,nesposoban je za sex...

Sex bez emocija je moguc,naravno,ali to je sljakanje.Posao da se odradi.
A prevara koja je samo u glavi i tako se nastavlja,da ne kazem masta se....pa,to je...detinjasto,da ne upotrebim drugi izraz....a,zavarava samog sebe i nikog drugog.Iliti hebe samog sebe u mozak.:P

Probala, pa znas? Ili teoretises?

Sex moze da postoji bez ljubavnih emocija i da bude veeeeooooma dobar. Ako nisi dozivela, ne mora da znaci da i nije moguce...

Probala, pa znas? Ili teoretises?

Sex moze da postoji bez ljubavnih emocija i da bude veeeeooooma dobar. Ako nisi dozivela, ne mora da znaci da i nije moguce...

***....kako vi dozivljavate ljubav?:think:
Probala.Nista ne teoretisem.Da teoretisem,rekla bih -verovatno.
Ljubav bez strasti(ukoliko pod neljubavnim emocijama podrazumevas strast) za mene ne postoji.Nemoguce.Osecam strast samo prema onom sto volim.Jel sad jasno?

Nema sto sezdeset vrsta ljubavi.....koliko li ste se vi nacitali jeftine stampe,pa upili gomilu gluposti.....

cuj...ljubavne emocije....a,sta je to,ako nije i strast....?
sta su ti ljubavne emocije?

e,samo se zaplicem u torokanje....ae,vozdra....:P

***....kako vi dozivljavate ljubav?:think:
Probala.Nista ne teoretisem.Da teoretisem,rekla bih -verovatno.
Ljubav bez strasti(ukoliko pod neljubavnim emocijama podrazumevas strast) za mene ne postoji.Nemoguce.Osecam strast samo prema onom sto volim.Jel sad jasno?

Nema sto sezdeset vrsta ljubavi.....koliko li ste se vi nacitali jeftine stampe,pa upili gomilu gluposti.....

cuj...ljubavne emocije....a,sta je to,ako nije i strast....?
sta su ti ljubavne emocije?

e,samo se zaplicem u torokanje....ae,vozdra....:P

Imas emocije prema kuchetu, deci, prolaznicima. Sta tu nije jasno. Nisu ljubavne emocije, ali svakako jesu emocije.

Prica je o sexu - ti ga odmah povezujes sa ljubavlju, zasto - ne znam. I strast ne mora da bude vezana za ljubav.

Sex moze da bude fantastican, strastan, ali da emocije nisu ljubavne. Zato sam i pp da teoretises, posto tvrdis da je to nemoguce.

Imas emocije prema kuchetu, deci, prolaznicima. Sta tu nije jasno. Nisu ljubavne emocije, ali svakako jesu emocije.

Prica je o sexu - ti ga odmah povezujes sa ljubavlju, zasto - ne znam. I strast ne mora da bude vezana za ljubav.

Sex moze da bude fantastican, strastan, ali da emocije nisu ljubavne. Zato sam i pp da teoretises, posto tvrdis da je to nemoguce.

Kako nisu ljubavne? Pa valjda volis decu? Volim i zivotinje. Prolaznici vec ne izazivaju emocije...de nadje prolaznike...?

Koji je vama sa tim strahom da povezete ljubav sa sexom.....?Pa necu pozeleti svakog koga volim....?

Mislim da je ovde nesporazum oko shvatanja pojma 'voleti'....

Neko kakve emocije?

Back